You are not logged in.

1

Tuesday, June 3rd 2014, 6:32pm

Discotech

Professional

• "Discotech" started this thread

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Günlük Tütsü Görevi

Merhaba, Arkadaşlar bildiğiniz üzere sistem günlük olarak 1 Günlük Tütsü ve 10 Adet Yem paketi veriyor bu konuda bilgisi olmayan oyuncularımız var bilgilendirmek amaçlı ne yapmanız gerekiyor paylaşmak istedim.
İttifak oyuncuları Bodur mahellesindeki Gizemli kara büyücü isimli npc'den Kırılmış sihirli taşlar görevini almanız gerekiyor.
Bazı arkadaşlar gerekli npc' ile konuşmasına rağmen Kırılmış sihirli taşlar görevinin kendisinde olmadığından yakınıyorlar,
Bunun içinde yapmanız gereken Taşların karşılaştırılması isimli görevi bitirmeniz gerekiyor bitirmediğiniz takdirde Tütsü ve Yem görevini alamıyorsunuz.

Gizemli kara büyücü npc'mizden görevimizi alıyoruz.

Aydınlık ormana geçip Haritada gördüğünüz gibi işaretli bölgelere gidip npc'den Kırılmış sihirli taş parçalarını alıyoruz.

Siveriya geçip Haritada gördüğünüz gibi işaretli bölgelere gidip npc'den Kırılmış sihirli taş parçalarını alıyoruz.

Görevimizi teslim ediyoruz.

Gördüğünüz gibi ödüllerimiz çantamıza geliyor ödüllerimize sırayla sağ tıklıyoruz.

Hediye tütsümüzü buradan alıyoruz.

Hediye yem paketimizi buradan alıyoruz.

İyi Oyunlar Dilerim.
.

2

Tuesday, June 3rd 2014, 6:41pm

YARARLI BİR BİLGİ HERKESİN İŞİNE YARAYACAKTIR.
<<<<<<<

3

Thursday, June 5th 2014, 3:55am

elıne saglık guzel rehber olmus gercekten gereklı boyle seyler kımse yardımcı olmuyor oyunda saolasın

4

Thursday, June 5th 2014, 8:32am

Bu konuda sıkıntı yaşayan bir oyuncuyum ata çarımı bırakıp reen ile oynamaya başladım 1 defa grv aldım ancak nedense 1 ay gibi bir zaman geçmesine rağmen reenim ile grv tekrar alamıyorum anlayamadım grv yok görünmüyor cidden, ilgilenen arkadaşlar olursa iyi olur gerçekten iyi oyunlar..

5

Thursday, June 5th 2014, 12:08pm

cihanokr

Beginner

• "cihanokr" has been banned

• Send private message

güzel paylaşım . peki imparatorluk tarafındada k büyücü rehberinemi gidip alınacak yine aynı görev eğer öyleyse ki bende hiç bir görev görünmüyor nedendir?

6

Wednesday, June 11th 2014, 10:58am

cihanokr

Beginner

• Send private message

imparatorluk tarafında beleş tütsü ve yeme kimsenin ihtiyacı yok demek ki:d yada görevi yapan yok ki cevap veren yok :d neyse bende 550 günlük tütsü bitene kadar devam edeyim:d

7

Wednesday, June 11th 2014, 11:25am

Discotech

Professional

• Send private message

Merhaba, İmparatorluk tarafında görevi alacağınız npc'de aynı arkadaşlar altın tozu ve sihirli taşları satan npcden almanız gerekiyor.
İyi Oyunlar..
.

8

Wednesday, June 11th 2014, 11:36am

cihanokr

Beginner

• Send private message

peki o npc deki görev görünmüyorsa yani görev yoksa o görevi nasıl açacağım ,şimdiden teşekkürler.

9

Wednesday, June 11th 2014, 11:42am

cihan ata çarla olmuyo görev reenkarnen varsa 60 onun ile yapabiliyosun bende Neli ile görevi alamıyorum ama swety i le yapabliyorum :)

10

Wednesday, June 11th 2014, 11:46am

Discotech

Professional

• Send private message

Yukarıda anlattığım gibi Taşların karşılastırılması görevini bitirmeniz gerekiyor tercümeler farklı olabilir görevin detayında size ufak bir miktar kristal parça verip 2 adet 1 seviye olan taşı sizden birleştirip 1 adet 2 seviye taş yapmanızı ve görevi tamamlamanızı istiyecek bu işlemleri yaptıktan sonra günlük tütsü göreviniz aktif olacaktır.
.

11

Wednesday, June 11th 2014, 11:49am

cihanokr

Beginner

• Send private message

peki ben ittifaktan geçtiğim için o görev açık olmayabilirmi yani npc de o görev yok bende.ama ittifaktayken yaptıgımı hatırlıyorum.

12

Wednesday, June 11th 2014, 11:58am

Discotech

Professional

• Send private message

Doğru npc'ye baktığından eminseniz, ekran görüntüsü ile birlikte destek sistemine başvurunuz lütfen.
İyi Oyunlar..
.

13

Wednesday, June 11th 2014, 11:59am

cihanokr

Beginner

• Send private message

fadedcim iyide bende reendede görünmüyor o görev :d

14

Wednesday, June 11th 2014, 12:07pm

bizim simyacının ordaki sihirli taş satan amcaya gittinmi yokmu yani :) oyun açılsın bakıcam

15

Wednesday, June 18th 2014, 9:19am

Valla cihan bey gibi aynı bendede grv görünmüyor taş birleştirme grv varda ben günlük taş birleştirmeye para mı verecem yem ve tütsü grv için nasıl bir şey anlayamadım arkadaşlar..

16

Wednesday, June 18th 2014, 9:34am

Discotech

Professional

• Send private message

Merhaba, Taş birleştirme görevi sadece 1 kez yapılması gereken bir görev tekrar edilen bir görev deyil.
Tamamlayınca tütsü görevinizin açılması lazım.
.

17

Friday, July 25th 2014, 12:41pm

Prosatanus

Beginner

Occupation: Fotograf, Gida

• Send private message

peki ben ittifaktan geçtiğim için o görev açık olmayabilirmi yani npc de o görev yok bende.ama ittifaktayken yaptıgımı hatırlıyorum.
Tas birlestirmeyi yapman gerekiyor ayrica görevi reenlerinlede yapabiliyorsun.
Sipral Coma

18

Wednesday, November 19th 2014, 7:15pm

Yardım edin görevim BUG da kaldı

merhaba arkadaşlar benim sihirli taşların karıştırılması görevim buda kaldı yardımcı olabilirmisiniz lütfen ne verdiyseniz geri alın sonra ben yeniden yapayım gergedanım aç kalıyor çünkü besleyemiyorum görev yarım kaldı :( ;(;( ;(

19

Wednesday, November 19th 2014, 7:20pm

Discotech

Professional

• Send private message

merhaba arkadaşlar benim sihirli taşların karıştırılması görevim buda kaldı yardımcı olabilirmisiniz lütfen ne verdiyseniz geri alın sonra ben yeniden yapayım gergedanım aç kalıyor çünkü besleyemiyorum görev yarım kaldı
Merhaba
Sorunu tam olarak açıklayıcı bir şekilde yazarsan yardımcı olmaya çalışırım ne gibi hata alıyorsunuz? bu konu ile alakalı bölüme konunuzu taşıyorum.
.