You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, May 13th 2023, 12:46pm

14.0 pagan dps ve heal buildi rehberi

p2p sunucusunda imparatorluk tarafında legacy birliğinde oynuyorum adım melonty

basitçe paganın temeli nasıl olması veya mantığı nedir anlatmaya çalışacağım

daha fazla gelişim aşamanız var ise tekli olanları güçlendirebilirsiniz
doğanın kralı sekmesinde ki
kopan fırtına, toksit özü , sirkilasyonu güşlendirebilirsiniz

statlar bu şekilde arkadaşlar meleke ve vahşet dengeli tutuyorum pot olarak vahşet potu kullanıyorum günlüklerdende aldığımız 4 saatlik pot dolayı meleke şu an düşük gibi
duruyor ama potlar ile dengeli duruma geliyor
vahşeti kısıp melekeyi dengelediğinizde iteminizin statları az olur çok olur

alrihattan düşen zehir zarar artıcıda kullanılabilir.

buda kombosu arkadaşlar.
burada dikkat edilmesi gerek nokta 7 numara ile gösterdiğim zehirli diken skilini yaprak dökümünden sonra kullanmanız bu sayede zehirli hedefe daha çok zarar vermesini etkinleştirmiş oluyoruz
pve için arkadaşlar idealdir.

pvp pve şifa buildi

build bu şekilde arkadaşlar

1 ve 2 numaralı skilleri her zaman şifa atacağınız kişinin üzerinde tutmaya çalışın
3 ve 4 . skiller size buf verir daha fazla şifa atmanıza yardımcı olur anlık olarak 3. 4. skili atıp 5 teki skili atıp ardından 6. skili basıp tekrardan 5 bastığınızda çok kısa sürede takımı kurtarabilirsiniz.
yaşam filizi ve şifalı sis tekli hedefeleri tutmak için arkadaşlar tankları tutmak için güzel oluyor.
karakteristiklerinizden gelen tüm puanlarınızı iradeye verin arkadaşlar şifacılar için standan kurtulmak öceliklidir.
kısa ve basit bir şekilde size paganın şifa ve dps talentini göstermeye çalıştım işnize yar umarım
Melony /
Melonty
:thumbup: (p2p can. gelin sizde canlanın)

This post has been edited 4 times, last edit by "mursels" (May 13th 2023, 2:39pm)