You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, November 8th 2023, 5:12pm

Vietor

Beginner

• "Vietor" started this thread

Occupation: Backend Developer

• Send private message

Seneler sonra Allods Online'a tekrardan başlamam ve görüşlerim

Allods Online ile Türkiye serverinin açık beta aşamasında tanışmıştım. O dönemden bu yana beni etkileyen bir oyun olmuştur. 5.0 sürümünde oyunu bırakmıştım diye hatırlıyorum. Tekrardan oyunu merak edip bi bakayım acaba neler değişti diye. Oyuncu sayısı olarak eskisine nazaran baya bi düşüş olduğunu fark ettim, ayrıca her zamanki gibi karakter yetenekleri sıfırlanmıştı. Hep pagan kasmak istediğim için pagan reen açarak baştan oynamaya karar verdim.

Gözüme çarpan bazı hoş detaylar oldu. Özellikle her gün tütsü veren ve suslenger tekrar görevleri. Benim oynadığım zamanlarda en temel gerekli olan ihtiyaçlar için kristal almak gerekiyordu.
Bunların haricinde hediyesiz bir gün yok kısmı da hoşuma gitti.

Oyuna tekrar başlamadan önce forumda yazılanları da okumuştum. Oyuncuların talebi dikkate alınarak oyunun geliştirilmeye devam edilmesi benim için artı bi etken oldu diyebilirim. Bu oyunu ilk oynadığım zamanlar daha lise öğrencisi bile değildim. Şimdi ise üniversiteyi bitirmiş birisi olarak tekrardan buradayım. Zaman ne kadar hızlı geçse de oyunun hangi noktasında olursam olayım oynadığım dönemdeki arkadaşlarım aklıma geliyor ve anılarım canlanıyor.

Bence oyunun reklamları yapılırsa eski zamanlardaki gibi aktifliği geri kazanacağına eminim.
Bu sefer olumlu görüşlerimi paylaşmak istedim :)

This post has been edited 1 times, last edit by "Vietor" (Nov 16th 2023, 10:07am)