You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, June 19th 2014, 10:07am

Satış: Besici'nin Kadar Kartı

Hiçbir şey size adım adım eşlik eden, köşede bekleyen pusulardan koruyan sadık bir dosttan daha değerli değildir. Besici'nin Kadar Kartı ödüllerini keşfedin!

İlgili Haber

2

Saturday, June 21st 2014, 9:25am

Nightless

Beginner

• Send private message

3 kere talihli olay yapıp 60 a getirip 4 köpek 1 tane 100 kristal 1 tane 50 kristal 1 tane 25 kristal 1 tane +50 puan varken

Bana 1 kere 50 kristal 2 kere 25 kristal vermesi gerçekten çok güzel bir olay kader kartı önceden 75 kristale 50 pusula alırken şimdi 15 kristale alınıp bu tür vermeside ayrı bir olay cidden nasıl ayarlıyorsanız süper Ayakta Alkışlıyorum.

3

Saturday, June 21st 2014, 2:49pm

kader kartı

Malisef bekleneni vermedi.
:thumbsup:

""SadButTruE""

4

Saturday, June 21st 2014, 4:02pm

Nightless

Beginner

• Send private message

Gerçekten öyle ama herkes memmun galiba kimse tepkisini göstermiyor sunucu geç açıldığında 1 dakika bile hemen yazışmalar kopuyor yok neden perşembe bakım oluyor çarşamba olmuyor diye gereksiz sözcükler sarf edilirken Böyle bir olayda herkesin tepkisiz kalmasına birşey diyemiyorum cidden.

5

Saturday, June 21st 2014, 7:14pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Malisef bekleneni vermedi.

Kader kartı gelsin diye yönetime söyleniyorduk şimdi gitsin diye bir oyuncu olarak bundan sonra kader kartı etkinlği böyle olacaksa mümkünse gelmesin.,

6

Saturday, June 21st 2014, 7:17pm

7

Sunday, June 22nd 2014, 1:32pm

Hiçbir şey size adım adım eşlik eden, köşede bekleyen pusulardan koruyan sadık bir dosttan daha değerli değildir. Besici'nin Kadar Kartı ödüllerini keşfedin!
İtem basmaya para buldukta mahfaza mı açacağız :)
İlgili Haber

8

Sunday, June 22nd 2014, 3:30pm

İlgili Haber

kader kartı bu mahfaza değil :)
<<<<<<<

9

Sunday, June 22nd 2014, 5:30pm

işte ne ise adı mahfaza kader kartı ikisi de pahalı bize göre ;)
İlgili Haber

kader kartı bu mahfaza değil :)

Rate this thread