You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, June 19th 2014, 3:55pm

Astral Lord - Astral Uşak

Astral Lord - Astral Uşak bu ikiliyi nasıl öldüreceğim ben uzaklaştırmaya çalışıyorum ama olmuyor yardım edebilecek varsa mutlu olurum

2

Thursday, June 19th 2014, 3:59pm

Discotech

Moderator

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba, İkisini bir'birinden uzak tutup kesmen gerekiyor kesemiyorsan 1,2 level alıp tekrar denersin.
İyi oyunlar.

3

Thursday, June 19th 2014, 4:00pm

seviyem 37 zaten ama birbirlerinden uzak durmuyorlar

4

Thursday, June 19th 2014, 4:04pm

Dostum önce uşağı öldürmen gerekli o ikili yan yanayken sürekli canlarını yeniliyorlar :) dün 3 saat uğraştıktan sonra çok kolay bir yolun olduğunu çözdüm :) akıncılara uşağa saldırmalarını söyle canı biraz azalınca x tuşuna basarak geri çekil lorddan uzaklaş sonra z ile yeniden saldırt. lord bi süre gelmeyecek. bu işlemi kısa kısa aralıklarla uşak ölene kadar tekrarla. uşak öldükten sonra Allah ne verdiyse lorda dal. sonraki bossta nefer urun ölmesini bekle. zaten bossa vuramıyorsun o ölene kadar. o arada bossun yardımcılarını kes canına dikkat et sürekli azalıyor. nefer ur öldükten sonra hala hayattaysan gerisi kolay. en sonda da sürekli o astral yaratıklardan geliyor. önce yaklaşık 20 tane küçük olanlardan sonra 10 tane normal boy sonra 5 büyük en son 2 tane daha büyük geliyor. onları da akıncılara hallettir. umarım işine yarar iyi oyunlar :)

5

Thursday, June 19th 2014, 4:10pm

Dostum önce uşağı öldürmen gerekli o ikili yan yanayken sürekli canlarını yeniliyorlar :) dün 3 saat uğraştıktan sonra çok kolay bir yolun olduğunu çözdüm :) akıncılara uşağa saldırmalarını söyle canı biraz azalınca x tuşuna basarak geri çekil lorddan uzaklaş sonra z ile yeniden saldırt. lord bi süre gelmeyecek. bu işlemi kısa kısa aralıklarla uşak ölene kadar tekrarla. uşak öldükten sonra Allah ne verdiyse lorda dal. sonraki bossta nefer urun ölmesini bekle. zaten bossa vuramıyorsun o ölene kadar. o arada bossun yardımcılarını kes canına dikkat et sürekli azalıyor. nefer ur öldükten sonra hala hayattaysan gerisi kolay. en sonda da sürekli o astral yaratıklardan geliyor. önce yaklaşık 20 tane küçük olanlardan sonra 10 tane normal boy sonra 5 büyük en son 2 tane daha büyük geliyor. onları da akıncılara hallettir. umarım işine yarar iyi oyunlar :)
Çok teşekkürler işe yaradı :)

6

Thursday, June 19th 2014, 4:12pm

7

Wednesday, June 25th 2014, 4:05pm

aynı sorun şuan bendede var denedim söylediğinizi olmuyor yapamıyorum, karakteri afk olarak braktım orda akıncılar uğraşıyor.

yok abi imkanı yok ya onları kesmenın canı yüzde 5 e geliyor kendi otomatik gidiyor lord un yanına full yapıyor canını geliyor tekrar lord sabit duruyor

tamam hallettim 3 akıncıyla :)

This post has been edited 1 times, last edit by "abk2142" (Jun 25th 2014, 4:13pm)