You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, June 20th 2014, 1:03pm

Ateş Cehennemi BUG

arkadaşlar ateş oku atarken 6 saniyede bir ateş okunu hazırlanma süresini ve mana maliyetini yarıya düşüren bir gelişim aşaması var ben alıyorum ama tam ateş oku hazırlarken gelince 2 sn hazırlanmış oluyor eski patch de böyle değildi sanırım 2. ateş okuna sayıyordu hatırlıyorsam yoksa yanlışmı ?(

This post has been edited 1 times, last edit by "minikhunter" (Jun 20th 2014, 1:30pm)

2

Friday, June 20th 2014, 1:09pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba, Karekteriniz hakkında detaylı bilgi için(Sınıflar) bölümünü ziyaret edebilirsiniz.
İyi Oyunlar.
.

3

Friday, June 20th 2014, 1:13pm

rehberde şöyle açıklanmış

( Bir sonraki Ateş Oku büyüsünün hazırlanma süresi ve mana maliyetini %50 azaltır ) demiş bir sonraki değilde tam ateş oku hazırlarken etki gelince hazırladığına harcanıyor tam başlarken yapınca 1 değil 2 sn hazırlanıyor bu bence bir BUG

4

Friday, June 20th 2014, 5:01pm

Evet aynı anda gelince süresini etkilemiyor ama harcadığı manayı azalttığı için harcanıyor etki.
Righteous in Wrath

5

Wednesday, June 3rd 2015, 4:47pm

Arkadaşlar ben buz elektrik talentindeydim Kuzey parılıtısı ve yüksek voltaj gelince etki harcanıyor ama 2. kez yapınca 1 sn iniyordu ateş cehenneminde niye böyle değil BUG olamazmı harcanıyor etki ama 2. ye 1 sn indirmiyor diğerlerinde indiriyordu