You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, June 20th 2014, 6:16pm

Arenadaki ve eşitsizlikler..

Arkadaşlar arenadaki eşitsizikler sürekli olarak karşılaştığımız saçma sapan dengesizlikler nedir anlayamadım burası pvp alanı tamam ama aynı zamanda burası bizler için en iyi amalgam ve amblem kasma yeri günlerdir arenada bulunduğum takımda ya hiç şifacı olmadığından yada 1 tane olduğundan ve karşı takımda en az 4-5-6-7 tane şifacı olduğundan kaybediyoruz saatlerce arena beklememiz ve sonrada boş çıkmamız ne kadar saçma. 2 Haftalık geriden gelmemizden kaynaklı telafi nerde kaldı, bu sistemde nasıl bir anlayış var anlayamadım şahsen. Oyun ciddi anlamda can sıkıcı hale gelmeya başladı nadir fiyatlarının bu kadar aşırı yüksek olması eşitsizliklerden kaynaklı kazanamama, saçma sapan işler var mahfazalarda şansa bağlıymış kazanımlar felan böyle şeylerle çocuklar avunur, lütfen bu oyunu oynayanların büyük çoğunluğu 20 yaş üstü hatta azımsanmayacak kadar çok 25 - 30 yaş üstü var bir düzenleme yapılmalı artık bu konularda. Tr' deki gibi şimdi yine oyunu bırakanlar çoğaldı oyuncular kaçıyor canlanma taze kan umudu bekleneni veremedi birleşme maalesef..

2

Friday, June 20th 2014, 7:13pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba, Arena bir pvp alanı ve her oyuncu oyunu oynadığı süreçde oyunda yapılan etkinliklere katılmaları ve ya katılmamaları oyuncuya aittir biz diyer oyunculara senin taşın itemin düşük buraya giremezsin gibisinden bir yaptırım uyğulamayız bu konuda sizlerden anlayışlı olmanızı rica ediyorum.
İyi Oyunlar..
.

3

Saturday, June 21st 2014, 7:11am

Merhaba, Arena bir pvp alanı ve her oyuncu oyunu oynadığı süreçde oyunda yapılan etkinliklere katılmaları ve ya katılmamaları oyuncuya aittir biz diyer oyunculara senin taşın itemin düşük buraya giremezsin gibisinden bir yaptırım uyğulamayız bu konuda sizlerden anlayışlı olmanızı rica ediyorum.
İyi Oyunlar..
peki buraya giren her oyuncuyu esit konuna getirecek bir arena olsa ve oyunculuk konussa
veya giren herkezin bir sekilde bir sey alacagi bir sistem olsa örnegin bütün sandiklari maviler toplamisken kirmizilar avuclarini yaliyor
bunu yerine yine bütün sandiklari bir taraf toplasa bile karsi taraftaki oyunculara ( arenada sonuna kadar kalmak kosulu ile) 3 5 artik neyse amalgam verilse bu sekilde bir taraf cok güclü diger taraf zayif kavrami bir sekilde kalkar diye düsünüyorum kalkmasa bile kaybedende hic olmazsa bir miktar amalgam alip gelisimine devam edebilir
hic almamaktansa 3 5 yine daha iyidir

4

Saturday, June 21st 2014, 12:16pm

Burada sözünü ettiğim sadece arenadaki eşitsizliği dengelemeniz dileğinde bulunmaktı ve söz konusu eksiklerin giderilmesi türkler olarak 2 haftalık geriden gelişimizin düzeltileceğini söyleyen moderatör arkadaşınızdan cvp bekliyoruz ve nadir nesne dükkanındaki pahalılığa çözüm istiyoruz bakın bu oyuna ciddi olarak gönül veren sevip ciddi zaman, emek veren insanlar var aylık düzenli masraf yapanlar var fakat oyuncu kalitesi düşüyor tr de olduğu gibi ilerlemeye başladı her şey buna çözüm bulmak için nasir nesne dükkanına denge ve arenaya eşit şartlarda girme gibi düzenlemeler çok sağlam başlanğıç olabilir lütfen bu isteklerimizi ve önerilerimizi dikkate alıp iletin..

5

Saturday, June 21st 2014, 12:58pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Sevgili oyuncular,
Biz sizlerin problemlerini şikayetlerini ilgili departmanlara iletiyoruz bir sonuç çıkar çıkmaz onu bilemeyiz ilgilenmediyimiz kanaatine nereden varıyorsunuz anlam veremiyorum.
2 Haftalık geriden gelişiniz konusuna gelince yine diyer problemlerinizi ilettiyimiz gibi bu konuyuda ilettik bunun ne gibi geri dönüşü olur anahtarmı iade edilir yoksa ne gibi etkinlik düzenlenir bilemeyiz sizlerden anlayışlı olmanızı rica ediyorum bu konuyu her dakka diretmenin anlamı yok sizlere en iyi hizmeti verebilmek için tüm ekibimiz çalışıyor herkeze iyi oyunlar dilerim.

.

6

Sunday, June 22nd 2014, 12:13am

Sevgili oyuncular,
Biz sizlerin problemlerini şikayetlerini ilgili departmanlara iletiyoruz bir sonuç çıkar çıkmaz onu bilemeyiz ilgilenmediyimiz kanaatine nereden varıyorsunuz anlam veremiyorum.
2 Haftalık geriden gelişiniz konusuna gelince yine diyer problemlerinizi ilettiyimiz gibi bu konuyuda ilettik bunun ne gibi geri dönüşü olur anahtarmı iade edilir yoksa ne gibi etkinlik düzenlenir bilemeyiz sizlerden anlayışlı olmanızı rica ediyorum bu konuyu her dakka diretmenin anlamı yok sizlere en iyi hizmeti verebilmek için tüm ekibimiz çalışıyor herkeze iyi oyunlar dilerim.

Sevgili oyuncular,

2 Haftalık kayıp dediğiniz 64 Adet Sandık, 19 Adet Mahfaza ve en az 40-50 arası ekstra eşya, girilmeyen arenalar,vahşiler,goblinler,kanlılar ve bunlardan doğan kayıplar, 2 haftada kasılamayan goldlar, 2 hafta bizim haricimizde oyuncu bulunması sebebi ile oluşan kur farkı ve en önemlisi bu 2 haftalık kaybın üzerine geçen her hafta verdiği zararın artması. Bu saatten sonra telafisinin mümkün olacağı bir hareket zaten yapılamaz. Biz morla uğraşırken birsürü turuncu item giymiş adam var piyasada. Biz daha turuncu haritayı açamadık. Çok şanslı olanlar da daha yeni açmıştır yada açmak üzeredir. Adam açmış, gitmiş bide kaç tane turuncuyu basmış. Telafi mümkün değil çünkü o 2 haftalık kaybın gün geçtikçe katlanarak ilerlemesinin hesabını yapamazsın. Yukarıda belirttiğiniz duruma yakında tüm türk serverı düşecek zaten. İtemlerimizi beğenmeyip bi dünya laf edecekler kanlıda vahşide arenada. O günle yakındır...

Rate this thread