You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, June 25th 2014, 12:30pm

Tekrardan başlıyoruuum :))

Merhaba arkadaşlar :)) Oyunun eski oyuncusuyum. Yaz tatiliyle birlikte tekrardan dönüyorum. ''Dünyanın Kalbi 5.0.0. Güncelleme Notları''nı nerede bulabilirim, link atarsanız sevinirim :) Ha bu arada şu andaki oyuncu sayısı ne kadar ? Eskiden Forum'da bir konuyu 500-600 kişi görüyordu şimdi 150 kişi falan görüyor. Oyunda hâlâ eskisi kadar oyuncu var mı ? Ve de uzak PvP için hangi sınıfı tercih edebilirim ? Şimdiden saolun :)

2

Wednesday, June 25th 2014, 12:42pm

Uzaktan pvp için sana büyücüyü öneririm eğer kullanmayı bilirsen çok iyi olursun 555 555 taş yaparsın kafana takma zamanla gelişirsin ama eğer ben çok yatıramam diyosan
ozan senin için biçilmiş kaftan mesafesi ortalama ama damagesi sütun atması ve sütun yememesi çok güzeldir
şimdiden başarılar

3

Wednesday, June 25th 2014, 3:38pm

Teşekkür ederim. Evet ben de eskiden büyücü oynuyordum. Şuanki sınıfları bilmediğimden sordum. Oyuna hiç para yatıramam öğrenciyim ve ailem biraz eski kafalıdır oyuna falan para yatırmama izin vermez :) 15 levele kadar ozan oynamıştım zevkli bi sınıftı, sanırım onu oynayabilirim :) Bu arada bana hangi tarafı önerirsiniz?

4

Wednesday, June 25th 2014, 3:39pm

5

Wednesday, June 25th 2014, 3:44pm

Hoş geldin diyeyim öncelikle. Sorularına gelince Dünyanın Kalbi güncellemesinin notlarının artık bir önemi yok diyebiliriz çünkü önümüzdeki hafta yeni bir güncelleme -Savaşın Renkleri- geliyor. Tabii ki her şey değişmeyecek ancak önemli değişiklikler yapılacak. Gelecek güncelleme için PvP alanları, astral ve değişen sınıflar hakkında 'Haberler' kısmında güncel bilgiler mevcut. Kalabalıklık konusuna gelince, yakın tarihte gerçekleşen birleşmeden dolayı oyunun nüfusu şu an hatırı sayılır derecede kalabalık. Uzak PvP için kara büyücü, büyücü (kendine güveniyorsan), şifacı gibi sınıflar ideal ki buna önümüzdeki hafta gelecek olan güncelleme ile pagan da eklenebilir sanırım. El yatkınlığı ve tercih meselesi olduğundan genel olarak önerdim ama sınıf konusunda kendine en iyi fikrinin senin verebileceğini düşünüyorum.
Tekrar hoş geldin, iyi forumlar.
Sanity
on the floor, I'm just a zombie.

6

Wednesday, June 25th 2014, 3:49pm

Teşekkürler. Peki bu yabancı oyuncularla birleştiğimizde adamın türk olup olmadığını nasıl anlayacağız :D ? Bana biraz tuhaf geldi ne bileyim :)

Rate this thread