You are not logged in.

1

Wednesday, June 25th 2014, 6:54pm

üyelik ücretlimi olucak???

slm benim aklıma birşey takıldı ve daha yeni gördüm acaba o günden sonra ücretlimi olucak ücretli olucaksa nekadar mesela diyelim 1 ayı 20lira gibi bişimi http://tr.allods.com/news/maintenances/s…retsiz-abonelik :whistling: :whistling: :whistling:

2

Wednesday, June 25th 2014, 7:00pm

Hayır oyunda 2 server var 1i new forntier ücretsiz öbürü smugglers paradise o ücretli olan gerekli oyuncu kitlesi henuız ücretli serverda toplanamadıgından dolayı süresi uzatılıyor
<<<<<<<

3

Thursday, June 26th 2014, 9:37am

oyun ücretlenecek mi ?

hesaba giriş yaptığımda gözüme 2 ay 3 hafta üyelik süresi yazıyordu bu süre sonra oyun paralımı olcak ;( :?: ;(

4

Thursday, June 26th 2014, 9:54am

2.serverda isen evet oyun ücretli olacak sen neden paran olmadığı halde orayı seçtin ki :D

2.serverin avantajı sadece oyun içi savaş dengesinin olması öyle kolay kolay tek yemessin ama paralı :)

5

Thursday, June 26th 2014, 9:55am

MonaRoza

Beginner

• Send private message

hesaba giriş yaptığımda gözüme 2 ay 3 hafta üyelik süresi yazıyordu bu süre sonra oyun paralımı olcak ;( :?: ;(

Hesaba girişte görünen süre, sizin bu sunucudaki üyelik süreniz. Dikkat ederseniz her girişinizde süre artacaktır.
Ücretsiz üyeliğin uzatılması konusu ise Smugler Paradise sunucusuyla alakalı. Henüz her ülkede yeterince ödeme seçeneği bulunmadığı için, ücretli serverda oynayan oyuncuların mağdur olmaması için şimdilik her hafta uzatılmakta.

İyi oyunlar.

6

Thursday, June 26th 2014, 10:23am

7

Thursday, June 26th 2014, 8:12pm

heeşimdianladım 2 servar var 1. si küçükler oyunapara yatırmayanlar için 2. si büyükler para yatarıbilecekler için :D şimdi anladım :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:.

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Jun 27th 2014, 11:13am)

8

Thursday, June 26th 2014, 8:53pm

Subs serverda oynayan kaldı mı ya ? :)

9

Saturday, June 28th 2014, 12:14pm

heeşimdianladım 2 servar var 1. si küçükler oyunapara yatırmayanlar için 2. si büyükler para yatarıbilecekler için :D şimdi anladım :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:.

Hiçbir şey anlamamışsın. İki serverda da bir şekilde para yatırman gerek.
Righteous in Wrath