You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, June 27th 2014, 12:24am

Karanlık adadan sınıra geçiş

Merhaba arkadaşlar ben oyuna yeni başladım 47 lwl im karanlık adadan sınıra geçmem lazım kasabilmem için ama nasıl geçiceğim hakkımda fikrim yok oyundan insanlara sorunca hatırlamıyorum falan diye cevap alıyorum hep Vahiy öğrenme görevini yapamadım acaba o yüzden mi gidemiyorum gerçi görev bul diyince sınırda bir görev çıkıyor ama nasıl gideceğim hakkında hiçbir fikrim yok yardımcı olursanız çok sevinirim ^^ ^^

2

Sunday, June 29th 2014, 6:13am

MonaRoza

Beginner

• Send private message

Merhaba arkadaşlar ben oyuna yeni başladım 47 lwl im karanlık adadan sınıra geçmem lazım kasabilmem için ama nasıl geçiceğim hakkımda fikrim yok oyundan insanlara sorunca hatırlamıyorum falan diye cevap alıyorum hep Vahiy öğrenme görevini yapamadım acaba o yüzden mi gidemiyorum gerçi görev bul diyince sınırda bir görev çıkıyor ama nasıl gideceğim hakkında hiçbir fikrim yok yardımcı olursanız çok sevinirim ^^ ^^

Sınıra gitmek için vahiy adasından (karakterimin şu anda haritada bulunduğu yerde) limandaki şilebe binmek gerekiyor. Ancak; karanlık adadan daha sonraki haritaya geçiş için, kristal zırhın 7 parçasının da tamamlanıp görevin bitmesi gerekiyordu. Yapmadığınız görevi tamamlamanız gerekiyor. Bu gibi durumlarda önemli veya gizem göreviniz kalmamasına dikkat etmelisiniz. Görevleri tamamladığınızda sınıra gitmeniz için size ayrıca bir görev verecektir.

İyi oyunlar.

3

Wednesday, July 2nd 2014, 2:58am

Dediğin yere gittim mimar diye bi npc var bi görev geldi zaten casusun izinde diye mimara yardım et diyo bilmem ne enerjisi için ama mimar da görev yok :( :( :(

4

Wednesday, July 2nd 2014, 5:10am

MonaRoza

Beginner

• Send private message

Tam olarak kaldığınız noktayı anlayamadığım için ne yapmanızı söylemem gerçekten zor.
Size önerilerim:
  • Mevcut önemli ve gizem görevlerinizi tamamlayın,(Özellikle karanlık ada ve vahiy adasında göreviniz kalmaması gerekiyor.)
  • Görev listesinin üzerinde bulunan görev arama butonunu yeni bir görev bulana kadar tıklayın (öncelikle mevcut görevleri harita üzerinde gösterecektir, mevcut görevlerden sonra sonra "yeni maceralar" adı altında sizi görüşmeniz gereken npc ye yönlendiren bir görev verebilir.)
  • Vahiy Adasında, Lordun Hisarında bulunan Lord'un Sesi isimli NPC'nin arkasından yukarı doğru çıkan yolu izleyerek Nihaz'ın gizli mabedine gidip onunla konuşmayı deneyin.
  • Lord'un Sesi isimli npc ile konuşup drakonid adasına giden geçidi açtırıp, drakonid adasına giderek orada her hangi bir görev olup olmadığını kontrol edin
Sanırım bunlardan biri devam etmeniz için gerekli olan görevi bulmanıza yardımcı olacaktır.

İyi oyunlar.

5

Friday, August 8th 2014, 1:43pm

tika rika

tika rikadan sonra görevi geliyordu sanırım 1.5 sene gecti yanlışım olabilir.