Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Allods Online Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Wednesday, July 2nd 2014, 8:02am

• Konuyu başlatan "nonexist"

Meslek: Allods yöneticiliği inşallah :D

• Özel mesaj gönder

Savaşcının durumu

Arkadaşlar öncelikle ben uzun süredir Allods Online girmiyordum.Fakat tekrar oyuna dönmeye karar verdim savaşcım var ama şuanda savaşcının durumu nasıl bilmiyorum duurmdan kastım dps ve hayatta kalma pranı şimdiden tardımda bulunanlara teşekkürler...

2

Wednesday, July 2nd 2014, 8:38am

gayet iyidir savaşçı dps olarak şuanda mühendis 1. ama savaşçının hayatta kalması daha yüksek bence oynamaya devam et:D

3

Wednesday, July 2nd 2014, 8:39am

4

Wednesday, July 2nd 2014, 8:47am

Meslek: Fotograf, Gida

• Özel mesaj gönder

Savascinin dps side savunmasida su an iyi en cok tercih edilen karakterlerden biri.Mühendismi var oyunda da 1. sirada olucak.
Sipral Coma

5

Wednesday, July 2nd 2014, 8:49am

evet gördüm pvede mühendis akıyor şuanda siz görmediniz ondan soruyorsunuz uzun süreli dpsde büyücüyü bile geçiyor hey gidi hey:D

6

Wednesday, July 2nd 2014, 8:56am

evet gördüm pvede mühendis akıyor şuanda siz görmediniz ondan soruyorsunuz uzun süreli dpsde büyücüyü bile geçiyor hey gidi hey:D
hımmmm.

7

Wednesday, July 2nd 2014, 9:06am

• Özel mesaj gönder

son bir soru savaşcımın taşları 777-444 tankımın taşları 776-555 olması laazım veya 766-555 hangisini tercih edeyim pagan,karabüyücü ve ozanı saymıyorum :thumbsup:

8

Wednesday, July 2nd 2014, 9:08am

777-444 iyi gibi devam et savaşçına iyi kasmışsın...

9

Wednesday, July 2nd 2014, 9:12am

• Özel mesaj gönder

zaten defanstaki 4 taşlarda 1 ay icinde 7 olacak para kasıyorum :)

10

Friday, August 8th 2014, 1:26pm

Bu konuyu değerlendir