You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, July 2nd 2014, 11:08pm

Pagan Patch

yav arkadaş aylarca patch bekliyoruz,geliyor iyi güzel hoş da bi dünya bug var.kursağımızda kalıyor gözünüzü seveyim.
1)Gelişim Aşamaları antreman alanında,doğal içgüdüler kısmında hala içgüdü artırır yazıyor,yeni stat sistemi geldi iç güdü neyin karşılığı?
2)aynı alanda ani savuşturma gelişim aşaması canlılık veriyor ama çeviride saldırıdan kaçınma şansı artar diyor.
3)aynı alanda elektrik terapi canlı sağlığın etkisini %35 uzatır diyor fakat açınca yine 6 sn etkiliyor.
4)gelişim aşamalarının çoğunda aşamayı açmadan yazan bi özellik aşamayı açınca çok daha farklı hallere geliyor.mesela, yine antreman alanında alt tarafta şifalı doğa gücü gelişim aşamasının üstüne gelince pasif haldeyken etkisinin gücü anında xx birim iyileştirir ve etkinin gücü %15 artar,gelişim aşamasını 2 lvl yapınca iyileşirme verimliliği %10 artar diyor.e xx birim iyileştirme noldu,zaten başta %15 di 2 yaptım %10 oldu.bu nasıl iş?
5)sağ üst tarafta kuvvet patlaması pasifken şimşek seher büyüleri % ihtimalle %20 daha fazla diye gidiyor,gelişimin ikisini de açınca girdap zararı %10,zincirli şimşek zararı %6 artar diyor.ne alaka 1.aşamayla.
6)yetenek ağacında bir çok şeyin çevirisi hatalı.zincirli şimşek gözyaşı yer diyor ama yemiyor.girdap da 5 kademeye kadar dengeli vuruş birikir diyor 8 e kadar birikiyor ama.

çeviride ve gelişim aşamalarında çalışmayan bi dünya hata ve bug var.sesleniyorum adminlere bu konuda ne düşünüyorsunuz?1 haftalık ölüm suyu var 1 haftada sadece benim gördüğüm bi dünya hata giderilecek mi.

2

Wednesday, July 2nd 2014, 11:18pm

Paganın def hala berbat ötesi.Çok rahat ölüyoruz Girdaba bir de coldown süresi eklemişsiniz.. Bravo sizlere bravoooo

3

Wednesday, July 2nd 2014, 11:23pm

hemen bi kaç bişey daha gözüme çarptı ekleyeyim.gelişim aşamasında balzam çantada 5 den fazla birikemez diyor fakat birikiyor ayrıca mana yeniler diyor sadece can basıyor.

4

Wednesday, July 2nd 2014, 11:23pm

pagan hala dediğin gibi diğer sınıflara göre rahatça ölüyor

5

Thursday, July 3rd 2014, 10:56am

hdofficial

Trainee

• Send private message

pagana dengeleyici sınıf demişler , pvp ve pve den ziyade destekçi yaptılar sanırım

6

Thursday, July 3rd 2014, 4:31pm

PAGAN 15 LWL İM YETENEKLER SIFIRLANDI TEKRAR NASIL TALLENT YAPMALIYIM LÜTFEN YARIDMCI OLUN YHAA.

7

Friday, July 4th 2014, 12:09pm

dünya kadar türk pagan var arkadaşlar sizde bişeyler söylesenize aynı sıkıntılar sizde de var,bi yöneticide konuya mesaj atmış değil

8

Saturday, July 5th 2014, 12:33am

shady98

Beginner

• Send private message

abartmıyor musunuz biraz ?

This post has been edited 1 times, last edit by "shady98" (Jul 5th 2014, 12:44am)

9

Saturday, July 5th 2014, 1:42am

10

Saturday, July 5th 2014, 3:49am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Pagan sınıfında herhangi bir bug veya hata bildirimi almadık hata olduğunu düşünüyorsanız destek sistemine hata bildiriminde bulunun lütfen.
Çeviri hatalarını ekran görüntüsüyle beraber destek sistemine bildirmeniz gerekiyor bakım çalışmalarında düzeltileceklerdir.
İyi Oyunlar dilerim.
.

11

Saturday, July 5th 2014, 6:57pm

sizin yaptığınız resmen ağlamak şifanız süper oldu dps de düzeldi bide def verilsin size silelim çarları bizde ,sizde king olun ,bi zahmet o kadar şifa arasında ölmemeye gayret ediverin onuda oyundan beklemeyin

12

Sunday, July 6th 2014, 11:18am

sizin yaptığınız resmen ağlamak şifanız süper oldu dps de düzeldi bide def verilsin size silelim çarları bizde ,sizde king olun ,bi zahmet o kadar şifa arasında ölmemeye gayret ediverin onuda oyundan beklemeyin
hocam bu nasıl bi mantık ya.gelişim aşamaları çalışmıyor yada yanlış yazıyor diyoruz ağlamak diyorsun,ne alakası var.

13

Tuesday, July 8th 2014, 2:26pm

yav arkadaş aylarca patch bekliyoruz,geliyor iyi güzel hoş da bi dünya bug var.kursağımızda kalıyor gözünüzü seveyim.
1)Gelişim Aşamaları antreman alanında,doğal içgüdüler kısmında hala içgüdü artırır yazıyor,yeni stat sistemi geldi iç güdü neyin karşılığı?
2)aynı alanda ani savuşturma gelişim aşaması canlılık veriyor ama çeviride saldırıdan kaçınma şansı artar diyor.
3)aynı alanda elektrik terapi canlı sağlığın etkisini %35 uzatır diyor fakat açınca yine 6 sn etkiliyor.
4)gelişim aşamalarının çoğunda aşamayı açmadan yazan bi özellik aşamayı açınca çok daha farklı hallere geliyor.mesela, yine antreman alanında alt tarafta şifalı doğa gücü gelişim aşamasının üstüne gelince pasif haldeyken etkisinin gücü anında xx birim iyileştirir ve etkinin gücü %15 artar,gelişim aşamasını 2 lvl yapınca iyileşirme verimliliği %10 artar diyor.e xx birim iyileştirme noldu,zaten başta %15 di 2 yaptım %10 oldu.bu nasıl iş?
5)sağ üst tarafta kuvvet patlaması pasifken şimşek seher büyüleri % ihtimalle %20 daha fazla diye gidiyor,gelişimin ikisini de açınca girdap zararı %10,zincirli şimşek zararı %6 artar diyor.ne alaka 1.aşamayla.
6)yetenek ağacında bir çok şeyin çevirisi hatalı.zincirli şimşek gözyaşı yer diyor ama yemiyor.girdap da 5 kademeye kadar dengeli vuruş birikir diyor 8 e kadar birikiyor ama.

çeviride ve gelişim aşamalarında çalışmayan bi dünya hata ve bug var.sesleniyorum adminlere bu konuda ne düşünüyorsunuz?1 haftalık ölüm suyu var 1 haftada sadece benim gördüğüm bi dünya hata giderilecek mi.
+ 7) Gelişim aşamaları ile birlikte 35 sn olması gereken 3. seviye büyük kıyımın süresi sanki hiç gelişim aşaması almamış ve de 1. seviyedeymiş gibi 15 sn sürüyor.

14

Thursday, July 10th 2014, 11:30am

dps mi düzeldi? sadece gülüyorum :)

15

Friday, July 25th 2014, 10:57am

Şu dediğin e asıl ben gülüyorum daha itemlerim yeşilken maviyken ne dps bekliosun bi full morla değnekle asayı turuncula geçen adam pagan full mor 2 turunculu kanlıyı aldı
KUSAY

Geberesice

16

Friday, July 25th 2014, 11:01am

Prosatanus

Beginner

Occupation: Fotograf, Gida

• Send private message

Dps nin düzelmedigini düsünüyorsan bence talentinde sorun olabilir.
Sipral Coma

17

Wednesday, August 6th 2014, 1:28am

Yeşil mavi itemli adamları kesersen tabiki de dps in çok güzel olacak . Hocam talentim iyi sıkıntı yok onda ama bu patchle gelen dps'e iyi kelimesi benim için dogru değil neyse dps yüksek veya düşük pagan vazgeçilmezimiz olduğu için devam ediyoruz.Saygılar...