You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, July 8th 2014, 9:02pm

Vahşi Çiftlik Toplar ABARTIIIII !!!!!!!!!!!!

arkadaş bune ya düzgünce ortada PvP yapamaz olduk toplardan tek yiyoruz %50 ne ya eski patch te iyiydi gene :cursing: :cursing: :cursing:

2

Tuesday, July 8th 2014, 9:03pm

Bugün bende farkettim onu 2 topta gidiyoruz 0 pvp haklısın bence +1
<<<<<<<

3

Tuesday, July 8th 2014, 9:19pm

ben paganım itemler yeşil mavi ezik olabilirmde az da olsa kafa tutabiliyorum hele bazen benim gibi yeşil mavi itemliler geliyor onla pvp yaparken ben top yiyorum olmuyor o top yese gene pvp tadı kalmıyor yani hiç bir şekilde PvP olmuyor ortada

4

Wednesday, July 9th 2014, 6:07am

WasLey

Intermediate

• Send private message

En sağlam adam bile 2 topta ölüyor.

5

Wednesday, July 9th 2014, 6:20am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Vahşi çiflikte zaten amaç pvp yaparak top başındaki oyunculara engel olup veya topları ele geçirip savaşı kazanmak bence daha zorlu olması heyecan katmış.
.

6

Wednesday, July 9th 2014, 10:28am

yav anlamıorum 12 12 deilmi bu savaş 2 kişi ortaya gitse 5 kişi bir topa 5 kişi bir topa gitse al sana mis gibi pvp e he riki takımdan 10 kişi toplara dağılcak pvp ortada deil topda olcak bu şekilde pvp si iyi olan alcak
KUSAY

Geberesice

7

Wednesday, July 9th 2014, 11:47am

iyi olmus ıtemı olmayan adam gırıp her turlu tekı yıyor zaten ıster toptan yesın ıster adamdan....zaten amac topları korumak ortaya paldır kuldur gıdersen olmaz o ıs

8

Thursday, August 14th 2014, 1:05pm

toplar çok aşırı damage atıyor doğru bi bakıma iyi bi bakıma kötü.
İmparatorluk:Fuquwjna

------------------------------8) :thumbsup: :P ------------------------------

9

Friday, August 15th 2014, 9:07am

%25 can götürse 4 atışta öldürse daha iyi bence hiç olmazsa ortada 15saniyelik bir pvp görülür :P

10

Thursday, September 4th 2014, 8:45am

cihanokr

Beginner

• "cihanokr" has been banned

• Send private message

arkadaşım güçlü adam ortada durursa topu zayıflar nasıl oyalasın tek yiyp ölecekler.eğerki pvp yapmak istiyorsan ortaya değil topa gideceksin tabi ölmeyeceksen ,durmadan gidip ölmenin bi anlamı yok yani. şahsen ben ortaya gitmiyorum :d

11

Monday, September 8th 2014, 8:44am

kesinlikle toplar çok abartılı hasar veriyor.

amacın artık topları korumak olduğu söyleniyor da ortada 1 kişi olsa saydıracağı 2 puanla bir karşılaşmanın bitmesi 1 saate yaklaşıyor. zaten verdiği ödül ne bastığın esansı ne şifa iksirlerini karşılıyor. Ben koca 1 saate yakın süreyi ve onlarca şifa iksirini ve esansı harcayacağım karşılığında ne gelecek. 1 kerelik 2x i almak dışında artık çok gereksiz vakit kaybı bir yer olan vahşi çiftliğe o kadar vakit,esans harcayamam. o yüzden 2x i aldım mı yeter. kanlı ve eğitim kampı çok daha iyi.

Bir de şu var. Her güncelleme de oyunculardan gelen önerileri dikkate aldık şöyle yaptık böyle yaptık diyorlar ya bunca kişinin şikayetçi olduğu vahşi çiftliğe bu şikayetleri dikkate alıp birşeyler yapacaklar mı ? Yoksa zaten oyuncunun ne dediği önemli değil kendi istediklerini mi yapıyorlar ?

Son olarakta Moderatör arkadaşlara ; gerçekten sizce herşey güzel mi yani eleştirilecek ve geliştirilmesi gereken hiçbir tarafı yok mu ? Çünkü tüm oyun içeriği hakkında hep olumlu görüşünüz var hiç eleştiri yazan moderatör görmedim.

İyi oyunlar

12

Monday, September 8th 2014, 8:55am

Discotech

Professional

• Send private message

Vahşi çiflikte format bu ileride değişiklik olurmu onu bilemeyiz.
Bu duruma mudahale edemeyiz amaç topları kontrol altına alıp rakiplerin ortada kalıp puan almasına engel olmak, şimdi sen bunun formatını değiştirin diyorsun.
.

13

Monday, September 8th 2014, 9:06am

Hayır ben format değiştirin demiyorum ki değişmez.

Şunu soruyorum. Moderatör sıfatyla değil Oyuncu sıfatıyla SİZCE vahşi çiftlik karşılaşması herşeyiyle kusursuz mu tasarlanmıştır ?

İyi forumlar

14

Monday, September 8th 2014, 9:25am

Discotech

Professional

• Send private message

Kusursuz diye birşey yok her etkinlikler farklı farklı katılıp katılmama oyuncunun kendi kararı, elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz.
.

15

Thursday, September 18th 2014, 11:42am

cihanokr

Beginner

• "cihanokr" has been banned

• Send private message

topları tartşımaktansa oyun hata verdiği sırada vahşideyken tekrar hızlıca girdiğimizde firari damgası yiyip 30 dk beklemeye bir çare bulunsa çok daha güzel olacak.

16

Thursday, September 18th 2014, 12:12pm

Yani sonuçta bu bir oyun herkezin ayırabildiği zaman dilimleri var ve sınırlı süreler sonuçta ve pt de birisi ile anlaşmazlık olabilir veya başka bir sorun olabilir hemen 30 dk kaçak oldun pat gitti 30 dk. Ciddi bir süre bencede bu konuda bir düzenleme yapılması daha iyi olur.. iyi forumlar

17

Thursday, September 18th 2014, 12:20pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Diger yandan Karşı rakibin güçlü oldugunu görüp savaş başlamadan kaçanlarda var Savaş başlamadan önce kaçanlar için 30 dk ceza az bile sayılır .

18

Friday, May 22nd 2015, 5:12pm

ben konuyu 2014 temmuz da açtım eski bir konuda hala %50 hasar veriyor toplar gerçekte abartı değilmi :?: yani %50 ne ya