You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, July 10th 2014, 5:11am

Oyunun Son Durumu

Merhaba oyunu en son 2 sene önce bıraktım reklamları görünce tekrar bir bakayım dedim.Server değişikliği olmuş bununla ilgili bir kaç sorum var?
1-Oyuncu sayısında azalma oldu mu?Ben oynadığımda oyuna yeni başlayan çok kişi vardı.
2-Server değişikliğinden sonra Türk oyuncularla ilgileniliyor mu?
3-En son oynadığımda durmadan kristal alıyodum artık bu sistem değişti mi?
4-Oyuna yeniden başlanılabilir?Eskiden forumdan durmadan tartışırdık bir sürü kişiyle tanıştım hala o günler devam ediyor mu?

Sorularım bu kadar şimdiden teşekkürler.

2

Thursday, July 10th 2014, 8:35am

1 yabancılar geldi arttı
2desteğe ticket at 1 gune gelior cevap
3hala kristal alcan hatta daha fazla alman lazım
4 başlanır forumda fazla konu yok eski tadı yok
KUSAY

Geberesice

3

Thursday, July 10th 2014, 9:58am

Wolfé

Beginner

Occupation: Butcher

• Send private message

Oyunun ortamı çok güzel. Bol bol ırkçı saldırı var, çifte standart var. Bir an önce sende bize katıl, çok şey kaybediyorsun.

4

Thursday, July 10th 2014, 10:29am

çifte standart olayı sadece dolardan kaynaklı bişiy bize pahalı geliyor onların ana para birimi olduğu için ucuz :)

5

Thursday, July 10th 2014, 10:50am

Wolfé

Beginner

• Send private message

çifte standart olayı sadece dolardan kaynaklı bişiy bize pahalı geliyor onların ana para birimi olduğu için ucuz :)
kristal fiyatlarından bahsetmiyorum.

6

Thursday, July 10th 2014, 11:02am

Oyunun ortamı çok güzel. Bol bol ırkçı saldırı var, çifte standart var. Bir an önce sende bize katıl, çok şey kaybediyorsun.

Çifte standart var demişsin. Kesin olarak nerede çifte standart uygulandığını belirtirsen sevinirim.

7

Thursday, July 10th 2014, 11:12am

Wolfé

Beginner

• Send private message

Çifte standart var demişsin. Kesin olarak nerede çifte standart uygulandığını belirtirsen sevinirim.
Sen değil, siz.
Taşlar için yapılan güncelleme ortada, onlarca oyuncuyu mağdur ettiniz. Açıklama dahi yapmadınız. Server taş ortalaması neredeyse 11. Bu sistemle basılma ihtimali olmadığına göre çifte standart var demektir. Bu sadece örneklerden bir tanesi. Diğerlerinden bahsetmeye gerek yok, çünkü tarafınızdan bir iyileştirme yapılmıyor.
Bu arada ırkçı saldırılar pek dikkatinizi çekmiyor sanırım?

8

Thursday, July 10th 2014, 11:25am

Sen değil, siz.
Taşlar için yapılan güncelleme ortada, onlarca oyuncuyu mağdur ettiniz. Açıklama dahi yapmadınız. Server taş ortalaması neredeyse 11. Bu sistemle basılma ihtimali olmadığına göre çifte standart var demektir. Bu sadece örneklerden bir tanesi. Diğerlerinden bahsetmeye gerek yok, çünkü tarafınızdan bir iyileştirme yapılmıyor.
Bu arada ırkçı saldırılar pek dikkatinizi çekmiyor sanırım?

Sen değil, siz.
Bu arada ırkçı saldırılar pek dikkatinizi çekmiyor
Haklısınız taş olayı çok can sıkan bir olay eski serverde 9 taşı zor basmıştık bu serverde 10 11 i bırak 9 8 bile basmak zor

9

Thursday, July 10th 2014, 11:27am

Forumda samimi bir ortam olduğundan dolayı oyunculara sen diye hitap etmeyi tercih ediyorum. Bu söylediklerinin herhangi bir çifte standart ile ilgisi yok. Bütün oyuncular aynı sunucularda ve aynı şartlarda oynuyorlar. Irkçı saldırılar ile ilgili iki dakikanı ayırıp Kullanıcı Desteğine bir ticket göndermen yeterlidir. Gereği neyse yapılır. Asılsız iddialarla oyuncuları yanlış yönlendirmeyelim...

10

Thursday, July 10th 2014, 11:33am

ırkçı saldırılar konusunda kesinlikle katılıyorum. bu önemli bişey ve kesinlikle önüne geçilmeli...

bizim mevhumumuzda bu tür şeyler olmadığından bazen farkına bile varmıyoruz türk oyuncular olarak ama ciddi anlamda bi aşşağılama çabası söz konusu. bizde olmadığından nası tepki vereceğimizi bile bilmiyoruz. bunun dünyanın her yerinde en önemli suçların başında geldiğini unutmamak lazım...

buna yönelik en küçük imanın bile çok ağır yaptırımlara uğrayacağı gibi duyurularla en azından önüne geçilmeye çalışılabilir.

edit d.n.: taş olayınada katılıyorum tabi ama ona yapcek bişe yok

11

Thursday, July 10th 2014, 11:34am

Siz SS çekip, ticket gönderin. Gereğinin yapılacağından emin olabilirsiniz.

12

Thursday, July 10th 2014, 1:22pm

Server birleşmesinden sonra yabanclarla aynı server mı paylaşılıyor? Eğer böyleyse dil sorunu oluyo mu?
Bide forumu gezerken gördüm aylık ücretli bir server mı var?Oyuncu sayısı nasıl o serverda?Eğer taş basmak gibi bir durum yoksa o serverda oynanması daha iyi olmaz mı?

Ayrıca şimdi oyuna girdim karakterim yok karakterler silindi mi?

This post has been edited 1 times, last edit by "Barbarian" (Jul 10th 2014, 1:37pm)

13

Thursday, July 10th 2014, 2:17pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Server birleşmesinden sonra yabanclarla aynı server mı paylaşılıyor? Eğer böyleyse dil sorunu oluyo mu?
Bide forumu gezerken gördüm aylık ücretli bir server mı var?Oyuncu sayısı nasıl o serverda?Eğer taş basmak gibi bir durum yoksa o serverda oynanması daha iyi olmaz mı?

Merhaba
Evet sunucuların birleşmesinden dolayı yabancı oyuncular ve türk oyuncular bir arada.
Aylık ücretli olan sunucumuzda Nadir nesne dükkanı taşlar vb yok.
Yeni sunucuya karekterini taşıman gerekiyor o yüzden göremiyorsundur.
.

14

Thursday, July 10th 2014, 3:00pm

Merhaba
Evet sunucuların birleşmesinden dolayı yabancı oyuncular ve türk oyuncular bir arada.
Aylık ücretli olan sunucumuzda Nadir nesne dükkanı taşlar vb yok.
Yeni sunucuya karekterini taşıman gerekiyor o yüzden göremiyorsundur.
Peki ücretli serverda oyuncu sayısının az olması gibi bir durum var mı?
Karakter taşıma ile ilgili siteye baktım birşey göremedim.Hesabı taşıdığım gibi karakterleride taşımam mı lazım?Ayrıntılı bilgi verir misiniz?

15

Thursday, July 10th 2014, 3:23pm

Discotech

Professional

• Send private message

Ücretli serverdeki oyuncu kitlesinden emin değilim.

Karekter derken hesabını taşımayı kastettim doğru sunucuya giriş yaptığından emin ol New Frontier sunusuna giriş yapacaksın.
.

16

Thursday, July 10th 2014, 4:09pm

Ücretli serverdeki oyuncu kitlesinden emin değilim.

Karekter derken hesabını taşımayı kastettim doğru sunucuya giriş yaptığından emin ol New Frontier sunusuna giriş yapacaksın.
Hesabımı taşıyıp girdim girdikten sonra karakterim gözükmedi acaba yanlış hesabtan mı girdim diye düşündüm(2-3 hesabım vardı)Ama oyundaki nickimi yazıp yeni bir karakter açabildim yani şuan oyundaki karakterim yok.

17

Thursday, July 10th 2014, 4:29pm

Discotech

Professional

• Send private message

Gerekli bilgileri yazarak. Destek sistemine ticket atarak bildirimde bulunun lütfen.
.