You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, July 10th 2014, 11:39am

Yardım Edin Vahiy Adasında Görev Kalmadı!!

Vahiy Adasında 70 Görevden 48 i ve karanlık adadaki 23 görevden de 22 si yapılı durumda. Tek Casus oyunları diye bi görev kaldı başka da görev yok. Görev bul dan görev arıyorum ordan da bulmuyor, Lütfen yardımcı olun, ne yapmam lazım? (Şuan 50 lvlim :S )

2

Thursday, July 10th 2014, 11:47am

MonaRoza

Beginner

• Send private message

Vahiy Adasında 70 Görevden 48 i ve karanlık adadaki 23 görevden de 22 si yapılı durumda. Tek Casus oyunları diye bi görev kaldı başka da görev yok. Görev bul dan görev arıyorum ordan da bulmuyor, Lütfen yardımcı olun, ne yapmam lazım? (Şuan 50 lvlim :S )

Karanlık adadaki tüm görevleri tamamlayıp, Kristal zırhın 7 parçasını da Lord'un Sesi'ne teslim ettikten sora, vahiy vs görevleri tamamlayarak; önce sınır, sonra parlayan adaya geçiyorsun. Casus oyunları beşik'e geçmek için olan görev ama, patchden sonra değişmiş ve yine astral adalardan toplayacağın astralyum maddesine ihtiyaç duyuyorsun. Dolayısıyla en son o görevi yapabilirsin.

İyi oyunlar.

3

Thursday, July 10th 2014, 12:13pm

Karanlık Adada ki son görevi de bulamıyorum, Görev Bul butonuna basıncada bulmuyor görev. Sınır'a nasıl geçicem peki?

4

Thursday, July 10th 2014, 12:38pm

lvl atlıycan ozaman farm yaparak üst lvl da görev bulursun

5

Thursday, July 10th 2014, 12:59pm