You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, July 16th 2014, 8:13pm

Karşılayıcı- Kar Putu Görevi

Kar Putu görevinde tepeye sabitleniyorum.Okcu oldugumdan sadece sezgısel atısı kullanabılyıorum dıger yeteneklerımı kullanamyıorum bu yudende mobu kesemıyorum.Gorevıde yapamıyorum halıyle.Oyunun bunun gıbı cok sacma sıkıntıları var.Ozellıkle casus ıcın.8 metre sınırını koymussunuz ama sadece 1 yetenekle kac tane yaratık kesılecekkı bu konuyla ılgılenmenızı rıca edıyorum...Yada baska turlu yapan varsa cevap yazsın yardım ıcın....

2

Thursday, July 17th 2014, 12:02am

MonaRoza

Beginner

• Send private message

Kar Putu görevinde tepeye sabitleniyorum.Okcu oldugumdan sadece sezgısel atısı kullanabılyıorum dıger yeteneklerımı kullanamyıorum bu yudende mobu kesemıyorum.Gorevıde yapamıyorum halıyle.Oyunun bunun gıbı cok sacma sıkıntıları var.Ozellıkle casus ıcın.8 metre sınırını koymussunuz ama sadece 1 yetenekle kac tane yaratık kesılecekkı bu konuyla ılgılenmenızı rıca edıyorum...Yada baska turlu yapan varsa cevap yazsın yardım ıcın....

Kar putu görevine başlamadan önce; görevi aldığınız noktadaki kediyi sevip hızlıca gelerek npc'lerle diyalogu tamamlayıp görevi başlatmanız gerek. Çünkü kediyi sevdiğinizde size yaklaşık 5 dakika süreli zarar almama etkisi veriyor. Ayrıca görev başladığında yeni öğrendiğiniz yetenekleri dikkatli kullanmalısınız. O yetenekleri her kullandığınızda size saldıracak yeni moblar çıkıyor. Sadece kar şekillendiren npc'lerin söylediklerini dikkate alarak doğru yeteneği kullanırsanız, görev adımları devam ediyor, yanlış yeteneğe bastığınızda sıfırlanıyor ve adımlar yeniden başlıyor.
Dolayısıyla kediyi sevip, tepe üzerine sabitlendikten sonra kar şekillendirenlerin isteklerine göre yetenek kullanırsanız görev hızlı ilerliyor ve yardımcınız ölmeden görevi tamamlayabiliyorsunuz.

İyi oyunlar.

3

Thursday, July 17th 2014, 4:55pm

Çıkan yaratıkları kesemeyince istediğimiz kadar bekleyelım.Zaten bekleyıncede azalıyor en fazla 6 oluyor o da sureklı bastıgım zaman.Cıkan yaratıkları kesemeyınce bır sey degımez.Okcular ıcın bır yardım lazım.Kımse yapmaz bu yetenegı.Kedıye gelınce cok sevdım 5 dk da ne kadar yaratık kesılırse o kadar kesıyoyrum en fazla 3 oluyor sonra gerı azalıyor kendı kendıne bu 8 metre olayını bu harıta ıcın kaldırlamarı lazım.Bu konu ıle ılgılenmenız lazım cok acıllll....

4

Friday, July 18th 2014, 4:06pm

MonaRoza

Beginner

• Send private message

Çıkan yaratıkları kesemeyince istediğimiz kadar bekleyelım.Zaten bekleyıncede azalıyor en fazla 6 oluyor o da sureklı bastıgım zaman.Cıkan yaratıkları kesemeyınce bır sey degımez.Okcular ıcın bır yardım lazım.Kımse yapmaz bu yetenegı.Kedıye gelınce cok sevdım 5 dk da ne kadar yaratık kesılırse o kadar kesıyoyrum en fazla 3 oluyor sonra gerı azalıyor kendı kendıne bu 8 metre olayını bu harıta ıcın kaldırlamarı lazım.Bu konu ıle ılgılenmenız lazım cok acıllll....

O görevde önemli olan şaşırmadan npc lerini dediklerini tamamlayana kadar hayatta kalmak, ve şu anda gördüğün ne kadar 60 lvl okçu varsa görevi yapmış durumda. Ayrıca aynı şekilde yakıncı karakterlere de uzak kalıyor o nokta, dolayısıyla vuramayabiliyorlar ama görev yapılabiliyor. Sana tavsiyem 2x'i yanındaki yardımcına at, yere bilya atman da fayda sağlayabilir.Zarar almazlık etkisi bitse bile, tamamen npc lerin yapmanı istediklerini yapmaya odaklan, yanlış bir şeye basmazsan görev kolayca yapılabiliyor.

Rate this thread