You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, July 17th 2014, 11:58pm

Oyuna girişte hata

Merhaba daha önceden konuyu açmıştım cevap geldimi diyerek baktım ama bulamadım tr server dan hesap taşım işlemini yaptım oyunu açtım güncellemeleri yüklüyot ıd ve şifreyi giriyorum oyun başlatılıyor fakat tam oyuna girecekken parola uyuşmuyorum yada hatalı yazan uyarı çıkıyor parola yanlış falan değil ondan eminim yanlış olsa geçişi yapamazdım. Ne ypmlym

2

Friday, July 18th 2014, 12:07am

3

Friday, July 18th 2014, 12:08am

MonaRoza

Beginner

• Send private message

Merhaba daha önceden konuyu açmıştım cevap geldimi diyerek baktım ama bulamadım tr server dan hesap taşım işlemini yaptım oyunu açtım güncellemeleri yüklüyot ıd ve şifreyi giriyorum oyun başlatılıyor fakat tam oyuna girecekken parola uyuşmuyorum yada hatalı yazan uyarı çıkıyor parola yanlış falan değil ondan eminim yanlış olsa geçişi yapamazdım. Ne ypmlym

Taşıma işlemini yaptığınız sırada vermiş olduğunuz mail adresini üst kısma yazarak giriş yapmayı denemelisiniz. Kullanıcı adı yerine my.com'a kayıt olduğunuz mail adresi, şifre de yine my.com da hesap oluştururken vermiş olduğunuz şifre olacak.

İyi oyunlar.