You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, July 27th 2014, 1:33pm

Önerileriniz

Merhabalar Arkadaşlar...
Ben TR serverinde 51 seviye pagandım bundan 2 sene önce okuldu sınavlardı derken bırakmak zorunda kalmıştım. Tekrar oyuna başlamak istiyorum ancak hesabımın şifresini e maili hatırlayamadığım için aktarmayacağım zaten okuduklarıma göre pagan bitmiş durumu kötü. EU serveri nasıl yeni güncellemeler ? Hangi karakteri kullanmam benim yararıma olur (malum pagan bitmiş şimdi pagan kasmak olmaz hangisi veya hangileri şuanda güçlü durumda ? ) ve şuanki oyunculara kıyasla iyi bir yere gelebilmem EU da ortalama kaç TL ye mal olur ?
Şimdiden teşekkür ediyorum
edit: EU dediğim şuanki global server kusura bakmayın.

This post has been edited 1 times, last edit by "dawbmus" (Jul 27th 2014, 3:11pm)

2

Sunday, July 27th 2014, 3:12pm

Yokmu yardımcı olabilecek bir arkadaş ?

3

Monday, July 28th 2014, 12:51pm

Prosatanus

Beginner

Occupation: Fotograf, Gida

• Send private message

Önerileriniz

Selamlar

Öncelikle hos geldin.Pagan önceki sürümlere göre cok daha iyi durumda birkac yeni skill eklendi ve dps si bir miktar artti iyi bir talent ve
item ile zevk alinabilecek durumda.Alternatif olarak yeni bir irk eklendi (Mühendis) su an serverda cok sayida degiller ama önümüzdeki yenilemede mühendisede düzenlemeler gelicegi söyleniyor simdiden bazi arkadaslar reenlerine item dizmeye basladilar.Server lar birlesti
yeni harita ve adalar eklendi onlarla ilgili forma bakabilirsin.
Sipral Coma