You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, August 7th 2014, 9:11am

Güncelleme notları

Evet arkadaşlar güncelleme notlarına baktığımda sadece eski güncelleme notlarının türkçe olarak yayımlandığını görüyorum yani oynadığımız versiyonun bile türkçe güncelleme notları mevcut değil. Türk insanı olarak araştırmaya, öğrenmeye, denemeye, bilgiye kısmende olsa meraklı insanlarız. Güncelleme notlarından faydalanmak oyunun ilerleyişi hakkında bilgi sahibi olmak adına çok yararlı oluyordu eminim pek çok arkadaşımda bana katılıyordur. Güncelleme notlarına vaktinde türkçe bir şekilde ulaşabilirsek türk oyuncular için çok iyi olacaktır. Teşekkür ederim.

2

Thursday, August 7th 2014, 9:38am

benimde rusça bildiğim söylenemez http://www.allodswiki.ru/calc/ al sana link bunu rusçadan türkçeye google ile çevir yani meraklı bir insanız değil mi sen neden merak etmedin bu 5.0.2yi araştırmayıda gelip hazır ulaştırılmasını istiyorsun?Birde yeni güncellemede mühendis sınıfı çok güçlü gelecek x2 mühür astral aura dps ölünce dirilme özellikleri ile :)

3

Sunday, August 17th 2014, 1:08am

ayıda gelip hazır ulaştırılmasını istiyorsun?Birde y
Demek istediğimi anlamadın heralde, böyle kolay bir işlem olsa yetkililerde rusçadan türkçeye translate ile çevirip koyarlar zaten ben türkçe olarak arıyorum güncelleme notlarını ayrıca oyuna yeni döndüğüm için 2 yıllık güncellemeleri takip edecek değilim yalnızca önümüzdeki ve şu son güncellemeleri merak ediyorum fakat diğer oyuncularında merak ettiği önemli bir şey bu her yeni güncellemeye geçmeden önce nasıl ingilizce güceleme notları yayımlanıyorsa aynı anda türkçesininde yayımlanması gerektiği kanaatindeyim ben

4

Sunday, August 17th 2014, 8:58am

MonaRoza

Beginner

• Send private message

Merhaba,

Yüklenen versionlara ait Türkçe güncelleme notlarını buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca gelecek güncellemelerle ilgili bilgiler için de haberler kısmını takip edebilirsiniz.

İyi oyunlar