You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, August 14th 2014, 11:47pm

Oyun durumu

Arkadaşlar oyunun son durumu nedir? Oyuncu sayısı yeterli mi ? ona göre tekrar başlamayı düşünüyorum

2

Friday, August 15th 2014, 5:37am

MonaRoza

Beginner

• Send private message

Arkadaşlar oyunun son durumu nedir? Oyuncu sayısı yeterli mi ? ona göre tekrar başlamayı düşünüyorum

Oyuncu sayısı konusunda her hangi bir sıkıntı yok. Sizi de aramızda görmek isteriz.

3

Friday, August 15th 2014, 8:46am

4

Friday, August 15th 2014, 9:38am

Loruzar

Beginner

Occupation: Futbolcu

• Send private message

başla OYUN GAYET İYİ

5

Friday, August 15th 2014, 11:25am

paralı serverda oyuncu durumu nedir?

6

Thursday, August 21st 2014, 7:00pm

Geri dömeye değermi :)

Merhaba arkadaşlar.. uzun süre oynadıktan sonra bıraktığım oyuna bir bakayım istedim ve birkaç sorum olucak :)
Kristal kuru eski server a ( tr server ı ) göre ne farkı varmı ? mesela 1000 Kri ne kadar şuan ?
Yeni karakter açıp gelişmem en az ne kadar süre alır ?
Bir de geri dönmeye değer mi ?

7

Thursday, August 21st 2014, 10:47pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Merhaba arkadaşlar.. uzun süre oynadıktan sonra bıraktığım oyuna bir bakayım istedim ve birkaç sorum olucak :)
Kristal kuru eski server a ( tr server ı ) göre ne farkı varmı ? mesela 1000 Kri ne kadar şuan ?

Sorularına kendimce cevap vereyim
Kristal kuru şuanda 62 gold swler birleştiginde 30/40 civarıydı bu hale geldi ve Nadir nesne fiyatları kat kat arttı. 1000 kristal = 64748 gold
Yeni karakter açmak istersen bilgi cildi ile kasmadan sıkılırsın ve bilgi cildi almak istersen 60 kri.

8

Friday, August 22nd 2014, 12:40am

MonaRoza

Beginner

• Send private message

Merhaba,

Eski karakterini bu sunucuya taşıyabilir ve bırakmış olduğun noktadan devam edebilirsin.
1000 kristal şu anda 10 Euro, gold ile almaya çalışırsan 64700 gold. Eski serverda sabit gider olan tütsü ve binek yemi için artık kristal harcamak gerekmiyor, günlük görevlerden elde edilebiliyor. Ayrıca günlük tekrar görevleri eskisine göre daha fazla gold kazandırıyor. 1 eteri 119 golda satabiliyorsun. simyacıysan 1 amalgam konsantresini 1700 - 2000 gold arasında satabiliyorsun. Karşılaşmalarda günün ilk zaferinde çok daha fazla amblem dolayısıyla gold alabiliyorsun. Yani tek başına kur karşılaştırmasıyla şu andaki oyun içi dengeyi ifade etmek mümkün değil.
Görevlerin bir çoğu, önceki haline göre kolaylaştırılmış durumda, bazı sıkıcı görevleri birikmiş olan kader işaretleriyle doğrudan tamamlama imkanı mevcut. Oyunun mantığını biliyorsan, online sürene bağlı olarak 1 - 2 haftada içerisinde sıfırdan 60 lvl'a ulaşabilirsin.
Ben uzunca bir aradan sonra döndüm ve keşke dönmeseydim demiyorum. Değip değmeyeceğine, sen de ancak kendin deneyerek karar verebilirsin.

İyi oyunlar.

9

Saturday, August 23rd 2014, 10:52pm

Merhaba,

Eski karakterini bu sunucuya taşıyabilir ve bırakmış olduğun noktadan devam edebilirsin.
1000 kristal şu anda 10 Euro, gold ile almaya çalışırsan 64700 gold. Eski serverda sabit gider olan tütsü ve binek yemi için artık kristal harcamak gerekmiyor, günlük görevlerden elde edilebiliyor. Ayrıca günlük tekrar görevleri eskisine göre daha fazla gold kazandırıyor. 1 eteri 119 golda satabiliyorsun. simyacıysan 1 amalgam konsantresini 1700 - 2000 gold arasında satabiliyorsun. Karşılaşmalarda günün ilk zaferinde çok daha fazla amblem dolayısıyla gold alabiliyorsun. Yani tek başına kur karşılaştırmasıyla şu andaki oyun içi dengeyi ifade etmek mümkün değil.
Görevlerin bir çoğu, önceki haline göre kolaylaştırılmış durumda, bazı sıkıcı görevleri birikmiş olan kader işaretleriyle doğrudan tamamlama imkanı mevcut. Oyunun mantığını biliyorsan, online sürene bağlı olarak 1 - 2 haftada içerisinde sıfırdan 60 lvl'a ulaşabilirsin.
Ben uzunca bir aradan sonra döndüm ve keşke dönmeseydim demiyorum. Değip değmeyeceğine, sen de ancak kendin deneyerek karar verebilirsin.

İyi oyunlar.
Yorumun için teşekkürler.Peki son olarak taş basma maliyeti (tl olarak ) aynı mı? yoksa bir fark var mı ? gördüğüme göre nadir nesnedeki fiyatlar biraz artmış.