You are not logged in.

1

Friday, August 15th 2014, 10:58am

Loruzar

Beginner

• "Loruzar" started this thread

Occupation: Futbolcu

• Send private message

Goblinde Surrender

Bence,Goblinbolda Surrender etmek olmalı mesela 5 dk de surrender edilebilse güzel olur,Çünki örneğin dakika 4.57 7-0 yeniliyor 1 takım daha 6 dk var nerdeyse ama çevrilme imkanı yok bu sefer nabıyor insanlar yenilen afk oluyor veya "R" ye basıyor aşağı atıyor kazananlar da rakip oynamadığı için skılıyor çıkmak istiyor. Bence surrender mutlaka gelmeli

2

Thursday, August 21st 2014, 5:55am

yeni forum vs eski forum

Genel bir önerim olacak aslına bakarsanız. Anlamadığım, bilmediğim konularda hala googla'a yazarak eski forumdaki başlıkları okuyorum. Yeni forum iyi hoş tabi de neredeyse hiçbir konuda açıklayıcı bilgi bulamıyorum. Oyuna bikaç ay önce yeniden başladığımda bu forumun resmi forum olduğuna inanamamıştım. Bilmem kaç bin tane oyuncusu olan koca oyunun, allodsun forumu nasıl bu kadar kısır olabilir diye şaşırmıştım. Önerim yetkili arkadaşların eski foruma girip her konuda ne kadar çok başlık olduğuna bir kez daha göz gezdirmesidir. Oyuncular tarafından özel bir istek olmadığı sürece moderatör arkadaşlar neredeyse hiç paylaşım yapmıyorlar (oyuna nasıl para yatırabileceğimiz konusu dışında tabi) Ayrıca şu da gözönünde bulundurulmalı sanırım. Forumda bu kadar az paylaşım olmasının sebeplerinden birisi de serverların birleşmesi dolayısıyla ortaya çıkan çeşitli sorunlardan ötürü hepimizin bildiği üzere oyunu bırakan türk oyuncu sayısı çok fazla. En azından bu açığı kapatmak adına moderatörlerin oyuniçi bilgilendirme amaçlı daha çok paylaşım yapmasını umuyorum.

3

Tuesday, January 24th 2017, 5:20pm

Yükselen Irkının Eski Vücut Tipi

Oyuna girdiğimde büyük bir hayal kırıklığı ile baş başa kaldım. 1 yıl ara verdiğim canımdan çok sevdiğim oyunumda Yükselen karakterimin eski görüntüsü gitmişti. Yani Vücut tipi 10-11-12 değişmiş, kolları küçülmüştü. Oysa ki ben o eski görüntüye bayılıyordum. Lütfen yardımcı olun.

Yükselenlerin Vücut Tipi: 10- 11- 12 eski olduğu şekline geri dönmesini niyet ediyorum.
user_9263657 has attached the following image:
  • Allods Character.jpg