You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, August 28th 2014, 6:21pm

Şifre Değişikliği

Sevgili yönetim
Oyunu Level dergisinin ekinde gelen cd ile (yani ilk yayınlandığı andan itibaren) yükledim oynuyorum fakat ara verip oynadığım için mail adresime şifre yenileme mail i alıp şifremi değiştirip devam etmek istediğimde hiç bir sorun yaşamıyordum şimdi siz sunucuları birleştirmişsiniz eyvallah benimde ilgimi çekti oyuna tekrar dönüş yapmak istedim karakterim duruyordu güncelleme gelmeden önce asker rozetim vardı sunucuya hesabımı aktarmayı başaralı bir şekilde gerçekleştirdim oyunu da başaralı bir şekilde güncelledim fakat şifremi unuttuğum için oyuna giriş yapamıyorum ticket attım geri dönüş gerçekleşmedi sizden cevabını istediğim soru ben şifremi nasıl yenilerim ?

This post has been edited 1 times, last edit by "Phase21" (Sep 8th 2014, 5:02pm)

2

Thursday, August 28th 2014, 8:56pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba

http://tr.allods.com/ tıklayalım giriş portalına msn adresinizi yazın ve şifremi unuttum seçeneğine tıklayın. Karşınıza açılan yeni sayfaya e-posta adresinizi yazın. Size gelecek olan posta ile gerekli işlemi yapıp şifrenizi sıfırlayın.
.

3

Monday, September 8th 2014, 5:01pm