You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, September 3rd 2014, 3:36pm

şifremi unuttum :(

ya ben yaklaşık 9-10 aydır hesaba giriş yapmadım geçici olarak bırakmıştım yani fakat şimdi giriş yaptığımda şifre veya kullanıcı adı yanlış diyor :/ şifre değiştirmeyi denedim e postaya yolluyor ve messengere giremiyorum güvenlik sorusu ilk evcil hayvanımdı fakat girdiğimde yanlış diyor yardım edin ya ben messengeri değil çarıma girmek istiyorum bide 45 mi 46 mı ne öyle bişeydi leveli tekrar kasmak istemediğim için istiyorum çarımı ;( oyundaki nicki Deronex gemide almıştım Dero diye, abduko filan hep arkadaşlarımdı onlar bıraktılar ama tekrar başladılarsa bilmiyorum lütfen yardım edin ya ;( ;( ;(

2

Wednesday, September 3rd 2014, 3:53pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Hesabınızı taşıdınızmı? Hesabınızın bağlı olduğu msn adresinize gelen e postayı onaylamanız şart bu durumda.
.

3

Wednesday, September 3rd 2014, 3:59pm

hocam ben bişey yapmadım taşımaya çalıştım yapamadım ya msn adresim baya eskiydi çünki bide 1992 diye gösteriyordu geçiyordu ben yeni açtım 1999 doğumlu olduğum için ve onuda hatırlamıyorum ben 1-2 kez kristal satın almıştım ordan filan çözemezmiyiz çarı ya kusura bakmayın biraz cahil konusuyorum sanırım ama uzun süredir çara girmedim ve şimdi e postamında çarımında şifresini unuttum :(

4

Wednesday, September 3rd 2014, 4:06pm

Hesabınızı taşıdınızmı? Hesabınızın bağlı olduğu msn adresinize gelen e postayı onaylamanız şart bu durumda.
Edit:buda telefon numaram kristal satın alırken kullanmıştım belki yardımcı olur

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Sep 3rd 2014, 4:07pm)

5

Wednesday, September 3rd 2014, 4:12pm

Discotech

Professional

• Send private message

Bu konuda yapılacak birşey yok bilgilerini hatırlaman lazım. Yinede Allods Destek ekibimize ticket atarak yardım talebinde bulunun.
Ayrıca kişisel bilgilerinizi paylaşmayın lütfen.
.

6

Wednesday, September 3rd 2014, 4:17pm

Bu konuda yapılacak birşey yok bilgilerini hatırlaman lazım. Yinede Allods Destek ekibimize ticket atarak yardım talebinde bulunun.
Ayrıca kişisel bilgilerinizi paylaşmayın lütfen.
ya hocam bilgilerini paylaşma lütfen diyorsunda hem o kadar vakit hemde o kadar nakit harcadım şimdi aynı durum sende olsa canını sıkmazmı ya ? telefon numaramı vermemin sebebi kristal alırken o numarayı kullanmıştım belki yardımcı olur diye yani siz bakamazmısınız şifreme ya :(

7

Wednesday, September 3rd 2014, 4:19pm

Discotech

Professional

• Send private message

Allods Destek Ekibi linke tıklayarak ticket atın lütfen yardımcı olacaklardır,forum üzerinden yardımcı olamıyoruz.
.