You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, September 16th 2014, 12:25pm

Merhaba sorum olacak

merhabalar oyuna baslyacagım oyunda ne kadar onlıne kısı var ona gore ben ve ekıbım gelecegız ve Nvidia geforce fx 5200 ekran kartım 1.5 gb ram var oyunu oynayabılırmıyım

2

Tuesday, September 16th 2014, 12:43pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Oyunda online kişi sayısı fazla sunucuların birleşiminden dolayı, diğer kıtalardan katılan yabancı oyuncularımız da var. Oyunu indirip göz atmanız daha doğru olur sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Oyunu Rahat şekilde oynamanız için tavsiye edilen Sistem Gereksinimleri için linke tıklayın lütfen.
.

3

Tuesday, September 16th 2014, 12:52pm

sistem olarak pc n de hiçbir sorun yok oyunu her türlü kaldırırı oyun su anda bayağı bir zevkli.oyuncu sayısıda gayet fazla gelirsen biz türkishdarbe biliği olarak yardımcı olacağız.oyundan ulaşmanız yeterlidir sadece
Nellix

4

Tuesday, September 16th 2014, 4:08pm

oyuna gelmek ıstıyorum kardesım turkcesınımı ındıreceyım yabancısımı veya farketmezmı bır yardımcı olursanız sevınırım

5

Tuesday, September 16th 2014, 4:22pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Allods Online Türkçe Bu Linke tıklayarak oyunu türkçe indire bilirsiniz.
.

6

Tuesday, September 16th 2014, 4:36pm

MUSALLAT

Trainee

Occupation: zar ustası

• Send private message

şimdiden hg dıyelim ekibin varsa bekleme gel derim

7

Tuesday, September 16th 2014, 4:56pm

ılkte ben deneyecegım oyunu ve gelecekler bendne onay beklıyorlar bır sure test edecegm umarım guzel ortam kurarım

8

Wednesday, September 17th 2014, 8:20am

Kardeşim ekibin varsa P2P başlayın derim.Sıfırdan char kasmayacaz eski serverdan charlarımızı oynayacaz diyorsanız F2P devam edin.P2P toplamda 50 oyuncusu falan var.50 kişilik server'a asla başlamayız diyorsan sizin bileceğiniz şeydir.İttifak tarafında askerim p2p'de nickim Ryder başlarsanız arkadaş eklersiniz

9

Wednesday, September 17th 2014, 12:52pm

Cora

Trainee

Occupation: Ork

• Send private message

o zaman aramıza hoş geldin oyunu ve ortamı çok seveceğine eminim :) seni ve arkadaşlarını en kısa sürede bekleriz