You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, September 16th 2014, 7:17pm

Genel af önerisi

Böyle bir durum söz konusu mudur acaba düşünüyor musunuz ? Elbet isteyen başka arkadaşlarımızda çıkacaktır.

2

Wednesday, September 17th 2014, 1:17pm

Kalioras

Trainee

• Send private message

Genel af derken .... bug kullanan karakter alan satan argo ve rencıde edıcı kufur hakaret kullanan kısıler ıcın banlanan karakterlere AF olursa ortalık pıslıkden gecılmez .. oyle degılmı ? zaten dıger turlu kımse banlanmamısdır sanırım.
bu benım fıkrım dıger arkadaslar ne dusunur bılmem ..

3

Wednesday, September 17th 2014, 1:59pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Genel af derken .... bug kullanan karakter alan satan argo ve rencıde edıcı kufur hakaret kullanan kısıler ıcın banlanan karakterlere AF olursa ortalık pıslıkden gecılmez .. oyle degılmı ? zaten dıger turlu kımse banlanmamısdır sanırım.
bu benım fıkrım dıger arkadaslar ne dusunur bılmem ..

Dogru diyorsunda bence bir şans daha verilmeli çünkü aralarında emek verilmiş çarlarda var. Aynı olay tekrarlanırsa süresiz olarak ceza alsınlar.

4

Thursday, September 18th 2014, 6:35pm

5

Thursday, November 13th 2014, 11:04am

karchay

Trainee

• Send private message

umarım gündeminize girmezde zaten şu an bile yeterince pislikl var oyunda hazırki temizlenenleride geri getirirsek işimiz var artık...

bu arada oyunun player kaybetmesi kaynaklı bu tür düşüncelere kapılanlar varmı bilmiyorum ama o insanları geri getirmektense oyun içinde bazı değişiklikler yapılarak zaten kayıp oyuncuları geri kazanabiliriz...

6

Wednesday, January 14th 2015, 7:38pm

umarım gündeminize girmezde zaten şu an bile yeterince pislikl var oyunda hazırki temizlenenleride geri getirirsek işimiz var artık...

bu arada oyunun player kaybetmesi kaynaklı bu tür düşüncelere kapılanlar varmı bilmiyorum ama o insanları geri getirmektense oyun içinde bazı değişiklikler yapılarak zaten kayıp oyuncuları geri kazanabiliriz...
ya neden bu kadar katılık gösteriyorsunuz ben mağdur oldu8m yalandan yere karkater imi banladılar derdimide anlatamıyorum şimdi benim günahım nedir karakter alış satış vs diyorlar karakter bnm bütün belgelerimde elimde ama inandıramıyorum birde bu bakımdan bakın olaya....

7

Friday, February 13th 2015, 8:33pm

Genel af

ben bir türk oyuncu olarak genel af tan yanayım tabi bazı suçlar kapsamamış olmalı ama benim gibi uyduruktan banlanan biri için oyuna geri dönüp yeni yamada bende bir yenilik açma traftarıyım bence suç tekrarı yapmamış kişilerin 2 nci bir şansa ihtiyacı var :thumbsup:

8

Sunday, February 15th 2015, 8:58pm

MoLLa

Beginner

• Send private message

bende o tarftarıyım olabilir ama keske diyor keske zamanında nefsimize yenilmesek böyle hatalar yapmasak banlanana kişiler bugun ittifaktaki olaydaki gördüğümüz gibi banlanan sahıslar oyun yönetimi moderator ardaslara sözlü hakaraet yoluyla yüklenmeye basladı bu zihniyet değişmedi sürece kusura bakmayın ama bazı kişilere ban atmak sevap bi kere ban yediğiniz zaman yönetime sövüyorsunuz akıl alacak iş değil sucu kendin işliyorsun sonra kalkmıs bide yönetime sövüyorsun yönetim ne yaptıysa sonuna kdr arkasındayım benimde bir sucum varsa benide ban atsınlar.lafım burdan sadece sana değil genel olarka konusuyorum yanlıs anlama dostum
KABiLE

BİZİ BİLEN BİLİR BİLMEYEN KENDİSİ GİBİ BİLİR

9

Sunday, February 22nd 2015, 2:40pm

bende o tarftarıyım olabilir ama keske diyor keske zamanında nefsimize yenilmesek böyle hatalar yapmasak banlanana kişiler bugun ittifaktaki olaydaki gördüğümüz gibi banlanan sahıslar oyun yönetimi moderator ardaslara sözlü hakaraet yoluyla yüklenmeye basladı bu zihniyet değişmedi sürece kusura bakmayın ama bazı kişilere ban atmak sevap bi kere ban yediğiniz zaman yönetime sövüyorsunuz akıl alacak iş değil sucu kendin işliyorsun sonra kalkmıs bide yönetime sövüyorsun yönetim ne yaptıysa sonuna kdr arkasındayım benimde bir sucum varsa benide ban atsınlar.lafım burdan sadece sana değil genel olarka konusuyorum yanlıs anlama dostum

arkadaşım sende benim yerimde olsan arkadaşım hastalandı yerine baktım çocuğun gözü rahatsızdı 2 mizide alımsatımdan banlaadılar okadar emej oakdar para boşa gitti hem arkadaşım hem ben mağdur olduk sence bunun mantık neresinde bütün durumu izah ettik bilgilerimizi verdik durum böyle böyle dedik sen küfür diyorsun ben bu tip durumları diyorum el insaf yani...

10

Saturday, February 28th 2015, 7:50pm

cihanokr

Beginner

• "cihanokr" has been banned

• Send private message

bu ban açılması konusu gündemi gelirmi acaba yoksa yine desteğe sadece tickıt atıp susmak mı gerekiyor yada banın açılması konusunda tüm allodsun desteğini mi almamız lazım.

11

Saturday, March 7th 2015, 4:50pm

sayın gm lütven bize bir hak verin bir yanlış anlamadan dolayı banlandık belki bir şaka olabilir ama inanın biz bu tür suçları işleyecek insan lar değiliz bize yardım edin 2n ci bir şans verin oyuna dönmek isteyen suçunun farkına varıpta birdaha bu suçu işlemeyecek olan arkadaşlar var ne olur onlarada bizede bir şans verin...

12

Tuesday, March 10th 2015, 6:05pm

genel af

bu ban açılması konusu gündemi gelirmi acaba yoksa yine desteğe sadece tickıt atıp susmak mı gerekiyor yada banın açılması konusunda tüm allodsun desteğini mi almamız lazım.

cihan kardeşim gibi çok kişi mağdur oldu aslı avr veya yok bu ban konusunu gündeme taşımak gerekiyor çünkü iannıyorumki biz ve bizim gibiler artık bazı gerçekleri anlamıştır ama şunu söylşemek isterimki benim suçum sadece arkadaşın hesabıyla ilgilenmek bunudefalarca söyledim arkadaşım bu oyunun tanınmış kişilerinden birisi idi ve ben onun göz rahatsızlığı ve akabinde tatile çıkması dolasıyla hesabından oyuna girip krakter gelişimi ile ilgilendim suçumuz bu bunun akabinde 2 mizin hesaplarıbloklandı size soruyorum böyle bir çok kişi var ve biz bu mağduriyetlerin düzeltilmasi açısından genal af istiyoruz ve bunun sonucunda bir çok şeyi bir çok kişinin daha dikkatli yapacağından eminim arkadaşımız hasta olsa bile ....

13

Tuesday, March 10th 2015, 9:24pm

hdofficial

Trainee

• Send private message

genel af olunca HİLE İLE 13rune dizen kişiler? milyonlarca gold yapanlar ne olucak ?

14

Tuesday, March 10th 2015, 9:25pm

hdofficial

Trainee

• Send private message

cevap veriyorum : haksızlık olcak ama kurunun yanında yaşta yanıyor tabi bu kötü

15

Thursday, March 12th 2015, 8:21pm

barbarmami

Beginner

Occupation: Yüksek Makine Mühendisi

• Send private message

cihan kardeşim gibi çok kişi mağdur oldu aslı avr veya yok bu ban konusunu gündeme taşımak gerekiyor çünkü iannıyorumki biz ve bizim gibiler artık bazı gerçekleri anlamıştır ama şunu söylşemek isterimki benim suçum sadece arkadaşın hesabıyla ilgilenmek bunudefalarca söyledim arkadaşım bu oyunun tanınmış kişilerinden birisi idi ve ben onun göz rahatsızlığı ve akabinde tatile çıkması dolasıyla hesabından oyuna girip krakter gelişimi ile ilgilendim suçumuz bu bunun akabinde 2 mizin hesaplarıbloklandı size soruyorum böyle bir çok kişi var ve biz bu mağduriyetlerin düzeltilmasi açısından genal af istiyoruz ve bunun sonucunda bir çok şeyi bir çok kişinin daha dikkatli yapacağından eminim arkadaşımız hasta olsa bile ....

13 taş basanlara hileyle gold yada kristal kasıp karakterini öne geçirenlere tabiki tolerans görmemesi lazım ama bi karakterin geçici olarak başkası tarafından geliştirilmesi bence gayet doğal bişey ve serverda bu tip davranışlar sık sık yapılmakta ve görülmektedir.bence bazı olayları tekrar gözden geçirip banlanan 3 5 kişide olsa yeniden geri kazanmalıyız.

16

Monday, March 16th 2015, 1:42pm

13 taş basanlara hileyle gold yada kristal kasıp karakterini öne geçirenlere tabiki tolerans görmemesi lazım ama bi karakterin geçici olarak başkası tarafından geliştirilmesi bence gayet doğal bişey ve serverda bu tip davranışlar sık sık yapılmakta ve görülmektedir.bence bazı olayları tekrar gözden geçirip banlanan 3 5 kişide olsa yeniden geri kazanmalıyız.[/quote]

size tamamen katılıyorum herne hikmetse yalan yanlış foto şop taktiklerini iyi kullana bilen bazı kendini bilmez kişiler iftirayla karkaterlerimizi kapattı bunun sonucunda oyunu 6 aydır oynayamıyoruz arkadaşım ve ben 2n ci bir şansı daha hak ettiğpimizi düşünüyoruz 2n ci şans diyorum çünkü et de bıçak ta yöneticilerin elinde derdimizi anlatsak ta bize değil yalancıya inanıyorlar bizim kanıtlamamız yada ispat edebilmemiz mümkün değil aslında mümkün ama gm beyin dikkate almaması ve bilindiği üzere bir suçun derinlemesine kanıtlanmaması iftiraysa bunun iftiramı yoksa gerçekmi oluşunu araştırmadan direkt olarak ban atılması bizim mağduriyetimiz bunun en büyük örneklerindendir oyuna para harcayan kardeşlerim harcıyorsun gece gündüz demeden ticaret vs pazar item alış satış vs ilgileniyorsun ne oluyor ben söyleyeyim hiç bir şey ben sadece arkadaşımın gelişimie yardım ettim arkadaşım çıktı karakterin kendisinin olduğunu söyledi e zaten benide tanıyor herkes benim karakterlerimde belli ben hala bu yanlışı uzatmaya uzatılmasına anlam veremiyorum ben ve benim gibi olan arkadaşların oyuna kazandırılması için genel af istiyoruz hem kendi adıma hem arkadaşım adına hemde mağdur olan kişiler için genel afff diyorum...

17

Monday, March 16th 2015, 1:57pm

Selamlar.

Bahsetmiş olduğunuz konuları elinizde destekleyecek kanıt var ise; detaylı bir şekilde destek sistemine bildiriniz.Ayrıca ispat ve delil olmadan kimseye bu tarz cezalar verilmemektedir.

İyi forumlar.

18

Wednesday, March 18th 2015, 9:34am

sayın karavul

Selamlar.

Bahsetmiş olduğunuz konuları elinizde destekleyecek kanıt var ise; detaylı bir şekilde destek sistemine bildiriniz.Ayrıca ispat ve delil olmadan kimseye bu tarz cezalar verilmemektedir.

İyi forumlar.

Selamlar.

İyi forumlar.

sayın moderatör bu bir yanlış anlamadır diyorum hepsi benim hatam şaka yaparken yanlış nalaşıldım ben size söylüyorum elimizde tabiki dellilerimiz var ve ayrıca ispatlaya biliriz de olayı daha önceki yorumlarımızdada anlattığım gibidir ama detaylı ca ticket atsakda yalvarsak da inandıramıyoruz ve dikkate alınmıyoruz bence sizin bu yönde bize yardımlarınızı bekliyoruz birçok kişi yalanyere banlandı diğer oyunlar bu olayı aşmış durumda karkater scrol avr arkadaşına hediye edebiliyorsun mesela arkadaşı yardım istediğinde karakterscrol olsa bir süreliğine oyuna girebilisin ve bunuda bir ücret karşılığında alsın böyle bir şey olursa bizim gibi olan bir çok mağduriyette olmaz bu konuların üstünde durmanız lazım bu oyun guild ve arkadaşlık oyunu madem bir kişi ile oynanmıyor madem bu arkadaşların arasında da yardımlaşma mutlaka olacak tır bunu unutmayın sizin yardımlarınızı bekliyorruz...

19

Thursday, June 18th 2015, 11:15pm

sayın gm ben sizden hala ceezamızda bir af bekliyorum hala umudumu kesmedim sizden bir af bekliyorum lütven bizi mağdur etmeyin ve oyuna dönmemize olanak verin sizden bir hak daha beklemekteyim

20

Wednesday, April 26th 2017, 4:46am

Merhabalar. 2014 te diğer hesabımdan açmış olduğum konuyu tekrar hortlatmak istiyorum. Öncelikle bunun için özür dilerim yeni bir konu açmak istemedim forum kirliliği olmasın diye. Bu oyunu 2011 den beri oynamaktaydım yani o senede başlamıştım isterseniz charın nickinden kontrol edebilirsiniz. Sanırım 2012 senesindeydi galiba tam hatırlamıyorum REACTION birliği kristal hilesi bulmuşlardı ve herkese bedava kristal dağıtıyorlardı millet taşlarını basmışlardı bineklerini almışlardı vs. dönemin yöneticileri tarafından birliğin üst düzey oyuncuları yani sözü geçen bilhassa yönetici gibi olan oyuncular vardı ve ban yemek yerine sadece taşlarını silmişlerdi oyun yönetimi tarafından. Yani adil davranılmamıştı iyi hatırlıyorum hatta astralde bug bulmuşlardı ve kendileri kullanmışlardı bunuda hatırlıyorum sonra hepsi yayılınca oyun kapandı ve bakıma alındı. Adamların taşlarını sildiler ve oynamaya devam etmişlerdi. Oyun yönetimi ne ise REACTION birliğide oydu kısacası. Jelibon diye biri vardı adam kristal bugu kullanıp geliştirdi kendini ve isim değiştirmek mümkün değilken yöneticiler tarafından ismi değiştirilip ittifaktan imparatorluğa geçti. Daha sonra charımı siliyorum deyip sildi ve canı sıkılıp tekrar başlamak istediğinde ise kristal verip charını geri getirdi. Diğer bir sürü oyuncularn hakkı yendi. Araştırın isterseniz bunların hepsi doğru ve kayıtlarda vardır tabi duruyorsa. Neyse o kargaşada benim hesabımda ban yedi nedenini söyleyeyim size hemen. Milleti galayana getirmişim güya ve yöneticilere kötü sözler söylemişim. Kardeşim haksızlığa karşı durmak isteyipte yönetimi eleştirdiğim için mi ban yiyeceğim? Soruyorum size. Muhtemelen bu anlattıklarıma inanmayacaksınız belki. Ben zor bela para yatırıp taşlarımı 7 yapmıştım. Şimdi sıfırdan başlamak tamamen eziyet olacak bana bir o kadar daha para yatırmak yerine var olan karakterimi gekiştirmek istiyorum. Oyuna bir kaç hesaptan daha başlamıştım zaten ve sıkıcı geldiği içinde bıraktım yarıda. Ben genel af'tan kastım büyük suçlar işlememiş oyunun gidişatını bozmamış kişiler için istemiştim. Şimdi ben bu kadar yazı yazdım ama siz çıkıp diyeceksiniz ki desteğe ticket atın ve olumsuz sonuçlanacak. Bir çok defa ticket atmama rağmen hep aynı cevapla karşılaştım. 2011 den bu yana bir çok yönetici değişti. Sizler bilmiyorsunuzdur muhtemelen bu olayları. İnanın eskiden çok vahim yöneticiler vardı şuan ki durumu hiç bilmiyorum. Karakterimin nicki Arizmend 37 leveldi sanırım banlandığında mage/büyücü idi. Eğer ilgilenirseniz sevinirim. Desteğe benim yerime siz bildirirseniz daha kesin sonuç çıkar ama onu da yapmazsınız sanırım.