You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, September 19th 2014, 7:56am

Oyundan atıyor

en fazla 5 dk oynayabiliyorum hop hemen oyundan atıyor :cursing:

2

Friday, September 19th 2014, 8:49am

Oyun Güncell'lerken bi aksilik olmuştur büyük ihtimalle oyunu silip tekrar yüklemeyi denemelisin.

3

Friday, September 19th 2014, 10:11am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

İnternetinden ve modemden kaynaklanıyorda olabilir, internet sağlayıcınla irtibata geçmeni öneririm buna benzer sorunla bende karşılaştım, anlık kopmalar yüzünden oyundan atıyordu modemini kontrol etmelisin.
.

4

Friday, September 19th 2014, 8:31pm

Oyundan düşme problemi..

İlgili arkadaşlar oyundan sık sık düşüyorum ve oyun ekranı kapandıktan sonra küçük bir pencere açılıyor, oyun başlatılırken bir hata ile karşılaşıldığı uyarısı veriyor ve hata 1.2 yazısı ile birlikte hatanın devamında teknik destek formumuza başvuru yapmam söyleniyor.. başka arkadaşlarda bu sorunu yaşıyor mu bilmiyorum bu hafta herhangi bir yere tıkladığımda mesela ışınlanmak için bir map tıklıyorum fakat sanki karakteri yürütmek istiyormuşum gibi yürüyor.. ilgili arkadaşlar ltf yardımcı olun..