You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, October 6th 2014, 11:37pm

• "user_1340246" started this thread

• Send private message

Sandiklardan Çikan Itemlere Kesinlikle Çözüm Bulunmali

şu sandıklardan çıkan itemlerin saçma sapan işe yaramayan random olarak çıkmasını düzeltmezlerse ..yakında bu serverde adam kalmayacak..oyunu bırakan ve bırakacak kim ile görüştüysem en büyük etken. kardeşim adam 30 sandık açıyorsa 40-45 itemden 3-4 tanesi işine yarıyorsa ,geri kalan 35-40 itemide npc ye satıyorsa..bu adam kendini neden sinir etsinki.oyunu bırakıyor kurtuluyor bu sinir, stresten.zaten aylardır bunu göremeyen oyun sahibi ve yetkililer ilk birleşmeden günümüze kadarki süeyi takip etseler,ve takip ettiklerindede ilk haftalardaki oyuncu sayısı ile günüzdeki oyuncu sayısının ne kadar düştügünü görseler anlayacaklar.onun için çinlilerde gelse bu kafayla devam ettikleri sürece kaçınılmaz acı son yakındır..ben şahsen bu oyuna 6 ay daha ömür biçiyorum bu kafayla giderlerse..GM vede MODERATÖR arkadaşlarda bu durumu yukarıdakilere bildirip
düzeltilmesi konusunda bilgi verirlerse..her kes için çok faydalı olacagı kannatindeyim..

oyuncu arkadaşlarda yazdıklarım konusundaki haklılıgımı onaylamak adına +1 yazarsa en azından bir şeylerinde yanlış oldugunu ispatlamış oluruz.....

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Oct 7th 2014, 12:02am)

2

Tuesday, October 7th 2014, 12:52am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba Bu konuyu yetkili departmana ileticem,ama bu konuda olumlu bir sonuç çıkar veya çıkmaz bilemem bu patch de sandık formatı bu çünkü bazen kullandığımız itemi çok atıyor bazen tam tersi hangi item çıkacak malesef bilemiyoruz, itemleri çeşitlilikten dolayı random atıyor.Sizlerin fikirlerine ve önerilerine her zaman saygı duyuyor ve ilgili departmana iletiyorum.
İyi Oyunlar.
.

3

Tuesday, October 7th 2014, 4:26pm

• "user_1340246" started this thread

• Send private message

umarım oyuncular lehine güzel bir..düzeltme yaparlar..ilginize teşekkür ederim...

4

Thursday, November 13th 2014, 10:59am

karchay

Trainee

• Send private message

+1 katılıyorum.

geçen haftaki anahtarlarımdan kaç geliştirici aldım biliyormusunuz? 2!!! bir hafta çalış çabala 2 tane geliştirici.1 itemi geliştirmek için bu kadar zaman harcıyacaksak biz ne zaman keyifle oyun oynayıp güzel vakit geçireceğiz?. umarım bi düzenleme gelir yoksa bende oyunu bırakmayı düşünenler arasındayım. bu böyle gitmez ve tanıdığım bi ton insan zaten aion gibi diğer oyunlara kaymaya başladı bile

5

Thursday, November 13th 2014, 12:10pm

Nightless

Beginner

• Send private message

Ne güzel işte oyunun amacı var.Düşmemesi daha güzel herkes full turkuaz oldu bu olay dile getirilmedi.Yapan yapıyor gereksiz bir başlık bu saatten sonra düzeltilmesi itemi tamamlıyan için hiç hoş bir başlık değil !!!

6

Thursday, November 13th 2014, 12:13pm

Nightless

Beginner

• Send private message

Ayrıca şuna değinmek istiyorum ilk başlarda yeşilden mavi item için 10 geliştirici harcarken 2 geliştiriciye düştü.Bu kadar herşeyi kolaylaştırmayın oyunu öyle sihirbaz gösterisi gibi görmeyin.Herşeyi bir anda olsun bitsine getiriyorsunuz şu oyunu...

This post has been edited 1 times, last edit by "Nightless" (Nov 13th 2014, 3:44pm)

7

Thursday, November 27th 2014, 12:22pm

Pagandum

Beginner

Occupation: Muhasebe

• Send private message

Nightless galiba sen itemlerini epikledin ondan karnın tok :D hanı bır laf vardır tok acın halınden anlamaz gıbı senınkısıde oyle bırsey resatim güzel bir konu açmış ve bu konuyu bende bizzat modları ılettım ve aynı cevabı aldım gerçektende koca bir haftamız boşa gıdıyor buna bır çözüm bulmaları lazım

8

Sunday, November 30th 2014, 2:58pm

bu konuda bende arkadaşalra katılıyorum kullandığım itemini dışında hep atıyor sandıklar örnek vereyim vahşet itemi takıyorum sandıktan hep meleke atıyor nasıl yapcağız bilmiyorum Allah hepimize kolaylık versin ^^

9

Monday, December 1st 2014, 6:56am

bu konuda bende arkadaşalra katılıyorum kullandığım itemini dışında hep atıyor sandıklar örnek vereyim vahşet itemi takıyorum sandıktan hep meleke atıyor nasıl yapcağız bilmiyorum Allah hepimize kolaylık versin ^^
turuncudan turkuaz item 50 tane istiyormus basanlar nasil basti bu itemleri ?! onalrd ayni sandiklari kullandi gecen gün 36 sandik actim 4 item aldim cok mutluyum!!!! 8o 8o 8o

Rate this thread