You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, October 8th 2014, 9:56pm

Pvp Videoları

Merhaba değerli oyuncular...

Bu başlık altında hazırlamış olduğunuz pvp videolarını yayımlayabilirsiniz. Sizler için bende bir video hazırlamaya çalıştım umarım keyifle izlersiniz..

İyi Forumlar...

2

Wednesday, October 8th 2014, 10:18pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Eline sağlık güzel video olmuş tebrikler.
.

3

Thursday, October 9th 2014, 4:55am

Çok iyi hazırlanmış ellerine saglık müzik seçiminde harikulede Begendim:))

4

Thursday, October 9th 2014, 6:44am

5

Thursday, October 9th 2014, 11:09am

MUSALLAT

Trainee

Occupation: zar ustası

• Send private message

güzel video olmus tebrıkler

6

Thursday, October 9th 2014, 11:44am

:))

Abi video güzel olmuş da görüntü kalitesini yükseltebilir misin biraz 700k gold falan gördüm sandım net olmayınca :PPP
Düşman da olsan mert ol oran buran oynamasın...

http://tr.allods.com/forum/index.php?pag…D=4916&pageNo=1

7

Thursday, October 9th 2014, 12:42pm

Pvp videoları izlemeyi çok severim özellikle büyücülerin videolarını çünkü ayrı bi zevkli oluyorlar bana göre. İzlediğim videolardan anladığım tek bir şey var ki alanın ne kadar geniş olduğu önemli değil yakalandığın an kaçışın yok büyücüde fakat buna rağmen çok kritik noktalar olmasa bile hiç ölmemişsin abi bunu çok sevdim. Daha önce de dediğim gibi mouse kullanış şeklini çok sevdim. İlk deneyimin olmasına rağmen video ile ilgili tek sorun görüntü kalitesi olmuş onun dışında ben çok eğlendim izlerken. Eline sağlık ^.^
Sanity
on the floor, I'm just a zombie.

8

Thursday, October 9th 2014, 12:58pm

Seyfi videoda dikkat ettiğin yer çantamı ayıp yani:D

9

Thursday, October 9th 2014, 12:59pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Güzel video tebrikLer
Bi anda rakibi kendine dogru çekiyosun ya hani kanat şeklinde o yetenek nerden geliyor ?

10

Thursday, October 9th 2014, 1:00pm

Evet biraz aceleye geldi profesyonel bir program temin ettim eğer çözmeyi becerebilirsem daha kaliteli bir şekilde tekrar yayınlayacağım.

11

Thursday, October 9th 2014, 2:53pm

:))

Hahahah hiç o kadar goldu bir arada görmedim :PP
Videoyu çok beğendim büyücüyü bu kadar güzel oynayan çok az kişi var eline sağlık abi..
Düşman da olsan mert ol oran buran oynamasın...

http://tr.allods.com/forum/index.php?pag…D=4916&pageNo=1

12

Friday, October 10th 2014, 9:36am

Güzel video tebrikLer
Bi anda rakibi kendine dogru çekiyosun ya hani kanat şeklinde o yetenek nerden geliyor ?
Selamlar.

Bu şekilde bir skill yok mage sınıfında lakin element akışından bahsediyorsunuz sanırım..

13

Friday, October 10th 2014, 9:37am

güzel video olmus tebrıkler
Teşekkürler kadir senden de bekliyoruz video ama mage keserken koyma ;)

14

Friday, October 10th 2014, 10:16am

Hahahah hiç o kadar goldu bir arada görmedim :PP
Videoyu çok beğendim büyücüyü bu kadar güzel oynayan çok az kişi var eline sağlık abi..
Öyle bir düşüncem yok, mage çok yüksek dps yapmasına rağmen kumaş giymesinden ötürü ilk target seçilen bir sınıf hele ki dominyon gibi dar alanlarda iseniz işiniz daha zor çünkü tüm targetlar ve stun skilleri sizin üzerinizde...

15

Friday, October 10th 2014, 2:51pm

Eline sağlık. Fareyi kullandığın gibi klavyeyi de kullansan terminatör olurmuşsun. Bir de gözüme takıldı, Şifacı Kutsal Kalkan açınca Element Akışı anında patlıyor ve alanda biri varsa o an hasar veriyor. Patchde düzelecek ama şu haliyle kalkan açtıktan sonra beklemene gerek yok. Tekrar eline sağlık.
Righteous in Wrath

This post has been edited 1 times, last edit by "Spirit" (Oct 10th 2014, 3:01pm)

16

Friday, October 10th 2014, 5:26pm

Eline sağlık. Fareyi kullandığın gibi klavyeyi de kullansan terminatör olurmuşsun. Bir de gözüme takıldı, Şifacı Kutsal Kalkan açınca Element Akışı anında patlıyor ve alanda biri varsa o an hasar veriyor. Patchde düzelecek ama şu haliyle kalkan açtıktan sonra beklemene gerek yok. Tekrar eline sağlık.
Evet element akışının damage vermediğinin farkındayım ve pachde düzelecek inşallah lakin büyücülük taktiği kullanıldığı zaman skilli kesemediğim için hem şifacının dmglerinden uzak durmak için hemde tankı nakavlt etmek için tanka doğru ilerliyorum..

17

Friday, October 10th 2014, 6:53pm

Evet element akışının damage vermediğinin farkındayım ve pachde düzelecek inşallah lakin büyücülük taktiği kullanıldığı zaman skilli kesemediğim için hem şifacının dmglerinden uzak durmak için hemde tankı nakavlt etmek için tanka doğru ilerliyorum..

Tam emin değilim ama yere sermeyi de skill kalkanla beraber patladıktan sonra kalan sürenin bitiminde uygulamıyor diye hatırlıyorum.
Righteous in Wrath

18

Monday, October 13th 2014, 3:43pm

Pagandum

Beginner

Occupation: Muhasebe

• Send private message

eline saglık karavul güzel video olmuş bende en yakın zamanda buyuculerle olan pvp yayınlayacam inşallah özellıkle ilgi alanım buyuculer :P

19

Monday, October 13th 2014, 5:40pm

eline saglık karavul güzel video olmuş bende en yakın zamanda buyuculerle olan pvp yayınlayacam inşallah özellıkle ilgi alanım buyuculer :P
Tek yerken aldığın kısımlarını kes Pagandum :rolleyes:

Teşekkürler...

20

Thursday, October 16th 2014, 10:42am

Quoted

Nostalji.... Sadece burdada olmasini istedim suanki durumumuz malum yeni videolar icin yeni pach i bekler olduk herkese iyi oyunlar... http://m.youtube.com/watch?v=8i7YqLlGwv4 http://m.youtube.com/watch?v=aenYi63XFcU
RABEL

This post has been edited 2 times, last edit by "volvoyaj" (Oct 17th 2014, 2:39pm)