You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, October 9th 2014, 12:02pm

waqee

Trainee

• "waqee" started this thread

• Send private message

09.10.2014 Arsenik nerede?

Arablar geldi .bu haftaki arsenik müdürde arabın tabiriyle mafiş

ne forumda ne başka yerde bi açıklama göremedim nasıl olacak?
:thumbup:

This post has been edited 1 times, last edit by "Karavul" (Oct 9th 2014, 12:18pm)

2

Thursday, October 9th 2014, 12:07pm

yeniden savasip ada alacaksin gelecek hafta arsenik gelecek araplara haksizlik olmasin dimi

3

Thursday, October 9th 2014, 12:09pm

waqee

Trainee

• "waqee" started this thread

• Send private message

arabın hakkından bana ne?
:thumbup:

4

Thursday, October 9th 2014, 12:12pm

yöneticilere sormak lazim sonucta her sordugumzua cevap veriyorlar!!!! 8|
ve mod simdi cevap verecek merak etme cevap yaziyor suan...

5

Thursday, October 9th 2014, 12:34pm

Merhabalar...

Sunucular arası birleşmeden dolayı haftalık dominyon savaşları birleşme olduğu gün adil olması açısından sıfırlanmıştır.

İyi Forumlar...

6

Thursday, October 9th 2014, 3:36pm

Merhabalar...

Sunucular arası birleşmeden dolayı haftalık dominyon savaşları birleşme olduğu gün adil olması açısından sıfırlanmıştır.

İyi Forumlar...
keske bu adil! olayini türkler geldiginde 2 haftalik gecikme ilede yapsaniz o zaman simdi oyun icinde daha cok oyuncu olurdu
bütün dünyadaki allods sunuculari birlesti ama halen oyun icinde oyuncu yok denecek kadar az

7

Thursday, October 9th 2014, 3:38pm

MuskeTeR

Beginner

Occupation: işletmeci

• Send private message

Merhabalar...

İyi Forumlar...
eğer o kadar adil olucaksanız ilk önce kurları düzeltin :) yabancılardan 2kat daha fazla ödüyoruz :)

8

Thursday, October 9th 2014, 3:40pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Konumuz arsenik ve ada savaşı arkadaşlar gerekli cevap verilmiştir konuyla alakasız şeyler yazmamanızı rica ediyorum lütfen.
.

9

Sunday, October 12th 2014, 8:16am

Lütfen arkadaşlar tamam Türk oyuncu kalmadı, Türklere haksızlık yapılıyor, Türkler 2-3 kat daha pahalı oynuyor ve 2 haftalık hakkımız yenildi tamam oyuncularımızında nerdeyse yarısı veya daha fazlası oyunu bıraktı amaaaaaaaa önemli değil, Biz HAK ediyoruz bunu bize müstehak..

10

Sunday, October 12th 2014, 11:18am

Oyun yöneticilerinin Arapları bu kadar düşünmesi çok dokunaklı. Arapların para potansiyelini düşününce haksız da sayılmazlar. Keşke Türkler ve İtalyanlar için de aynı düşünceli tavır sergilenseydi.
Righteous in Wrath

11

Sunday, October 12th 2014, 7:26pm

12

Monday, October 13th 2014, 2:52am

MUSALLAT

Trainee

Occupation: zar ustası

• Send private message

atım arap ozaman :) nasılbi gözlük takıyonuz arkadaslar markası ne :) arap dedınız adamların yuzde 70i 55 lw olarak geldı hepsı zayıf neyin önceliği tanınmış bu adamlara? arseniği arapları ve pahalılığı bahane ederek tartışma ortamı yaratmayın oynadığınız oyun Allods Online şimdi ben desemki düne kadar bes kurus yatırmadan 10 tas 11 tas basdınız eterden onlarıda anlatın kim cıkıp der acaba ben kasdım dıe?

13

Tuesday, October 14th 2014, 11:12am

cihanokr

Beginner

• "cihanokr" has been banned

• Send private message

boşuna yanıt aramayın a online işte free kısım sizinlemi uğraşacaklar .konu kapanmıştır denir bitirilir :d