You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, October 12th 2014, 3:40pm

MuskeTeR

Beginner

• "MuskeTeR" started this thread

Occupation: işletmeci

• Send private message

kristal dağ

merhaba ben simyamı 60.seviyeye getirdim ve simyacı rehberinden amalgam için görevi aldım bundan sonra ne yapmalıyım nasıl amalgam yapıcam? 50 seviye üstü mobları kesmemi istiyor sordum sorusdurdum kristal dağda diyorlar orası ısınlayıcımda yok? nasıl gidebilirim.
şimdiden tşkler

2

Sunday, October 12th 2014, 3:54pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Kristal dağa gidebilmek için önce yeşil burun sonra rüzgarlı dag yamacındaki map görevlerini bitirmen lazım.Işınlayıcın olmadıgına göre eksik veya yapmadıgın görevlerin var.

3

Sunday, October 12th 2014, 3:57pm

Selamlar..

İblis avcılarının gemisinde ki zıplama cihazından yada isyancı sığınağından idrih e geçerek kristal dağa gidebilirsiniz..

İyi Forumlar...

4

Sunday, October 12th 2014, 3:57pm

MuskeTeR

Beginner

• Send private message

yani hangi maplar?

5

Sunday, October 12th 2014, 4:04pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Selamlar..

İblis avcılarının gemisinde ki zıplama cihazından yada isyancı sığınağından idrih e geçerek kristal dağa gidebilirsiniz..

İyi Forumlar...
Kristal daga gidebilmesi için önce kristal dag haritasına giriş yapıp ışınlayıcıyı aktif etmeli.
yani hangi maplar?

Yeşil burun ve Rüzgarlı Dağ yamacı :

6

Sunday, October 12th 2014, 4:04pm

MuskeTeR

Beginner

• Send private message

anladım tşk ederim
Selamlar..

İyi Forumlar...

7

Sunday, October 12th 2014, 4:05pm

İdrihteki görevleri sırasıyla yaptığınızda tüm haritalara erişimi açılacaktır. İdrih te eksik görevleriniz varsa bitirince sorununuz çözülecektir diye düşünüyorum

8

Sunday, October 12th 2014, 4:12pm

MuskeTeR

Beginner

• Send private message

9

Sunday, October 12th 2014, 4:14pm

MuskeTeR

Beginner

• Send private message

yalnız idrihdeki görevler 62/62 gözüküyor

10

Sunday, October 12th 2014, 4:19pm

MuskeTeR

Beginner

• Send private message

ayrıca isyancılar sığınağındada 64/62 görev kalmıs npcleri dolasdım hiç bir görev yok
1 tane var oda fedaiyi kesmek

11

Sunday, October 12th 2014, 4:28pm

ayrıca isyancılar sığınağındada 64/62 görev kalmıs npcleri dolasdım hiç bir görev yok
İsyancı sığınağındaki tabuttan gerçekler arası geçiş bölgesine geçin orada iki sekmeden bir tanesi ışınlanma ile alakalı tıkladığınızda kristal dağın açık olması gerek yoksa görevleriniz eksiktir.

12

Sunday, October 12th 2014, 4:36pm

MuskeTeR

Beginner

• Send private message

İsyancı sığınağındaki tabuttan gerçekler arası geçiş bölgesine geçin orada iki sekmeden bir tanesi ışınlanma ile alakalı tıkladığınızda kristal dağın açık olması gerek yoksa görevleriniz eksiktir.
evet sadece kristal saray var o kadar

13

Sunday, October 12th 2014, 4:43pm

Tekütel deki golem, kuş ve iskeletlerde amalgam görevi yapabilirsiniz açık sa eğer map..