You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, October 22nd 2014, 4:18pm

Biktim Artik :(

Her seferinde moblarda level atlamak zorundamıyım ben ya bakıyorum harıta (38-40lwl) diyor 39 levelde bırakıyor benı 40 levele kadar sonra level atlamaya calıs moblarda bu nedır ya cozum bulunmalı acılen :!:

birde kristal fiyatlarında aşırı derecede haksızlık var dolar kullananlar ornegın 200 dolara 200 dolarlık kristal alımı yapıyor bız 200 dolara 100tllık alım yapıyoruz ne yanı ezılmemek ıcın amerıkan vatandası felanmı olalım?

2

Wednesday, October 22nd 2014, 4:26pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba,
Level kasarken sadece görevlerle ilerliyor olmalısın ayrıca bilgi cildi kullanmadıysan geride kalman normal problem bundan kaynaklanıyor, belli bir exp farm yapıp görevlere daha sonra devam edersen daha rahat kasarsın tekrar görevlerinide atlamamak lazım.
İyi Oyunlar.
.

3

Wednesday, October 22nd 2014, 4:29pm

Merhaba,
Level kasarken sadece görevlerle ilerliyor olmalısın ayrıca bilgi cildi kullanmadıysan geride kalman normal problem bundan kaynaklanıyor, belli bir exp farm yapıp görevlere daha sonra devam edersen daha rahat kasarsın tekrar görevlerinide atlamamak lazım.
İyi Oyunlar.
Kristal alımlarında neden boyle adaletsızlıkler meydana cıkıyor onuda acıklarsanız sevınırım

4

Wednesday, October 22nd 2014, 4:39pm

Merhaba,
İyi Oyunlar.
Kristal alımlarında neden boyle adaletsızlıkler meydana cıkıyor onuda acıklarsanız sevınırım
Selamlar...

Ortak server olması sebebiyle ülkeler arasındaki para birimlerinin farklılıklarından kaynaklanan bir durum, bu konu ile ilgili bir değişiklik olacağını sanmıyorum.

İyi Forumlar...

5

Wednesday, October 22nd 2014, 5:26pm

Cora

Trainee

Occupation: Ork

• Send private message

Her seferinde moblarda level atlamak zorundamıyım ben ya bakıyorum harıta (38-40lwl) diyor 39 levelde bırakıyor benı 40 levele kadar sonra level atlamaya calıs moblarda bu nedır ya cozum bulunmalı]
ben de bu durumla çok karşılaştım bilgi cildi kullandığımızdan mı bilmiyorum ama oyunda tekrar edilen görevler var o görevler ile bir şekilde tecrübe biriktirmen lazım o şekilde level atlarsın yada nadir nesne dükkanından bilgi cildi alabilirsin 60 kristaldi sanırım çok pahalı değil iyi oyunlar :)

6

Thursday, October 23rd 2014, 11:03am

Kalioras

Trainee

• Send private message

Her seferinde moblarda level atlamak zorundamıyım ben ya bakıyorum harıta (38-40lwl) diyor 39 levelde bırakıyor benı 40 levele kadar sonra level atlamaya calıs moblarda bu nedır ya cozum bulunmalı acılen :!:

birde kristal fiyatlarında aşırı derecede haksızlık var dolar kullananlar ornegın 200 dolara 200 dolarlık kristal alımı yapıyor bız 200 dolara 100tllık alım yapıyoruz ne yanı ezılmemek ıcın amerıkan vatandası felanmı olalım?

Görevler ıcın şunu söyleyebilirim.2 Haritada tekrar görevleri dahil hepsini yapman gerekiyor.Yoksa grv bitiyor ama level alınmıyor.Ayrıca Görevlerini başkalarına yaptırıp o grv den gelen ex pı yetersız oluyor.Yani boss lar haric butun grv lerını kendi basına yapman gerekiyor.

Kristal fiyatlarında haksızlık oldugunu zannediyorsun ama Dunyadakı sosyolojik ve ekonomik durum düşünüldüğünde ülkeler arasında lüx yasantıyı irdelemek gerekir. 3-4. dünya ülkeleri olana SOMALİ ile ABD yi karsılastırmaya benziyor senin yaptıgın.Türkiyedeki kişi başına yıllık gelir ile avrupa ülkesindeki kişi başına düşen gelir ve harcama farkılıklarından dolayı lüx yaşantı ve diğerine göre fazla masraf yapması doğal değilmidir.Oyundaki Kristal fiyatları sabitlenmiş KUR dan satılıyor. Ha bize başka kur başkasına başka kur yapılsa dediğin dogru.Sadece aradaki farkımız KUR sabit arada kazanç farklılıkları var.bu konu hakkında sabaha kadar üretim tüketim dağıtım ticaret bölüşüm iktisat mikro ve makro ekonomi hakkında anlatırım. neyse sizleri daha sıkmak ıstemıyorum benim düşüncem bu yonde İyi forumlar.

This post has been edited 1 times, last edit by "Santino" (Oct 23rd 2014, 2:40pm)

7

Thursday, October 23rd 2014, 1:24pm

30-40 lvl arası tekrar görevleri yaparak kasılmak zorundasın malesef.Ben canavar kesmekten sıkıldım diyosan gobline gir orda bayağı iyi tecrübe puanı veriyolar hemen level geçersin goblinle.