You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, November 9th 2014, 9:10pm

60 Lvl Oldum

Arkadaşlar sonunda 60lvl oldum. Ama ne yapacağımı hiç bilmiyorum. 60lvl olduktan sonra ne yapılır? Herkes benden güçlü herkesin çok güzel itemleri var. Bu itemleri nasıl ediniyorsunuz, item geliştirme olayı nedir nasıl yapılır? Bu oyuna tek başıma başladım etrafımda hiç oynayan yok yardımcı olur musunuz?

2

Sunday, November 9th 2014, 9:24pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Oyun aslında 60 seviyeden sonra başlıyor,Umoyra Vahşi Kıyılar Balaçal Koruma Alanına gidip, Astral itemlerini alman gerekiyor ister gold karşılığı ister farm yaparak astral ata itemlerini düşürebilirsin.
Daha sonra 6 kişilik ekip kurarak ekipmanları geliştirmek için Uzak Astrala çıkıp adalardan geliştirici item düşürüp nesnelerinin kalitesini arttırman gerekiyor. Tabiki bunları geliştirmen için amalgam kasman gerekiyor, ister simyacılık 60 seviye yapıp görevle amalgam konsantresi yapacaksın ister,ölüm arenası,kanlı vadi,vahşi çiflik,eğitim kampı girip oradan elde edeceksin seçim sana kalmış.
İyi Oyunlar.

.

3

Monday, November 10th 2014, 1:24pm

Farm'ı nerede hangi moblarda yapıcam. Farm dediğin bütün gün mob kesip para mı toplamak oluyo yani?

4

Monday, November 10th 2014, 1:47pm

Farm'ı nerede hangi moblarda yapıcam. Farm dediğin bütün gün mob kesip para mı toplamak oluyo yani?
Selamlar..

Ata itemler Balaçal Koruma Alanındaki moblardan düşmektedir veya npc den para ile satın alablirsiniz onu anlatmak istemiş Mod.Discotech...

İyi Forumlar

5

Monday, November 10th 2014, 2:38pm

Anladım. Teşekkürler. Peki nasıl altın kasabilirim mür alacak param kalmadı :huh: Bir de element krallığında ne yapılıyor?

This post has been edited 3 times, last edit by "m4edre" (Nov 10th 2014, 2:51pm)

6

Monday, November 10th 2014, 4:21pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Simyacı kasıp amalgam görevi yaparak ticaretle satabilirsin,bunun harici kanlı vadi,vahşi çiflik vb bir çok alan var. Başarı işareti kasıp Altın Sembolüne çevirmen mümkün..
Astral sektörlerde saf eterde kasabilirsin.
.

7

Sunday, November 16th 2014, 1:01pm

Peki element krallığı nedir?

8

Sunday, November 16th 2014, 1:06pm

Peki element krallığı nedir?
Selamlar...

Elemen Krallığı günlük gold görevleri yapabileceğin bir harita novograddan ışınlanabilirsin.

İyi Forumlar