You are not logged in.

1

Monday, December 8th 2014, 5:46pm

sunucu degistirme

S.a. beyler ben oyunu bayadır oynamıyordum ve oyuna baslamaya karar verdim oyunu yükleedim oyuna girdim ve türk sunucusunda degildi üstüne üstlük karakterimde yoktu bana sıfırdan karakter acmamı söylüyordu lütfen yardımcı olun

2

Monday, December 8th 2014, 5:52pm

S.a. beyler ben oyunu bayadır oynamıyordum ve oyuna baslamaya karar verdim oyunu yükleedim oyuna girdim ve türk sunucusunda degildi üstüne üstlük karakterimde yoktu bana sıfırdan karakter acmamı söylüyordu lütfen yardımcı olun
Selamlar.

Türk sunucusu Avrupa sunucusu ile birleşti Portal üzerinde bulunan hesap aktarım kısmından hesabınızı aktarmayı denediniz mi? Deneyip sonuç alamadıysanız desteğe bilet açmanız gerekecektir.

İyi Forumlar..

3

Monday, December 8th 2014, 5:53pm

Hesabımı aktarmayı denemedim karakterim ortalıkta yok iyice canım sıkıldı baslıyak diyom arkadaslara onların charlarında bisi yok benimki ortalıkta yok

4

Monday, December 8th 2014, 5:57pm

Hesabımı aktarmayı denemedim karakterim ortalıkta yok iyice canım sıkıldı baslıyak diyom arkadaslara onların charlarında bisi yok benimki ortalıkta yok
Anlıyorum muhtemelen hesap aktarımını gerçekleştiremediniz. Destek sistemi ne başvurmak için bu linke tıklayınız.

5

Monday, December 8th 2014, 6:01pm

Hesap BağlantılarıAllods hesabınıza bağla hiçbir harici hesap bulunmuyor ve oyuna bu hesapla giriş yapmış olduğunuz için hiçbir bağ oluşturulamıyor. Bu hesabı sıfırlamak istiyorsanız lütfen destek ekibimizle iletişime geçin.Üyelik süresi1 saat 27 dakböyle diyor

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Dec 8th 2014, 6:13pm)

6

Monday, December 8th 2014, 6:16pm

Hesap BağlantılarıAllods hesabınıza bağla hiçbir harici hesap bulunmuyor ve oyuna bu hesapla giriş yapmış olduğunuz için hiçbir bağ oluşturulamıyor. Bu hesabı sıfırlamak istiyorsanız lütfen destek ekibimizle iletişime geçin.Üyelik süresi1 saat 27 dakböyle diyor
Merhaba bir önceki cevabımda vermiş olduğum linke hesap hakkındaki bilgileri detaylı şekilde anlatarak bildiriniz.Ancak bu şekilde sorununuzu çözebilirsiniz.
İyi Forumlar.

7

Monday, December 8th 2014, 6:37pm

ben my.com a ticket attım hesabımdaki karakterle ilgili attım içinde yok diye

8

Monday, December 8th 2014, 6:49pm

kardeş hesabı tasıdım ama icinde karakterim yok karakteri nasıl geri getircem nickini felan bilmiyorum

9

Monday, December 8th 2014, 6:59pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

kardeş hesabı tasıdım ama icinde karakterim yok karakteri nasıl geri getircem nickini felan bilmiyorum

ben my.com a ticket attım hesabımdaki karakterle ilgili attım içinde yok diye

Merhaba

Gerekli bilgilerinle beraber destek sistemine ticket attıysan cevabı beklemen gerekiyor bu biraz zaman alabir incelemeden dolayı, cevap gelene kadar bu konuyla alakalı başka ticket atmana gerek yok ticket numaranı özelden bana yaz lütfen.
.

Rate this thread