You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, December 14th 2014, 11:32am

dodo1977

Beginner

• "dodo1977" started this thread

Occupation: Programcı, Developer

• Send private message

Tika Rika'nın Vahyi

Konu açılmış ama aynı sorunu bende yaşıyorum ve sorunumun çözümünü diğer konularda bulamadım.Ben sorunumu şöyle anlatayım; 47Lvl'da Tika Rika'nın Vahyi görevini aldım, şuan 48lvl'ım fakat görevde sona kadar gelebiliyorum ancak son kısımda sanırım iblislere karşı savaş kısmında iblisleri ne öldürebiliyorum nede kaçabiliyorum.Çok fazla iblis geliyor ve çok hızlılar.Pagan oldugum içinde pek birşey yapamıyorum, 50k gibi bir canım var hemen öldürüyorlar, tabi dünya gizemleri görevi oldugundan da diğer görevler açılmıyor.Yani görevi es geçemiyorum.Nasıl yapıcaz bu görevi sanırım içeriye grupla da girilmiyor.Tıkandım kaldım, artık bir çözüm bulamazsam oyunu bırakmak zorunda kalacagım çünkü ilerleyemiyorum kaldım burada.Hadi 50 olup yapayım o görevi diyorum ama bu seferde nasıl level atlayacağım ? Hayvan keserek atlayamam.Moderatörlerden rica ediyorum, lütfen bir çözüm bulunsun. :/
Ben herşeyi denerim, ama sadece yapabildiğimi yaparım..

2

Sunday, December 14th 2014, 11:47am

Selamlar.

Bahsettiğiniz görevi yapmanız gelişmeniz açınızdan önemli, esans ve pot basarak bitirmeyi deneyiniz.Ayrıca teçhizatınızından levelinize göre geride kalmış olabilir mümkün olduğunca güncelleyin ve müzayedede satılık mor silahlar vardır onlardan satın alarak dps nizi arttırabilirsiniz.

3

Sunday, December 14th 2014, 12:50pm

dodo1977

Beginner

• Send private message

Selamlar.

Bahsettiğiniz görevi yapmanız gelişmeniz açınızdan önemli, esans ve pot basarak bitirmeyi deneyiniz.Ayrıca teçhizatınızından levelinize göre geride kalmış olabilir mümkün olduğunca güncelleyin ve müzayedede satılık mor silahlar vardır onlardan satın alarak dps nizi arttırabilirsiniz.
Doğru, teçhizatımın %85'i geride kalmış durumda.Fakat müzayede levelıma göre hiçbir şey yok.Sinir oldum, millet nereden buluyor bunları ? :(

4

Sunday, December 14th 2014, 12:59pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Meslek itemleri yapıp teçhizatını geliştirmen lazım sınıfına uygun meslek kasmalısın veya muzayede yoluyla ticaret üzerinden almalısın.
.

5

Sunday, December 14th 2014, 1:09pm

dodo1977

Beginner

• Send private message

Selamlar.

Doğru, teçhizatımın %85'i geride kalmış durumda.Fakat müzayede levelıma göre hiçbir şey yok.Sinir oldum, millet nereden buluyor bunları ? :(
Desene tıkandık burada.Meslek seçmedim bile daha, şimdi 48'e kadar meslekmi kasmam gerekiyor ? :( Peki sizce hangi mesleği almalıyım ?
Birde 2 meslek seçebiliyorduk diye hatırlıyorum o nasıl oluyordu aceba ?