You are not logged in.

1

Saturday, December 27th 2014, 3:32pm

hdofficial

Trainee

• "hdofficial" started this thread

• Send private message

KAYNAKLAR YÜKLENİRYOR HATA

oyuna girerken kaynaklar yükleniyor barı , içi boş şekilde duruyor öyle ne doluyor ne dolacağını belli ediyor :d oyundan çıktım geri girerken bu oldu acil yardım

2

Saturday, December 27th 2014, 4:06pm

3

Saturday, December 27th 2014, 4:08pm

hdofficial

Trainee

• Send private message

Böyle kalıyor ne yapıcam acil hiç bişey yapmadım birden bire oldu

4

Saturday, December 27th 2014, 5:00pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Biraz bekledikten sonra oyna seçeneği aktif olacaktır, uzun sürerse pc ve modeme reset at düzeliyor.
.

5

Saturday, December 27th 2014, 5:06pm

hdofficial

Trainee

• Send private message

2 saatir deniyorum , dns değiştirdim olmadı reset attım pc ve modeme olmadı yönetici olarak çalıştırdım uyumluluk değiştirdim virüs taradım olmuyor durduk yere :d gitti

6

Saturday, December 27th 2014, 5:39pm

hdofficial

Trainee

• Send private message

:D :D :D ÇÖZDÜÜM! :D launcherdaki ayarlar yerinde "oyunu yeniden kur" varmış ona tıklayınca düzeldi , bazı arkadaşlardada hata varsa böyle yapsın

7

Thursday, January 22nd 2015, 6:23pm

kaç saat sürdü yüklenmesi bende 18 mp gösteriyor ama halen yüklüyor

8

Thursday, January 22nd 2015, 7:45pm

Oyna Butonu halen aktif olmadı

saat 21.45 ama oyna butonu halen aktif olmadı,modeme oyuna aklıma gelen heryere reset attım,oyun dosyalarını tarattım eksik hasarlı dosya yok ama maalesef oyna butonu halen aktif olmuyor bi ara amuda kalkıp denedim ama genede gelmedi buton.sorun ya bende sanırım yada allodsu oynayan kalmadı artık kimse şikayet etmiyor :D bu sorunu yaşayn veya çözümü bilen arkadaşalarımız var ise çığlıklarımızı duyup duruma bi el atsın.

9

Thursday, January 22nd 2015, 8:01pm

Selamlar.

Oyun ile ilgili bir problem bulunmamaktadır.Birde bu linkteki ikonu bularak deneyebilirmisniz.

10

Thursday, January 22nd 2015, 8:08pm

Selamlar.

Oyun ile ilgili bir problem bulunmamaktadır.Birde bu linkteki ikonu bularak deneyebilirmisniz.
Selam maalesef tüm dosya ve klasore baktım fakat boyle bir simge yok bende,ayrıca biraz bakındım yabancıların forumlarına sorun bende degil sadece ingiliz ve alman forumlarındada aynı sorunu yaşayan bir çok oyuncu var kimisi çözdüğünü idda edip 1-2 yontem vermiş fakat kimsede işe yaramamış,ayrıca bu sorun guncellemeyi yukledikten sonra meydana geldi.70mb lık bir patch attı sonra kurup yeniden başlattı o andan beri oyna butonu gri aktif olmuyor.

11

Thursday, January 22nd 2015, 8:15pm

Dosya yı şu şekilde takip ederek bulabilirsiniz.Link
Bu şekilde giriş yaptığınız zaman hasarlı dosyalarınız onarılacaktır diyedüşünüyorum.

12

Thursday, January 22nd 2015, 8:23pm

Dosya yı şu şekilde takip ederek bulabilirsiniz.Link
Bu şekilde giriş yaptığınız zaman hasarlı dosyalarınız onarılacaktır diyedüşünüyorum.
bende mycomgames diye bir klasor yok bendeki klasor allods tr den kalma ben mycomgameden yuklemedim biizm tr zamanından uzerine patch att oyun hep bugune kadar boyle geldik,sizin verdiginiz resimlerdeki hiçbir klasor yok bende ama normal kendim taratıyorum eksik ve hasarlı dosya yok bende hiç zaten bakıma kadar sorunsuz oynuyordum en ufak bi sıkıntı yaşamadım taki bu akşam 70mblık patchi atana kadar,tekrar ediyorum hasarlı dosyam yok defalarca tarattım anti virus firewall herseyi kapattım,modemi resetledimbilgisayarı resetledim,sorunun benden oldugunu dusunmuyorum nitekim patch atılana kadar sorunsuz oynarken birden durduk yere ne için bozulurki,onarılacak bozuk dosya yok son surum kurulu diyor ama oyna butonu gri o şekilde bekledim 30dk kadar ama aktif olmadı gene.

13

Thursday, January 22nd 2015, 8:32pm

Eğer internetinizde kota probleminiz yoksa eu üzerinden oyunu indiriniz; bende daha önceden aynen sizin gibi kullanıyordum bazı sorunlar ile karşılaştıktan sonra siteden indirerek oynamaya devam ettim ve bu şekilde gelen yama ve pachleri daha hızlı indirme imkanı var.
İyi Forumlar.

14

Thursday, January 22nd 2015, 8:37pm

Eğer internetinizde kota probleminiz yoksa eu üzerinden oyunu indiriniz; bende daha önceden aynen sizin gibi kullanıyordum bazı sorunlar ile karşılaştıktan sonra siteden indirerek oynamaya devam ettim ve bu şekilde gelen yama ve pachleri daha hızlı indirme imkanı var.
İyi Forumlar.
Tavsiye ve yrdımlarınız için teşekkür ediyorum fakat kota sorunum olmamasına rağmen neredeyse 10 gblık bir oyunu maalesef 0dan indiricek vaktm yok bu şekilde çözemessem yapıcak bişiy yok,adil kotayı aştığımız için 240 la indirior buda 10 gblık bir oyun için 1 gun makinayı açık bırakmam demek buda mümkün deil canımız sağolasın,ayrıca ben sizin dediğiniz gbi 1 yıldır oyun patch atıyor ama 1 kere bile sorun yaşamadım bence kullandıığım klasorle alakalı degil kesinlikle yabancılar sizin dediginiz gibi yuklemiş oyunu ama onlardada var sorun,ben bu gne kadar en ufak sorun yasamadım bu akşamki 70 lik patch den sonra bu sorun ortaya cıktı ve benden kaynaklı olmadığına adım kadar eminim artık,ayrıca ben yama ve patchleri zatn yeterince hızlı indiriyordum bu akşama kadar,oyna butonunda yazan şey güncelleme sunucusuna baglanıyor lütfen bekleyin diyor ben zaten guncelledim patchi attı ama sonrası aktif olmuyor,neyse artık yarına duzelmesse sağlık olsun deriz,hayırlı akşamlar.

15

Thursday, January 22nd 2015, 8:39pm

Konuyu ayrıca ileteceğim.

İyi Forumlar.

16

Thursday, January 22nd 2015, 9:00pm

Evet arkadaşlar farklı ülke kullanıcılarında da aynı sorun ile karşılaşmış, genel bir sorun var.
İyi Forumlar

17

Thursday, January 22nd 2015, 9:44pm

Valla mycom istemcisiyle yükleyelim dedim bu sefer oyun açıldı ama türkçeyi secmeme ragmen oyun ingilizce oldu türkce nasıl yaparım geriye bilgisi olan :)

18

Friday, January 23rd 2015, 12:55am

• Send private message

evet arakadaşlar yardımcı olun lütfen bende mycomdan giriyorum ama .ingilizce...Türkçeye nasıl çevirebilirim acaba..

Rate this thread