You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, January 2nd 2015, 12:11am

Leon geri dönüyor :)

Cümleten Selamın aleyküm yönetime sinirlenip emek ve para yatırımlı Leon videolar eşliğinde silindi bilenler bilir.Uzun bir aradan sonra birleşme olduğunu görüp bir okuyayım bakayım dedim ve gayet hoşuma gitti.Hatrı sayılır ismini vermek istemeyen fakat eski oyuncuların adını bolca andığı bi abimle geri dönüyoruz.Yeni hesap ve sıfır hesaplar ile oyunda artık bizde varız diyoruz.Fakat sormak istediğim bazı şeyler var numaralandırılmış sorularıma cevap veren herkese sonsuz teşekkürler saygılar iyi geceler iyi forumlar.
1-Birleşmeden sonra ben bu birleşmeyi sevmedim diyeniniz varmı ?
2-Birleşme Piyasaya nasıl etki etti ?
3-Türk oyuncular için Kristal alımını kolaylaştıran bir yöntem eklendi mi ?
4-Eski Allods a nazaran oyuncu sayısın'da artış oldumu (Eskiler bilir bir ara İttifakta elle sayılır adam kalmıştı)
5-Titan vesaire nadir bineklerin piyasası şuan kaç tl ?
6-Oyun hala para,para,para diyormu ?
7-Yabancılar Türk oyuncuları eziyormu ?
Biraz fazla oldu cevap veren herkesten Allah razı olsun. ?( ?(
ÖZGÜR SOYLU 16.11.2008

2

Friday, January 2nd 2015, 7:29am

1-Birleşmeden sonra ben bu birleşmeyi sevmedim diyeniniz varmı ?
birlesemde sevilecek taraf veya sevilmeyen taraf bakis acina göre degisir ( oyuncu sayisi olarak bakarsan gayet tatmin edici ama esitlik acisina bakarsan rezillerde)

2-Birleşme Piyasaya nasıl etki etti ?
ilk günlerde 25 gold olan kur suan 85 gold civarinda dolaniyor ve NND ürünleri 3 kat daha pahali

3-Türk oyuncular için Kristal alımını kolaylaştıran bir yöntem eklendi mi ?
kredi karti paypal

4-Eski Allods a nazaran oyuncu sayısın'da artış oldumu (Eskiler bilir bir ara İttifakta elle sayılır adam kalmıştı)
oyuncu artisi güzel ( isterse olmasin bütün dünyadaki allods tek sunucuya geliyor ) ve cogu PVP alani 3 5 dk icinde cekiyor

5-Titan vesaire nadir bineklerin piyasası şuan kaç tl ?
titan eskidi artik titani kader kartinden cikan kedi köpek tilki bile cok rahat geciyor ve fiyatlari ucuk derece pahali

6-Oyun hala para,para,para diyormu ?
eskisine nazaranla 3 kat daha para para para diyor

7-Yabancılar Türk oyuncuları eziyormu ?
yabanci olarak demek yanlis olur mesela gpatato d5 getirmedi onun yerine tas basmak icin kolaylik sagladi ggibi farklillilardan dolayi taslar artik 11+ seviyelerinde gelen gecen tek atiyor

iyi tarafi ise her pvp alaninda basari isareti ve amalgam verilmesi olmus SIKILMAZ ve para cok dersen sifirdan basla ( ama tas basmak eskisi kadar kolay degil haberin olsun )

3

Friday, January 2nd 2015, 9:10am

hg, arkadaş sorularına cvp vermiş hepside haklı ve doğru cevapları, tr serverdan 3 kat pahalı, ha gold kasacak çok imkan var oyunda,oyundan kasabilirsin ama anormal derecede online olman lazım , gelen tüm güncellemeler bırakıp dönenlere kolaylık sağlar şekilde ,10 taş ortalama bir taş durumda, gelişmek isteyen için tr servera göre daha kolay ama tamamen online sürene yada kristal yüklemene bakıyor iş

4

Friday, January 2nd 2015, 11:16am

Kalioras

Trainee

• Send private message

Oyun ıcınde 120 k goldu herturlu kasarsın.ama bu ıtem basma ve esans gıbı harcamalarına yetmeyebılır.kristal olarak aylık 1-2 k krıstal alırsan emın ol oyundan cok zewk alısın.baslıkda gordugum kadarı ıle cok ıddaalısın.emınım oyunda senden cok soz edılecek.Tekrar Hos Geldın Leon

5

Friday, January 2nd 2015, 11:34am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Aramıza hoş geldin.
.

6

Friday, January 2nd 2015, 2:00pm

Şuan baktım'da Paypal ile kristal alımına 1000 Kristal 10 € Gibi bir rakam aldım.Oyunu farklı milletler ile birleştirip oyun ve Siteye Türkçe seçenek konulmuş fakat Ödeme sistemin'de biz € ile alım yapmak zorundamıyız ? TL olarak alamıyormuyuz şu Kristal olayını
ÖZGÜR SOYLU 16.11.2008

7

Friday, January 2nd 2015, 3:43pm

Paypalı bilmemde kredi kart Euro seçtiğinde banka o 10 Euro karşılığı tl çekiyor

8

Saturday, January 3rd 2015, 7:20am

Oyun ıcınde 120 k goldu herturlu kasarsın.ama bu ıtem basma ve esans gıbı harcamalarına yetmeyebılır.kristal olarak aylık 1-2 k krıstal alırsan emın ol oyundan cok zewk alısın.baslıkda gordugum kadarı ıle cok ıddaalısın.emınım oyunda senden cok soz edılecek.Tekrar Hos Geldın Leon
oyun icinde para kasmak eskiye nazaranla cok kolay olmus ama oyun icinde kastigini harcamak daha kolay olmus
turuncudan turkuaza bir iteme 50 k gold veriyorsun NND ürünleri türk oyuncularina ve gelir seviyesine göre asiri derece pahali

9

Sunday, January 4th 2015, 10:51am

Aleyküm Selam hoşgeldin.

10

Monday, January 19th 2015, 10:28pm

Geri Döndüm Yardımcı Olun.

selam arkadaşlar en son haziran civarlarında girmiştim allodsa dersler okul yüzünden bırakmıştım oyunu ?( ( oyuncuların %90 bu yüzden bırakıyor ) ve neler değişti neler oldu hiç bir şey bilmiyorum haziran ayından itibaren şuanki ayımıza kadar özet geçecek biri olursa sevinirim... ayrıca imparatorluk tarafındayım oyuna geri dönceğim için türk birliği arıyorum (ts ,rc kullanan )birliklerinde açık olanlar , yer olanlar lütfen bana mesaj atsınlar görüşelim konuşalım :) şimdiden teşekkürler :thumbsup: