You are not logged in.

1

Saturday, January 3rd 2015, 9:40pm

elvis98

Beginner

• "elvis98" started this thread

Occupation: savaşçı

• Send private message

Geri Dönüyorum !

selamün aleyküm, BEN BU OYUNUN KAPALI BETA ZAMANINDAN BERİ OYNADIM SERVERLER BİRLEŞİNCE OYUNU BIRAKMA KARARI ALDIM, OYUNUN İLK OYUNCULARINDANIM, REACTİON BİRLİĞİNDE OLAN ARKADAŞLAR VARSA BENİ İYİ TANIRLAR FAKAT 1 YILA AŞKIN SÜRE YOKTUM ŞİFREMİ KULLANICIMI ADIMA KADAR UNUTTUM BU YÜZDEN YENİ HESAB AÇTIM TEKRAR BAŞLIYORUM, İSMİM PROJENTHRAX (RONOVA) OYUNUN ŞUAN GENEL DURUMU NASIL? BEN OYUNU BIRAKTIĞIMDA PEK İÇ AÇICI BİR DURUM YOKTU ALTIN KURLARININ 120 OLDUĞU BİR DÖNEMDİ, BANA AÇIK BİR BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM, ALTIN KURLARI NE DURUMDA? TÜRK OYUNCALARI FAZLAMI AZ MI? ESKİ PLAYER ÇOĞUNLU NE DURUMDA? BİRLİKLER NE DURUMDA? VE SON BİR ŞEY DAHA SATANİC ŞUAN HANGİ TOPLULUKTA? ARIYORUM TELEFONUNU AÇMIYOR LÜTFEN BANA BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM :)) ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :))

2

Sunday, January 4th 2015, 8:25am

3

Sunday, January 4th 2015, 1:20pm

Aleyküm Selam hoşgeldin.

altın kuru 85 gold civarında Türk oyuncu sayısıda gayet iyi

4

Sunday, January 4th 2015, 1:40pm

elvis98

Beginner

• Send private message

peki teşekkürler indirme aşamasındayım en kısa sürede aranıza katılacağım

5

Sunday, January 4th 2015, 2:11pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Şimdiden aramıza hoş geldiniz.
.

6

Sunday, January 4th 2015, 2:15pm

elvis98

Beginner

• Send private message

oyunu indirmiş bulunmaktayım, fakat daha önce güncelleme yapılırken şuan güncelleme istemedi, oyunda 3 levele kadar oynayabilyorum daha sonrasında geçiş yapılamıyor :/ yüzde 92 de donuyor bunun sebebi güncellemeyi oyunu oynarken yapmasımı? yani ben oyunu oynarken sağ üstte indirme işlemi gerçekleşiyor nedeni bumu?

7

Sunday, January 4th 2015, 2:25pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Evet dosya attığı için sürekli %92de takılıyor tüm dosyalar inince oyun normal haline dönecektir oyunun tüm dosyalarının inmesini bekleyin lütfen.
.

8

Sunday, January 4th 2015, 2:37pm

elvis98

Beginner

• Send private message

peki teşekkürler