Vous n’êtes pas connecté.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

09. 01. 2015, 14:31

Pagandum

Débutant

• "Pagandum" started this thread

Travail: Muhasebe

• Envoyer un message privé

Paganlar Defansları Hk

Merhaba sayın gmler bu paganların halı ne olacak acaba defans desenız defans kalmadı dps desen dps kalmadı okcu vuruyor 350 -400k buyucu desen o da okadar sıfacı tankları hıc saymıyorum suan en ezık karakter pagan ve yıne bır cok pagan oynamayı bıraktı bu konu hakkında goruslerınızı paylasırsanız sevınırım

2

09. 01. 2015, 15:26

ölünceye kadar mokoko kardeşim zor düzelir artık :)

3

09. 01. 2015, 16:07

WasLey

Disciple

Oyunun sistemini anlamak zor bir sınıfı inanılmaz derecede güçlendirip daha sonra ezik hale getiriyorlar her patchde herhangi bir sınıfı böyle güçlenip düşürülüyor.

4

09. 01. 2015, 16:47

Pagandum

Débutant

milletin sınıf degıstırmeye yonlendırmek ıstıyorlar kısacası ama parası olan var olmayan var her seferınde sınıf degıstırme gıbı sansı yokkı mılletın

5

09. 01. 2015, 23:38

pagan eskisine göre iyi ancak tapınak şovalyesi uçmuş durumda şuanda

6

10. 01. 2015, 06:42

Pagandum

Débutant

bir tapınak degılkı butun karakterler ucmus durumda pagan harıc D

7

10. 01. 2015, 10:11

CypRush

Débutant

Eee ozaman biz niye pagan kasiyoz :)

8

10. 01. 2015, 12:40

hızlı kasıldığı için birde petinin çok uzak mesafeden rahatsız edici şekilde saldırması üstüne şifayada sahip bilmiyorum bir çok nedenden dolayı pagan kasılabilir bu arada kalkansız büyücünün durumu daha vahim pagan hiç olmassa deri giyiyor :P

9

11. 01. 2015, 14:14

en ezik karakter pagan mı :D.paganlar çok iyi dps yi pek bilmem ona bişey diyemem çünkü şifacı talenti kullanıyom.şifa olarak ise kesinlikle çok iyi ayrıca gayette dayanıklı.7-8 kişiye karşı direnen paganlar var bak videosu https://www.youtube.com/watch?v=VKL3ckVr24Q.bence sen ya oynamayı bilmiyon ya da talent diziliminde bi hata var.defans mevzusuna gelicek olursam bence gayet iyi gerekli gelişimleri açtığın sürece çok iyi dayanırsın.

This post has been edited 1 times, last edit by "deadangel123" (11.01.2015, 14:33)

10

11. 01. 2015, 14:55

bilmiyon dediğin kişinin adı pagandum -_- birde 2 yıllık oyuncu belki bu videodaki paganda 12 taş vardır belkide bu adamlardan kat ve kat güçlüdür?

11

11. 01. 2015, 15:01

bi tek bu videodaki adam değilki kendi seviyesindeki adamalra karşı dövüşien paganlarda var isimleri rusça oldğundan youtube a bakıp bulamadığımdan dolayı bulabildiğimi gösterdim.bu viddeodaki adamın taşlarını bilmiyorum orda haklı olabilirsin.ama önceden baktığım bazı videolarda hem taşını gösterip hemde bayağı kişiye karşı direnmeye çalışan kişiler var.

12

12. 01. 2015, 13:27

Pagandum

Débutant

deadangel123 arkadasım orda yayınladıgın vıdeo 26 mayıs 2014 dekı yanı rusyaya yenı gelmıs olan pacth vıdeo dogru ozaman paganlar defans ve dpslerı ıyıydı ben sımdıkı durumu dıyorum ben

13

13. 01. 2015, 15:23

valla şu anda mühendisim çok iyi ve aranan bir sınıf ama paganın yerini hiç bir karakter tutmuyo paganın kıymetini bil şu an bile 2 3vs 1 kaldırabilicek bir karakter

14

30. 03. 2015, 10:12

yettipbitti

Débutant

Travail: Simyacılık

zamanında tapınak şövalyesiydim artık çok ezik olduğundan oyunu bıraktım. Sonra tekrar başladım oyy ne güçlendirmüşler bizü. Çırağım arenada 2 kişiyi 2 lwl onlardan azken onları kesti artık yeni havalara uçtum

15

30. 03. 2015, 15:30

Çok abartıyorsunuz gibime geldi ben 3 yılı geçiltir pagan oynuyorum tamam başlarda güçsüzdük ama şu aralar gayet iyiyiz bence talentler de yada itemleri hatalı giyiyorsun ben dps den memnunum şifasıda iyi tek kötü yanı dayanıklığı pvp lerde hemen bize dalıyorlar bence bu düzeltilmeli

16

30. 03. 2015, 18:06

KomandoR

Apprenti

Travail: Amalgam Looter

Buildinde sorun var . P2P pagan run yok.
.

17

31. 03. 2015, 19:32

Prostvela

Merhaba sayın gmler bu paganların halı ne olacak acaba defans desenız defans kalmadı dps desen dps kalmadı okcu vuruyor 350 -400k buyucu desen o da okadar sıfacı tankları hıc saymıyorum suan en ezık karakter pagan ve yıne bır cok pagan oynamayı bıraktı bu konu hakkında goruslerınızı paylasırsanız sevınırım
kardeşim çok yanlış söledin ben şuan 38 levelim 40 level paladin kesiyorum 39 level şifacılar kesiyorum bir kerem abilon da 3 kişi aynı anda daldı kesdim bakılarsa statları yanlış verdin yada yanlış oynuyorsun felan yanlış anlama kardeş

18

01. 04. 2015, 15:16

Quoted from "Pagandum" Merhaba sayın gmler bu paganların halı ne olacak acaba defans desenız defans kalmadı dps desen dps kalmadı okcu vuruyor 350 -400k buyucu desen o da okadar sıfacı tankları hıc saymıyorum suan en ezık karakter pagan ve yıne bır cok pagan oynamayı bıraktı bu konu hakkında goruslerınızı paylasırsanız sevınırım kardeşim çok yanlış söledin ben şuan 38 levelim 40 level paladin kesiyorum 39 level şifacılar kesiyorum bir kerem abilon da 3 kişi aynı anda daldı kesdim bakılarsa statları yanlış verdin yada yanlış oynuyorsun felan yanlış anlama kardeş

Kesinlikle katılıyorum pagan gayet güçlü ilk baştada dediğim gibi sadece savunma gerek biraz

19

02. 04. 2015, 09:49

yettipbitti

Débutant

Travail: Simyacılık

PAGAN GÜÇLÜ BİR SINIF PETİNİZ VAR DOĞA KRALLIĞINIZDA VAR İMZA GİBİ ŞİFALI İKSİRDE VEREBİLİYONUZ DAHA NE VERELİM SİZEBİR DE DOĞA YARDIMIDA VAR ARTIK BU YARIŞMADAN PETİDE ALINCA 3-4 PAGAN BİRLEŞİRSE ORDU GİBİ GELİRSİNİZ ÜZERİMİZE DAYANIKLILIĞINIZ TABİ DÜŞÜK OLUCAK O KADAR ŞİFALI İKSİRİNİZ VAR

20

14. 04. 2015, 07:46

konu çok eski hortlatılmış gibi olmuş ama ogünden bugüne heralde paganın defansı zayıf galiba.

Discussions similaires

Noter cette discussion