You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, January 12th 2015, 4:07am

Kalioras

Trainee

• "Kalioras" started this thread

• Send private message

Kalioras VS Frankensstein == Fınal Round 3/3 Kali Win

Eskı adı Eskıyaaa kesdıkden sonra degıstırdıgı nıckı Frankensstein olan arkadasımı tekrar dövdüğümün mutluluğunu sızınle paylasmak ısterım.
Bundan sonra gayet dostane bır arkadslıkımızın olacagına emınım.bükemedıgın bileği öpeceksin. Bu senınle olan son savasım.sende ıyı oyuncusun bende senı tebrık ederım.Frenki sende 61 k gs var bende 58 k en yakın zamanda sınıf degıstırme ümidiyle kendine ıyı bak Benim kadim arena düsmanım dısardaki Dostum.BU SON OLDU !! Ayrıca 13 taslı DOPEY ın fantazılerınıde gordum .. Bakalım sız bulabılecekmısnız ^^ iyi seyirler ...

This post has been edited 1 times, last edit by "Santino" (Jan 12th 2015, 4:17am)

2

Monday, January 12th 2015, 9:16am

3

Monday, January 12th 2015, 9:35am

:))

Vs yi canlı olarak izleme fırsatım oldu ikiniz de güzel oynuyorsunuz ^^
Tebrikler :)
Düşman da olsan mert ol oran buran oynamasın...

http://tr.allods.com/forum/index.php?pag…D=4916&pageNo=1

This post has been edited 1 times, last edit by "DeepOfEnemy" (Jan 12th 2015, 9:44am)

4

Monday, January 12th 2015, 9:42am

Discotech

Moderator

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Yine güzel keyifli bir video olmuş elinize sağlık.

5

Monday, January 12th 2015, 10:16am

betül abla yine mi sen çok meşgul ediyorsun buraları :)

6

Monday, January 12th 2015, 10:54am

eline sağlık çok güzel vs olmuş başarılarının devamı dileği ile ve Kusay ailesinin bir üyesi olman bu mutluluğu kat ve kat artırıyor Tebrikler Kalioras
Vladiamtis
KUSAY

7

Monday, January 12th 2015, 12:28pm

ozanların şahı eline sağlık güzel vs tebrikler

8

Monday, January 12th 2015, 4:11pm

Seni vsden sonrada tebrik ettim burdanda ederim gocunmam...Bundan önceki vs mizden ders cıkarmam gerekirdi neden böyle bi hata yaptım bilmiyorum ama hafife aldım sen full esans bastın bense bunu göre göre ben hiç birşey basmadım vsdeki tek hatam buydu yanlış anlama esansları bahane ettiğim yok öyle esans farkı muhabbetlerinede inanmam player olan esanslada keser esanssızda ama eger bassaydım biraz daha şansım olabilrdi belki...He bu arada ayasofyadaki samimi dostlarımada sorabilirsin ben zaten 1 haftadır mistige geri dönmek istiyorum burda sana kesilmemle bi alakası yok degişecek olsam bundan önceki vsde degişirdim zaten :) Tekrar tebrik ediyorum güzel savaştı !

9

Monday, January 12th 2015, 4:21pm

Kalioras

Trainee

• "Kalioras" started this thread

• Send private message

Seni vsden sonrada tebrik ettim burdanda ederim gocunmam...Bundan önceki vs mizden ders cıkarmam gerekirdi neden böyle bi hata yaptım bilmiyorum ama hafife aldım sen full esans bastın bense bunu göre göre ben hiç birşey basmadım vsdeki tek hatam buydu yanlış anlama esansları bahane ettiğim yok öyle esans farkı muhabbetlerinede inanmam player olan esanslada keser esanssızda ama eger bassaydım biraz daha şansım olabilrdi belki...He bu arada ayasofyadaki samimi dostlarımada sorabilirsin ben zaten 1 haftadır mistige geri dönmek istiyorum burda sana kesilmemle bi alakası yok degişecek olsam bundan önceki vsde degişirdim zaten :) Tekrar tebrik ediyorum güzel savaştı !
Bende senı tebrık edıyorum . saka bı tarafa gercekden ıyı oyuncusun. ozanı bırakmana uzulurum. keske bırakmasan . senın gıbı playerlar ve ozanı cozmus oyuncular gıddıkce azalıyor. Ne kadar atıssakda bunu arena ıcınde bırakıp gercek olan dostlukda yenı karakterınde basarılar dılerım. ınanıyorum mıstıkde ıyı olacaksın.

10

Monday, January 12th 2015, 4:34pm

En iyi oyuncu benim tmmı .s.s inanmayan dk 3:10 a bakabilir arkadayım .s.s
<<<<<<<

11

Monday, January 12th 2015, 4:54pm

yinemi sen arkadaş nedir senden çektiğimiz yav :)

12

Monday, January 12th 2015, 5:31pm

Bende senı tebrık edıyorum . saka bı tarafa gercekden ıyı oyuncusun. ozanı bırakmana uzulurum. keske bırakmasan . senın gıbı playerlar ve ozanı cozmus oyuncular gıddıkce azalıyor. Ne kadar atıssakda bunu arena ıcınde bırakıp gercek olan dostlukda yenı karakterınde basarılar dılerım. ınanıyorum mıstıkde ıyı olacaksın.
Tesekkür ederim ozanı su anda cok kötü durumda oldugu için bırakmıyorum ki zaten oynayan bilir ozan su anda kötü falan degil aslında diger karaterlerden pvp bakımından cok üstündü su anda ise yani patchten sonra bir gömlek altına düşmüş olabilir diger sınıfların (paladin hariç :)) ama statını talentini yeni patche göre ayarladıktan sonra yine cok rahat adam kesiliyo ozanla ama hep solo akustik solo akustik sıkıdım :)

13

Monday, January 12th 2015, 6:25pm

elinize sağlık pvp içinde çok sıkıcı yaw 3 tuşla 5 dk pvp yapmışsınız.

evet ozan böyle bi sınıf ama az hareket renk katsanız daha iyi olurmuş :)

kazananada kaybedenede tebrikler... eğlendiyseniz sıkıntı yok ;)
Burç

The Noob

Spoiler Spoiler

Carisma - Whacky - Fantastic - ObeyUrMaster - Reprobate - Stiff - Carismakiss - Almond - Comet

14

Monday, January 12th 2015, 8:39pm

elinize sağlık pvp içinde çok sıkıcı yaw 3 tuşla 5 dk pvp yapmışsınız.

evet ozan böyle bi sınıf ama az hareket renk katsanız daha iyi olurmuş :)

kazananada kaybedenede tebrikler... eğlendiyseniz sıkıntı yok ;)
işte biraz renk katmaya calışıp akustiği bırakınca yatıyosun öyle bişey mümkün degil yani :)

15

Monday, January 12th 2015, 9:44pm

;)

Seni vsden sonrada tebrik ettim burdanda ederim gocunmam...Bundan önceki vs mizden ders cıkarmam gerekirdi neden böyle bi hata yaptım bilmiyorum ama hafife aldım sen full esans bastın bense bunu göre göre ben hiç birşey basmadım vsdeki tek hatam buydu yanlış anlama esansları bahane ettiğim yok öyle esans farkı muhabbetlerinede inanmam player olan esanslada keser esanssızda ama eger bassaydım biraz daha şansım olabilrdi belki...He bu arada ayasofyadaki samimi dostlarımada sorabilirsin ben zaten 1 haftadır mistige geri dönmek istiyorum burda sana kesilmemle bi alakası yok degişecek olsam bundan önceki vsde degişirdim zaten Tekrar tebrik ediyorum güzel savaştı !
Stat farkından ötürü esans basmayı istemediğine şahidim ama karşı taraf da güzel oynadı .Gelelim diğer konuya ozandan sonra mistik cidden benim moralimi bozmuştu inşallah bunu yaşamazsın tek yedikçe ağzımdan çıkan sözleri buraya yazamıyorum bile ;) Tabi o benim beceriksizliğimden kaynaklı olması da kuvvetle muhtemel. Buradan benim gibi tembel arkadaşları Ozan olmaya davet ediyorum :P
Düşman da olsan mert ol oran buran oynamasın...

http://tr.allods.com/forum/index.php?pag…D=4916&pageNo=1

16

Monday, January 12th 2015, 11:03pm

Seni vsden sonrada tebrik ettim burdanda ederim gocunmam...Bundan önceki vs mizden ders cıkarmam gerekirdi neden böyle bi hata yaptım bilmiyorum ama hafife aldım sen full esans bastın bense bunu göre göre ben hiç birşey basmadım vsdeki tek hatam buydu yanlış anlama esansları bahane ettiğim yok öyle esans farkı muhabbetlerinede inanmam player olan esanslada keser esanssızda ama eger bassaydım biraz daha şansım olabilrdi belki...He bu arada ayasofyadaki samimi dostlarımada sorabilirsin ben zaten 1 haftadır mistige geri dönmek istiyorum burda sana kesilmemle bi alakası yok degişecek olsam bundan önceki vsde degişirdim zaten Tekrar tebrik ediyorum güzel savaştı !
Stat farkından ötürü esans basmayı istemediğine şahidim ama karşı taraf da güzel oynadı .Gelelim diğer konuya ozandan sonra mistik cidden benim moralimi bozmuştu inşallah bunu yaşamazsın tek yedikçe ağzımdan çıkan sözleri buraya yazamıyorum bile ;) Tabi o benim beceriksizliğimden kaynaklı olması da kuvvetle muhtemel. Buradan benim gibi tembel arkadaşları Ozan olmaya davet ediyorum :P
Mistigi daha önce oynadım dez avantajlarını cok iyi biliyorum ama kendimi koruyabilecegimi düşünüyorum ama asıl nedeni ne yalan söylim su monsterdaki telepatiyi gördükçe mistik olmak kacınılmaz gibi geliyo adamı kesebilen sv de henüz görmedim tabi adam 4 senedir mistik yani ondaki playerlıgın 10 da 1 i olamıycak belki ilk dönemler ama alışınca cok zevk alacagımı düşünüyorum bana göre en büyük dez avantajı eger mistigi biraz ögrendiysen kimse seninle vs atmak istemiyo e tabi benim gibide vs aşıgı biri için bu cok kötü :)

17

Tuesday, January 13th 2015, 7:27am

ozan güzel bir karakter ama pvp leri SIKICI degilmi ozan vs ozan baymis olayi pvpmi yoksa cicek abbastaki atisma sahnesimi belli degil hani :D

Giggity sen hangisisin??? :D :D

18

Tuesday, January 13th 2015, 12:54pm

ozan güzel bir karakter ama pvp leri SIKICI degilmi ozan vs ozan baymis olayi pvpmi yoksa cicek abbastaki atisma sahnesimi belli degil hani :D

Giggity sen hangisisin??? :D :D

dk 3:10 :D
<<<<<<<

19

Tuesday, January 13th 2015, 3:47pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Şener şenin hemen sol elinin yanında olan adam varya bıyıklı gülen işte o Giggty :D
:D :D :D

20

Tuesday, January 13th 2015, 5:49pm

Selamlar.

İki ozan biraz ilginç olmuş,elinize sağlık paylaşım için.