You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, January 13th 2015, 4:16pm

Şavaşta Gemilerin kaybolması..

Selamlar, tabi kac senedir oynuyoruz gemi işleriyle eterde olsun anormal vs, peki biz savas içinde oldugumuzda Gemiler nasıl ortadan yok oluyor bana bunu acıklayın... İsim vermicem o gemilerle bılıyorsunuz- Sektor3 da cok raslıyorum savasta hıcbır gemı cekılmez nokta. ha baska bı seyi varsa bilgilendırın

2

Tuesday, January 13th 2015, 4:48pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Savaş esnasında gemiyi hangara çekebilme gibi bir durum söz konusu değil,savaştan çıkması lazım görünmezlik ve çekebilmesi için .
Bunların olmadığından eminseniz gerekli ekran görüntüsü alıp paylaşırsanız gerekli departmana iletebilirim.
İyi Oyunlar.
.

3

Wednesday, January 14th 2015, 7:38am

Oyundaki bug şu şekilde oluyor gemin savaş altındayken novoya kaçıyorsun sonra reenine geçiyorsun gemide reenine geçince hangara gidiyor bir çok kişi ben 450gde gemi keserken benden kaçmak için yapıyor ve sinir oluyorum herneyse sizde kaçmak için bu yöntemi kullanında bari bi faydası olsun :D

4

Wednesday, January 14th 2015, 8:05am

Selamlar.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.Konuyu ileteceğiz.

İyi Forumlar.