You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, January 13th 2015, 4:27pm

2

Tuesday, January 13th 2015, 4:39pm

3

Tuesday, January 13th 2015, 4:41pm

elinize sağlık çok iyi mücadele :)

4

Tuesday, January 13th 2015, 5:01pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Tebrikler güzel pvp olmuş. :rolleyes:
.

5

Tuesday, January 13th 2015, 6:34pm

Çokmu çok oluyoruz :) yalnız müzikler için videoyu düzenleyen arkadasları tebrik ediyorum :D:D

6

Tuesday, January 13th 2015, 11:04pm

Elinize sağlık Ayasofya'nin cengaverleri :thumbsup:

7

Wednesday, January 14th 2015, 8:37am

MoLLa

Beginner

• Send private message

devamı gelecek 8)
KABiLE

BİZİ BİLEN BİLİR BİLMEYEN KENDİSİ GİBİ BİLİR

8

Wednesday, January 14th 2015, 12:41pm

Güzel paylaşım ellerinize sağlık.

İyi Forumlar.

9

Wednesday, January 14th 2015, 8:42pm

10

Wednesday, January 14th 2015, 10:42pm

Kimin kazandığıyla ilgilenmiyorum ama forumda hep Türklerin birlik olması beraber olması gerektiğinden bahsediliyor. Fakat siz ve Kusay birliğinin koyduğu videolarda hep Türk oyuncularla yapılan kapışmalar var. Sanıyorum ki Ayasofya gibi birliğin kazandığı başka dominyon savaşları da vardır. Ama neden özellikle içinden ittifakta adam akıllı kalmış tek Türk birliğiyle olanları seçip foruma koyuyorsunuz, anlamış değilim. Kusay birliğinin de sizle ne alıp veremediği var, onu da anlamış değilim. Sadece bu çelişkili durumu belirtmek istedim.

Kazanan tarafa tebrikler. Elinize sağlık.
Righteous in Wrath

This post has been edited 1 times, last edit by "Spirit" (Jan 14th 2015, 10:49pm)

11

Thursday, January 15th 2015, 9:58am

MoLLa

Beginner

• Send private message

Kimin kazandığıyla ilgilenmiyorum ama forumda hep Türklerin birlik olması beraber olması gerektiğinden bahsediliyor. Fakat siz ve Kusay birliğinin koyduğu videolarda hep Türk oyuncularla yapılan kapışmalar var. Sanıyorum ki Ayasofya gibi birliğin kazandığı başka dominyon savaşları da vardır. Ama neden özellikle içinden ittifakta adam akıllı kalmış tek Türk birliğiyle olanları seçip foruma koyuyorsunuz, anlamış değilim. Kusay birliğinin de sizle ne alıp veremediği var, onu da anlamış değilim. Sadece bu çelişkili durumu belirtmek istedim.

dostum biz muhattaplarımızla uğrasır ve eğleniriz sizdende böyle videolar bekleriz bir yabancının videosunu ceksen sadece kendi aranda eğlenirsin fakat biz TÜRK ler arasında bir savaş olduğu zaman ve bunu video aldığımız zaman her 2 tarafıda muhattap alır sonucta aynı dili paylasıyoruz amac eğlenmek başka bi şey aramaya gerek yok.
KABiLE

BİZİ BİLEN BİLİR BİLMEYEN KENDİSİ GİBİ BİLİR

12

Thursday, January 15th 2015, 10:29am

slm ;

kusay birliği olarak henüz birlik dominyon videosu koymadık henüz, ilerde olacaktır ama şunu söyleyebilirim biz mümkün olduğu kadar türk birliklere etki bile koymamaya dikkat ediyoruz extrem bir durum olmadıkça,ki itti -imp olsun türk birliğiyle yapılan bi savaşın videosunu biz koymayacağız,

sadece tanıtım videosunda kullanılan tek bir ss var onun durumuda şu şekilde oldu, Absolut arkadaşımız birlik için yazdığı o şarkıyı 2 günde yazdı bize dinletti,bizim ona uygun videoyu ne yapalım neyde kullanalım diye düşünmemiz 1 haftadan fazla sürdü :), en son tamam yeter artık ss kullanalıp yayınlayalım dediğimiz gün domi savaşı vardı güzel bir karşılaşma oldu tam o gece video hazırlanırken o ss kullanıldı, yani önceden planlı yada üzerinde düşünülmüş bir durum deyildi sadece o birliğin şansızlığı oldu yanlış yer zaman durumu,aceleye gelmemiş olsa koymazdık.

kusay birliğinin sizle ne alıp veremediği dediğiniz durumu anlamadım ,bizim ayasofyayla yada itti -imp olsun herhangi bir birlikle sorunumuz yok,şahıslarla ilgili olan durumuda birliklerine maletmeyiz, ittifaktan arkadaşlarımıza görev yaptırmayan kişilerle ki nik vermeye gerek yok kendilerini biliyorlar ,onlarla sorunumuzuda orda hallediyoruz, buda kişilerle ilgili bir durum, o arkadaşlarada tavsiyem durumlarından şikayet ederken kendi tavır davranışlarına dönüp bakmalarıdır

sevgi saygılarımızla KUSAY ailesi

13

Thursday, January 15th 2015, 11:02am

• Send private message

Güzel pvp alay konusu olmadığı sürece sıkıntı yok
PublicEnemy/ASTRALRİDERS

14

Thursday, January 15th 2015, 12:56pm

slm ;

kusay birliği olarak henüz birlik dominyon videosu koymadık henüz, ilerde olacaktır ama şunu söyleyebilirim biz mümkün olduğu kadar türk birliklere etki bile koymamaya dikkat ediyoruz extrem bir durum olmadıkça,ki itti -imp olsun türk birliğiyle yapılan bi savaşın videosunu biz koymayacağız,

sadece tanıtım videosunda kullanılan tek bir ss var onun durumuda şu şekilde oldu, Absolut arkadaşımız birlik için yazdığı o şarkıyı 2 günde yazdı bize dinletti,bizim ona uygun videoyu ne yapalım neyde kullanalım diye düşünmemiz 1 haftadan fazla sürdü :), en son tamam yeter artık ss kullanalıp yayınlayalım dediğimiz gün domi savaşı vardı güzel bir karşılaşma oldu tam o gece video hazırlanırken o ss kullanıldı, yani önceden planlı yada üzerinde düşünülmüş bir durum deyildi sadece o birliğin şansızlığı oldu yanlış yer zaman durumu,aceleye gelmemiş olsa koymazdık.

kusay birliğinin sizle ne alıp veremediği dediğiniz durumu anlamadım ,bizim ayasofyayla yada itti -imp olsun herhangi bir birlikle sorunumuz yok,şahıslarla ilgili olan durumuda birliklerine maletmeyiz, ittifaktan arkadaşlarımıza görev yaptırmayan kişilerle ki nik vermeye gerek yok kendilerini biliyorlar ,onlarla sorunumuzuda orda hallediyoruz, buda kişilerle ilgili bir durum, o arkadaşlarada tavsiyem durumlarından şikayet ederken kendi tavır davranışlarına dönüp bakmalarıdır

sevgi saygılarımızla KUSAY ailesi

Forumda Ayasofyadan birileriyle olan bir iki atışma görmüştüm. Eksik okuyup yanlış yorumlamış olabilirim, insanız sonuçta.

dostum biz muhattaplarımızla uğrasır ve eğleniriz sizdende böyle videolar bekleriz bir yabancının videosunu ceksen sadece kendi aranda eğlenirsin fakat biz TÜRK ler arasında bir savaş olduğu zaman ve bunu video aldığımız zaman her 2 tarafıda muhattap alır sonucta aynı dili paylasıyoruz amac eğlenmek başka bi şey aramaya gerek yok.

Bizim birlikte forumla ilgilenen kişi sayısı az olduğundan (Hatta bildiklerimin arasında bir ben varım.) genelde video çekimi ile uğraşmıyorlar. Yazdığımı başka yerlere çekmeden cevapladığın için teşekkürler.
Righteous in Wrath

This post has been edited 2 times, last edit by "Spirit" (Jan 15th 2015, 1:07pm)

15

Saturday, January 17th 2015, 6:16pm

Selamlar.

İki Türk birliğinide tebrik ederiz, videoların devamını bekliyoruz..

İyi Forumlar.

16

Wednesday, January 28th 2015, 12:23am

Geçen haftaki çarşamba savaşında video için bekledim ama karşıya gelen takım bizi hayal kırıklığına uğrattı. Bir dahaki sefere artık.

Edit: Dumanlı Açıklık baselerinde bug var. Rakip takım girebiliyor.
Righteous in Wrath

This post has been edited 1 times, last edit by "Spirit" (Jan 28th 2015, 12:57am)

17

Wednesday, January 28th 2015, 6:57am

Geçen haftaki çarşamba savaşında video için bekledim ama karşıya gelen takım bizi hayal kırıklığına uğrattı. Bir dahaki sefere artık.

Edit: Dumanlı Açıklık baselerinde bug var. Rakip takım girebiliyor.

Geçen haftaki savaşta anakadro Warsong'a karşı savunma yaptı. 2. raidin Dolunay'a karşı yenileceğini zaten biliyorduk. En azından birlikteki arkadaşlarımızın haritayı tanımaları yenilirken de biraz tecrübe kazanmaları amacıyla savaşa girmelerini istedik. Aşırı dengesizlik oluşunca arkadaşlarımız bir süre sonra savaştan çıktılar.

18

Thursday, January 29th 2015, 1:54pm

isakivrak

Beginner

• "isakivrak" has been banned

• Send private message

senol abi ozan olmus.eskihisarda ki pişumu oyuna mı döndü ?

güzel pvp olmus elinize saglık.

19

Thursday, January 29th 2015, 3:57pm

Pişu tarih oldu.
Righteous in Wrath