You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, January 16th 2015, 1:12pm

Yeni Başlayanlar için nadir nesne dükkanı

Arkadaşlar Merhaba Yeni başlayanlar için nadir nesne dükkanında oyundan bir arkadaşın üstünde aydınlanma diye birşey gördüm double tecrübe ve şöhre geliyordu onu nasıl bulabilirim

2

Friday, January 16th 2015, 1:57pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Öğrenmek istediğiniz nesnenin tam adını hatırlamaya çalışırsanız yardımcı olabilirim.
Tecrübe ve şöhreti artıran nesneleri ( Y ) harfine basarak' Oranlar isimli bölmeden bulabilirsiniz.

.

3

Friday, January 16th 2015, 2:00pm

Aylık artırım yapan eşyalar varmı 1 kere alayım premium gibi olsun O arkadaşa sordum Aydınlanma yazıyordu buff kısmında ama Almanım ben dedi acaba onlara özelmi satılıyor

This post has been edited 1 times, last edit by "mahmutgulx" (Jan 16th 2015, 2:08pm)

4

Friday, January 16th 2015, 2:31pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Aylık preminyum paketleri gibi nesne malesef yok tecrübe ve şöhret olarak.Tecrübe ve şöhreti arttıran etkinlikler düzenleniyor süpriz olarak ve forum sayfamızdan gerekli duyuru yapılıyor forumu takip edin lütfen.
İyi Oyunlar
.

5

Friday, January 16th 2015, 3:11pm

Yılbaşında herkese 1 haftalık 2x tecrübe ve şöhret yollamıslardı postadan odur gördüğün.

Rate this thread