Vous n’êtes pas connecté.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

27. 01. 2015, 17:45

Discotech

Professionnel

Travail: Teknik Destek

• Envoyer un message privé

iyi güzel biraz olaya milliyetçi yaklaşmışınızda özellikle baktım Dominyon savaşında Dolunaya teklif vermişiniz. Heralde biz farklıyız demenizdeki kasıt bu olsa gerek:D Yabancı birlikte oynayan arkadaşları eleştirirken biraz samimi olun arkadaşlar biz bu oyunu Betadan beri oynuyoz ne birlikler kurduk ne birlikleri dağıttık bunların isimlerini saysam burda Kusayın esamesi bile okunmaz.
iyi güzel biraz olaya milliyetçi yaklaşmışınızda özellikle baktım Dominyon savaşında Dolunaya teklif vermişiniz. Heralde biz farklıyız demenizdeki kasıt bu olsa gerek:D Yabancı birlikte oynayan arkadaşları eleştirirken biraz samimi olun arkadaşlar biz bu oyunu Betadan beri oynuyoz ne birlikler kurduk ne birlikleri dağıttık bunların isimlerini saysam burda Kusayın esamesi bile okunmaz.

slm;

daha önceki bir msjımda çok extrem bi durum olmadıkça türk birliklerine etki koymuyoruz diye yazmıştım, dün akşam teklif koyma süresi bitimine 15 dak kalaydı galiba dolunay bize etki koydu arkasından bizde dolunaya yazdık, son anda Husaria (ZAK) birliği dolunayın teklifini geçip bize yazdı , tanıdıkların vardır sorabilirsin dolunay a

diğer konu biz kimlerin birlik kurup dağıttığıyla ilgilenmiyoruz ,kimseylede bi derdimiz yok biz oyunumuzu oynuyoruz sadece

sevgi-saygı
Kardeşim madem oyununuzdasınız kimseyle bir derdiniz yok o zaman yabancı birlikte oynayanlarada laf sokmayacaksınız bizim tr serveri için neler yaptığımızı bilen bilir. Sırf imp tarafı player sıkıntısı çekiyor diye 100kişi bir gecede impye geçirdik olmuyosa olmuyodur.
Merhaba
Tahrik edici/alakasız veya amacı diğer oyuncuları tahrik ederek, sert bir şekilde karşılık vermelerini amaçlayarak konuları amacından saptırmak ve kullanıcılara kişisel olarak saldırmak.Bu tür davranışlar konunun silinmesine ve ceza almanıza sebep olur.
.

22

28. 01. 2015, 00:07

Birbirinize bağlı olmanız güzel ama her şeyi tadında bırakmak gerek.
Righteous in Wrath

23

28. 01. 2015, 09:59

Travail: M.Yardımcısı

öncelikler selamlar herkeze biz forumda kimseyle ugraşmak veya başka bi amacla açmadık bu konuyu sayımızı artırmak istiyoruz oyunu bırakan forumu takip eden arkadaşlar var eger isterlerse aramızda görmek istiyoruz başka bi amacımızda yok yada yeni başlayan arkadaşlara tercih olarak kendimizi gösteriyoruz uzatıcak bişi yok herkeze kolay gelsin gelen arkadaşlar hoş geldiniz demek istiyorum şimdiden
(PMB) Rehber yarışmasında Büyücü kategorisinde 3.lük=#mce_temp_url#

24

28. 01. 2015, 13:25

igoretown

Débutant

Travail: Yayıncı

gelemk ısteyen yabancılar olursa alın sırt cevırmeyın adamlar

RaZoR

25

28. 01. 2015, 13:30

gelemk ısteyen yabancılar olursa alın sırt cevırmeyın adamlar

RaZoR

önyargımız yok yabancı oyuncu konusunda olabilir, ama bizim önceliğimiz türk oyuncular...

26

28. 01. 2015, 23:42

Kusay birliği iyi hoş güzel.Bir şeyler yapmak isteyen bir birlik.Ama bence çok göze batmaya çalışıyorsunuz bunuda belirtmeden geçemicem.Benim eleştirim bu ama siz bu güzel uyumuzunu devam ettirin.Takdir ediyorum bu uyumunuzu.

This post has been edited 1 times, last edit by "sad12dsa" (29.01.2015, 15:25)

27

29. 01. 2015, 08:26

MRTKTLG

Débutant

• "MRTKTLG" has been banned

Vay arkadaş ya, gören de dünyayı kurtarıyorlar sanır. Hepi topu oyun be!
mK

28

29. 01. 2015, 09:01

Kusay birliği iyi hoş güzel.Bir şeyler yapmak isteyen bir birlik.Ama bence çok göze batmaya çalışıyorsunuz bunuda belirtmeden geçemicem.Benim eleştirim bu ama siz bu güzel uyumuzunu devam ettirin.Takdir ediyorum bu uyumunuzu.

Benim diceklerimden bir tanesi şudur;

-İttifak'ta sayılı türk birliği var.Oyunu bilen,sınıfını bilen oyuncular çok.Sağlam oyuncular bir birlik altında toplanmış zaten.Fakat yabancı birliklerde dolaşan sağlam oynayan türk oyuncularıda var.Bazıları nick değiştirmiş olabilir.Bu sorunu çözmemiz lazım hep birlikte.Tatlı bir hırsla bu oyunun içinde yer almalıyız.

Burdan herkese iyi oyunlar dilerim
teşk ederiz iyi dilekleriniz için

diğer konuda hemfikiriz , bizim çabamızda o yöndedir

29

29. 01. 2015, 09:04

Vay arkadaş ya, gören de dünyayı kurtarıyorlar sanır. Hepi topu oyun be!

yok kardeş dünyayı kurtarmıyoruz , sadece güzel vakit geçirip eğleniyoruz biz..

30

29. 01. 2015, 09:18

WasLey

Disciple

Bence yaptıgınız güzel ve örnek olunulacak bir çalışma türkleri tek çatı altında toplamaya çalışıyorsunuz
Başarılarınızın devamını diliyorum .
:thumbup:

31

29. 01. 2015, 09:25

Bence yaptıgınız güzel ve örnek olunulacak bir çalışma türkleri tek çatı altında toplamaya çalışıyorsunuz
Başarılarınızın devamını diliyorum .
:thumbup:

teşk ederiz

sevgi-saygı

32

29. 01. 2015, 09:29

Selamlar.İyi Forumlar.

Lütfen tartışmadan uzak durarak yorumlarınızı paylaşınız.

33

29. 01. 2015, 09:34

MRTKTLG

Débutant

Size de iyi forumlar Karavul. Ağız dalaşına dönmediği sürece tartışmak güzeldir fakat tartıştığımız da yok, eğleniyoruz. (:
mK

34

29. 01. 2015, 09:58

Kalioras

Apprenti

Ben de bunu anlamıyorum işte, Türkler tek çatı altında toplanınca ne olacak? Maksat ne? Oldu olacak parselleyin Dünya Gözü'nü, 'Türk olmayan giremez!' yazın. Türkçe dışında konuşan olursa "Müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz, sattırmayız!" deyip asın, kesin. Birliğe girmek isteyen yabancılara şart koşun; TC vatandaşlığı alınacak, sünnet olunacak. Oyun bu ağalar, bu kadar fazla ciddiye almayın. (:
sen anlayamassın be gulum.

35

29. 01. 2015, 10:37

MRTKTLG

Débutant

Öncelikle cümleye büyük harf ile başlaman gerektiğini belirtmek isterim. Bunu zaten bildiğini fakat gözünden kaçırdığını varsayıyorum. Ayrıca 'anlayamassın' ve 'gulum' ile 'anlayamazsın' ve 'gülüm' demek istediğini varsayıyorum. Muhtemelen bunları da gözünden kaçırdın veya sen yazmadın, kuzenin yazdı. Bu varsayımların temelini ise cümlenin sonuna nokta koymayı akıl edebilmen oluşturuyor.

Benim anlayamayacağım kanısına nasıl vardın? Profildeki resmimden mi yoksa forumdaki rumuzumdan mı? Seni tanımıyorum, senin de beni tanımadığını düşünüyorum. Her önüne gelene 'gülüm' der misin? Ne iş?
mK

36

29. 01. 2015, 10:48

Charmie

Apprenti

Onemlı olan kusayın turk bırlıkı olupda 60 patch ınde yabancıların destegı olmadan eclıpsede 7 boss kesmesımı yoksa betadan berı turlu bahanelerle gırdıklerı bırlıklerı o yada su sebepden patlayıp - yok turk oyuncularla olmuyor - ben yabancıların yanında yancı olduguma memnunum DEMESIMI .. Ayrıca dolunay turk bırlıkı once bıze bahıs koydu sonra bız savunmaya gecdık onlara koyduk.
Bızım burd anlatmak ıstedıgımız Imp de oynayan playerlara sadece davetımızdır.gelmeyen halınden memnun olana saygı duyarız
Muzo sen ıttıde oldugun ıcın anlayamassın.Astralrıders da oyna ama emın ol orası patlamaz .....
İyide zaten eclipse 7.bossa kadar her birlik kesebilir asıl önemli olan 8. 9. ve 10. bosslar

37

29. 01. 2015, 12:18

Ben de bunu anlamıyorum işte, Türkler tek çatı altında toplanınca ne olacak? Maksat ne? Oldu olacak parselleyin Dünya Gözü'nü, 'Türk olmayan giremez!' yazın. Türkçe dışında konuşan olursa "Müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz, sattırmayız!" deyip asın, kesin. Birliğe girmek isteyen yabancılara şart koşun; TC vatandaşlığı alınacak, sünnet olunacak. Oyun bu ağalar, bu kadar fazla ciddiye almayın. (:

bak sana bir örnek vereyim, 4 ay kadar önceydi elementte görev yaparken tanımadığım biri yardım istedi,taşı düzeyi vardı ama itemsizdi yardım ettim,biraz muhabbet ettik,3-4 arkadaş oyuna tekrar döndük dedi, o sıra üst sektörü açık sayımız azdı elimizdekleri yetiştirmeye sektörlerini açmaya uğraşırken kendi çarımıza vakit ayıramayacak yoğunluktaydık,o sıra birliğe alamadım ,3-4 hafta sonra almak üzere arkadaş olarak ekledim,arada takip ediyordum balaçalda çabalıyorlardı,2 hafta sonra kayboldular bıraktılar tekrar, yardım edemedik

sonradan sayımız arttı yardım ettiklerimiz sektör açtı onlarda yeni gelenlere yardım etti şimdi çok rahatladık,haftanın 3 gününü yeni arkadaşlara ayırıyoruz,sayımız arttıkça daha fazla kişiye yardım edebiliyoruz..

anlatamadığımız anlaşamadığımız konu şu adaletli düzgün bir ortamda gelişmek isteyen yardım görmek ve yardım etmek isteyen arkadaşları aramıza çağırıyoruz,eğer yaptığımızı yazdığımızı yukarda yazdığın gibi anlıyorsan sen ve senin düşüncende olanlar siz keyfinize bakın olduğunuz yerde,

amacımız oyuncu kazandırmaktır,yoksa bizde bilirdik 3 pt istediği birliğe girebilir haftanın 7 gününü kendi çarına ayırıp gold kasabilirdik,kimseden yardım görmedik bizim çektiğimiz sıkıntıları başkaları çekmesin diye emek verdik

sonra ise bu emeklerimizin karşılığını aldık,tutulma boşlarını kendi başımıza kestik,her birlik kesebilir zaten demiş arkadaş,her birlik kesemiyor biliyorsunuz bunu yapan sayılı birlikler arasındayız,tepa deyil sonuçta

38

29. 01. 2015, 12:31

Bende oyuna yeniden başlayanlardan sayılırım karakterimin levelini bir kaç temel şeyini hallettikten sonra direk dünyadan TÜRK BİRLİĞİ ARANIYOR diye yazdım ve KUSAY birliğinden hemen bana ulaştılar çok yardımcı oldular halada olmaya devam ediyorlar. Her neyse ben "türk birliği aranıyor" diye neden yazdım? Hiçbir yeri parsellemek için yazmadım hiç kimseye ayrımcılık yapmak için yazmadım -ki yapmıyorumda zaten- müslümanlık hedere hödörö de demedim kimseye ben sadece raide girdiğimde rahatça sohbet muhabbet etmek istiyorum. Eminim benim gibi düşünen, hisseden bir çok insan vardır. Buradan ingilizce bilmediğim anlamıda çıkarılmasın iyi derecede ingilizce bilirim ve konuşurum ama aynı kültürden geldiğin insanlarla aynı dili konuşmak aynı gündemi paylaşmak çok daha farklı çünkü sadece oyun odaklı sohbetler dönmüyor.

Dipnot: bu birliğin kemik kadrosunun tüm karakterleri full+fulldür dendiği gibi şuan isteseler giremeyecekleri birlik yok. Fakat onlar tabandan gelen oyuncularla bu kadar ilgilendikleri (bende dahil) bencillik etmedikleri için en azından bir teşekkür edeceğine burada hiç olmayacak şekilde muhalefet yapmaya çalışıyorsun. Yapma, gerek yok.

39

29. 01. 2015, 12:57

MoLLa

Débutant

Yenmekte var yenilmekte
Her zAman zevk almak için uğras
Unutma söyle bir söz var SENİN GİBİ OLAMIYORSAM SENİ BENİM GİBİ YAPARIM!
No Sterss Yes hayppy YES TANGA HEP TANGA :D
-------------- https://www.youtube.com/watch?v=Up1MzGUhQG0 ----------------- 8|
KABiLE

BİZİ BİLEN BİLİR BİLMEYEN KENDİSİ GİBİ BİLİR

40

29. 01. 2015, 13:16

Bende oyuna yeniden başlayanlardan sayılırım karakterimin levelini bir kaç temel şeyini hallettikten sonra direk dünyadan TÜRK BİRLİĞİ ARANIYOR diye yazdım ve KUSAY birliğinden hemen bana ulaştılar çok yardımcı oldular halada olmaya devam ediyorlar. Her neyse ben "türk birliği aranıyor" diye neden yazdım? Hiçbir yeri parsellemek için yazmadım hiç kimseye ayrımcılık yapmak için yazmadım -ki yapmıyorumda zaten- müslümanlık hedere hödörö de demedim kimseye ben sadece raide girdiğimde rahatça sohbet muhabbet etmek istiyorum. Eminim benim gibi düşünen, hisseden bir çok insan vardır. Buradan ingilizce bilmediğim anlamıda çıkarılmasın iyi derecede ingilizce bilirim ve konuşurum ama aynı kültürden geldiğin insanlarla aynı dili konuşmak aynı gündemi paylaşmak çok daha farklı çünkü sadece oyun odaklı sohbetler dönmüyor.

Dipnot: bu birliğin kemik kadrosunun tüm karakterleri full+fulldür dendiği gibi şuan isteseler giremeyecekleri birlik yok. Fakat onlar tabandan gelen oyuncularla bu kadar ilgilendikleri (bende dahil) bencillik etmedikleri için en azından bir teşekkür edeceğine burada hiç olmayacak şekilde muhalefet yapmaya çalışıyorsun. Yapma, gerek yok.

sizlerden duyduğumuz böyle bir cümle tüm emeğimizi tüm yorgunluğumuzu karşılıyor,

teşekkürler

kusay ailesi

Discussions similaires

Noter cette discussion