You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, February 1st 2015, 12:09pm

En iyi pve karakter hangisi ?

selamun aleykum
3 yıl önce 1-2 ay oynadım sonra o zamanlar bırakmak zorunda kalmıştım arkadaşlar oyuna dönmek istiyorum bayadır forumu incelememe ramen hala en iyi dps yapan pve için hangi karakter tam bi cevap bulamadım
benim oyun zevkim pvp den çok pve onun icin en yüksek dps kullanan karakter hangisiyle sonunlan başlayacam allah izin verirse tabi. yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler..

2

Sunday, February 1st 2015, 12:45pm

bence sen sevdiğin sınıfla oyna çünkü bu oyunda bir sınıf batarken diğeri zirveye çıkıyor.bugün en iyi dps yapan sınıf yarın oyunun en berbat sınıfı olabilir.

3

Sunday, February 1st 2015, 1:03pm

Büyücü.
Righteous in Wrath

4

Sunday, February 1st 2015, 4:22pm

5

Friday, April 3rd 2015, 3:18pm

paralı serverda oynamassan istediğin zevki alamassın hangi sınıfı seçersen seç taşlılar bi güzel keser seni aylık 27 tl ver 3 aylık alırsan dahada uygun
Melony /
Melonty
:thumbup: (p2p can. gelin sizde canlanın)

6

Tuesday, January 1st 2019, 4:47pm

seyhmus34

Beginner

• Send private message

bu gün başladım bu oyuna başlicamdoğrusu hangi sınıf seçeyim bilemdim

7

Tuesday, January 1st 2019, 8:42pm

en iyi pve karakteri arkadaşlar karabuyucu iyi birliklerde zor mod raid giren oyuncular butun dpslerını karabuyu çevirip öyle giriyor şuan. pve de yuksek dpsı var

8

Wednesday, January 2nd 2019, 2:38pm

Son seviyelerde arkadaşların dediği gibi en yüksek dps'i kara büyücü yapar. Fakat yeni başlayan arkadaş kara büyücüde zorlanacaktır. Düşük seviyelerde kritik şans alamayacağı için hüsran yaşayabilir. Hangi sınıfta başlamalıyım dersen oyunu öğrenene kadar büyücü ve okçu oynaya bilirsin. Seviye yükseltirken hem menzil avantajın olur hem yüksek dps.
!!! KİNG WAS HERE !!!