You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, February 5th 2015, 1:08pm

En Kolay Nerde Kasılırım

Ben daha önceden oynuyodum ama unuttum lvlimde düşük zaten en kolay nerde kasılırım

2

Thursday, February 5th 2015, 1:47pm

Selamlar.Tekrardan hoş geldiniz.

Görevler ve haritalar takip eden düzende olduğu için görev atlamadan kasmanızda fayda var ve bulunduğunuz haritadan bir level kadar ileride olursanız görevleri tamamlamakta sıkıntı çekmezsiniz.

3

Saturday, February 7th 2015, 11:48am

Görev Bulamıyorum

LVL 6 OZANIM AMA GÖREV BULAMIYORUM

4

Saturday, February 7th 2015, 1:24pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Ben daha önceden oynuyodum ama unuttum lvlimde düşük zaten en kolay nerde kasılırım
Lewelin 6 bulundugun yeri bitirmiş olman gerekiyor Novagrada geleceksin sonra sırasıyla
12-18~~Siveriyada
18-20~~Genç Topraklar
20-22~~Kara Sular
22-23~~Tenebra
23-27~~Asee tphe
27-31~~Eldzhun
31-34~~Koba Platosu
34-36~~Buz Topraklar
36-38~~Ejder Yüzügü .. Böyle sırasıyla tüm haritaları bitirmen gerekiyor.

5

Sunday, March 29th 2015, 2:27pm

Buz topraklarda 39 seviyeye kadar ogre görevleri ile kasarsanız rahat edersiniz sıkıntınız olmaz.

(uzun zamandır oyuna girmiyorum ogre görevi kaldırılmış olabilir yinede bir bakarsınız.)

6

Wednesday, November 11th 2015, 7:18am

As you said I went there and levelled up 39. That was easy, lile a novagra pill, very helpful.

7

Wednesday, November 11th 2015, 12:42pm

8

Wednesday, November 11th 2015, 3:05pm

Seviye 39-40-41-42-43-44-45 e kadar gipat ve kirahta kasman gerekiyor karakterini oradaki bütün görevleri eksiksiz yapman gerekli hiç bir dünya gizemi görevini atlamadan görevlerini yapmanı öneririm zira sonradan başa dönmek ve görev aramak zorunda kalırsın.

İyi Oyunlar...

9

Thursday, January 14th 2016, 12:06pm

alın size en basit kasılma yöntemi. lvl 21e kadar olan normal haritalarınızı yapın. aydınlık orman-siveriya-genç topraklar. daha sonra CTRL+M den savaşlar menüsünü açarak zaman boşluğuna gidin. orada akıncılarda bedava ve bazı görevler 100-150k exp a kadar veriyor buda size 1 görevle neredeyse level atlamanızı sağlar. ordan elde ettiğiniz kader işaretleri ilede normal haritalarınızdaki görevleri seriden bitirerek geçebilirsiniz. böyle bir sistemle 4-5 günde bilgi cildine para vermeden çok rahat 65 yaparsınız. sistem oyuncu konusunda herşeyi engellediğinden dolayı ortadan kalkmadan yaparsanız iyi olur.
""Video games don't make us Violent, LAG does.""