You are not logged in.

1

Thursday, February 19th 2015, 11:08am

Satış: Kuyumcu Mahfazası

Güzel küpeler takmak, sanılanın aksine, Sarnaut'ta hem erkekler hem de kadınlar tarafından zevkle uygulanan bir eylemdir. Ancak geleneksel olarak sadece bir tane küpe takılırdı... ta ki bugüne kadar. Kuyumcu Mahfazası'nın içinde, size ikinci bir küpe takma imkanı sağlayacak antik tormarlar bulabilirsiniz!

Detaylar haberimizde...

2

Thursday, February 19th 2015, 1:26pm

Bence bu mafraza cok lazım degildi, Kacıncı kez geldi ben unuttum,Göz yaşı - Binek-Meclis-Veya Trincet daha bi uygun olabılırdi, acanlara kolay gelsin, patch e kadar daha'da gelmez sanırsam baska mafraza

3

Thursday, February 26th 2015, 11:48am

I love carving since Turkey. until I came to all housing, but even play as long as I was opening the ship once housing. Made when combined European servers but have ended up in our transition. SHİPS housing when you put the event ??

Türkiye severinden beri oyuyorum. tüm mahfazalara dek geldim ama oynadığım sürece bir kere bile gemi mahfazası açılmadı . Avrupa serverları birleştirildiğinde yapılmış ama bizim geçişimize kadar sona ermiş . Gemi mahfazasını ne zaman etkinliğe koyacaksınız??

4

Thursday, February 26th 2015, 12:14pm

I love carving since Turkey. until I came to all housing, but even play as long as I was opening the ship once housing. Made when combined European servers but have ended up in our transition. SHİPS housing when you put the event ??

Türkiye severinden beri oyuyorum. tüm mahfazalara dek geldim ama oynadığım sürece bir kere bile gemi mahfazası açılmadı . Avrupa serverları birleştirildiğinde yapılmış ama bizim geçişimize kadar sona ermiş . Gemi mahfazasını ne zaman etkinliğe koyacaksınız??
Gemi mahfazası genelde güncelleme başlarında geliyor. Astralin ve kristallerinin seviyesinin değişmesiyle yenileniyor. Yine muhtemelen 6.0 başlangıcında bir gemi mahfazasına denk geliriz ki ben birleşmenin başlarında bizim de o mahfazaya denk geldiğimizi hatırlıyorum. Yanılıyor olabilirim o ayrı. Eğer forumun ingilizce kısmına da yorum bırakmak istiyorsanız cümlenin bayağı bir düzeltilmesi gerekecek.

I've been playing since the TR server. I've seen all the strongboxes except Shipwright strongboxes as long as I played. There was this event when European servers merged but it ended up till we join the server. When do you think to have Strongbox of Shipwright?
Sanity
on the floor, I'm just a zombie.

Rate this thread