You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, February 19th 2015, 11:29am

Ejder Gözyaşları

Selamlar.

Sizlere bu rehberde ejder gözyaşlarını tanıtacağım.Sınıfınıza özgü yetenekleri kullanmanız için gerekli olan ejder gözyaşlarının yetenekleri hangi ölçüde etkilediğini elimden geldiğince anlatmaya çalışacağım.

Novograd ve Nezebgrad' ta bulunan NPC lerden temin edebilirsiniz.

Novograd ve Nezebgrad' ta bulunan NPC lerden temin edebilirsiniz, fakat Gözyaşı Nişanı Şöhretiniz güvenilir seviyede olmalıdır yoksa Npc den satın alamazsınız.

Novograd ve Nezebgrad' ta bulunan NPC lerden günlük görevler karşılığında temin edebilirsiniz.

Kişisel Allodsunuzdan üretim yaparak 15 günde bir 100 adet( adanızın seviyesine göre %30' a kadar artabilir) yada başka oyuncuların allodslarına yağma yaparak elde edebilirsiniz.

Kişisel Allodsunuzdan üretim yaparak 15 günde bir 20 adet( adanızın seviyesine göre %30' a kadar artabilir) yada başka oyuncuların allodslarına yağma yaparak elde edebilirsiniz.

Muhafaza olarak gelen Ejder Gözyaşı Kutularından tamamlanarak kullanıldığında harcanmayan gözyaşını elde edebilirsiniz.

Muhafaza olarak gelen Ejder Gözyaşı Kutularından çıkan bu gözyaşlarının kullanım süresi 50 gün ile sınırlıdır.

Muhafaza olarak gelen Ejder Gözyaşı Kutularından çıkan bu gözyaşlarının kullanım süresi 30 gün ile sınırlıdır.

Evet buraya kadar anlatıklarımı zaten hepiniz biliyorsunuz, yani ne var bunda bilmediğimiz konuları anlat diyorsunuz, bende asıl ilginizi çekecek olan sınıflarımıza özgü kullanmış olduğumuz yetenekler üzerinde ejder gözyaşlarının etkilerini değer olarak anlatmaya çalışacağım.

BÜYÜCÜ

Mühendis

Ozan

Mistik

Karabüyücü

Okçu

Tapınak Şovalyesi

Savaşçı

Pagan

ŞİFACI

Tüm sınıfları üst düzey oynama şansım olmadığı için hatalarım olmuş olabilir, elimden geldiğince yararlı bir rehber olacağını düşünüyorum.

İyi Forumlar...

This post has been edited 6 times, last edit by "Karavul" (Mar 10th 2015, 5:30pm)

2

Tuesday, March 10th 2015, 5:40pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Eline sağlık.
.

3

Tuesday, March 10th 2015, 6:22pm

Süre konusu neyse ama gözyaşları arasındaki hasar farkını hep merak ediyordum. Eline sağlık abi.
Sanity
on the floor, I'm just a zombie.

4

Thursday, March 12th 2015, 11:19am

ÇiLeK

Intermediate

Occupation: Gamer

• Send private message

5

Sunday, March 15th 2015, 12:22am

Occupation: M.Yardımcısı

• Send private message