You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, February 20th 2015, 9:03am

Kabul Töreni

Merhaba,

Ben henüz 10 levelim arkadaşımla beraber görevleri yapıyorduk o da 10 level, 7-8 level da kabul töreni diye bir görev alıp skill kazanmış ama ben bu görevi hiç bir yerde bulamadım 10 level olmama rağmen. Aydanusun oraya çıktım hiç bir görev yoktu Novagraddaki evleri falan gezdim hiç biri vermiyor bu görevi ... Ben bu görevi nasıl alıcam bilen birileri var mı acaba dün de bayağı aradım ama bulamadım. Şimdiden teşekkürler

2

Friday, February 20th 2015, 9:27am

Selamlar.

Aydanusun kulesinde bulunan İzbor İverka isimli npc den alıcaksınız görevi, lakin görevler zincirleme şekilde devam etmektedir eğer bir önceki görevi yapmadıysanız bu görev açılmamış olabilir.Şu linkten ilgili görevin detaylarına bakabilirsiniz.Link

İyi Forumlar.

3

Friday, February 20th 2015, 2:12pm

Hayır görevler zinciri ile alakası yok.O görevi sadece kanyalılar alabiliyor.Eğer kanyalı değil isen bu görevi alamazsın.Arkadaşın da muhtemelen kanyalı :)

Rate this thread