You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, February 28th 2015, 5:29pm

Eski hesap

Benim zaten bir hesabım vardı, 1 yıl yada daha fazla girmemiş olabilirim hesabım silindi mi acaba?
Epey de masraf yapmıştım.

2

Saturday, February 28th 2015, 5:55pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Destek sistemine ticket atarak hesabınızı taşımanız gerekiyor,hesabınızın ve nesnelerinizin silinmesi söz konusu değil.
Gerekli bilgilerinizle beraber destek ekibimize ticket atın lütfen.
Not:Bu işlem zaman alabilir cevap gelene kadar aynı konu üzerinden ticket atmayınız.
.

3

Sunday, March 8th 2015, 9:59am

Aynı sorunla bende karşılaştım destek ekibine ticket attım 2 gün oldu biraz zaman dediğiniz ne kadar zaman 1 ay mı 1 yıl mı ? Açık deniz seferlerinde oyuna girmem sorun oluyordu şimdi de oyuna giremiyorum :(

4

Sunday, March 8th 2015, 11:35am

WasLey

Intermediate

• Send private message

Aynı sorunla bende karşılaştım destek ekibine ticket attım 2 gün oldu biraz zaman dediğiniz ne kadar zaman 1 ay mı 1 yıl mı ? Açık deniz seferlerinde oyuna girmem sorun oluyordu şimdi de oyuna giremiyorum :(

Sen cevap için 1 ayı gözden çıkar önceki ayın 20 sinde attıgım ticketi cevaplamadılar daha bu aralar güncelleme geldigi için daha yogun çalışıyorlardır gerisini sen düşün.

5

Monday, March 9th 2015, 11:03am

Aynı sorunla bende karşılaiçime oturdu ya mod tyadaştım destek ekibine ticket attım 2 gün oldu biraz zaman dediğiniz ne kadar zaman 1 ay mı 1 yıl mı ? Açık deniz seferlerinde oyuna girmem sorun oluyordu şimdi de oyuna giremiyorum :(

Sen cevap için 1 ayı gözden çıkar önceki ayın 20 sinde attıgım ticketi cevaplamadılar daha bu aralar güncelleme geldigi için daha yogun çalışıyorlardır gerisini sen düşün.
içime oturdu adminler nerede niye ilgilenilmiyor eleman sıkıntısımı yaşıyorsunuz ?

6

Monday, March 9th 2015, 4:38pm

Selamlar.

Destek biletiniz değerlendirilecektir.Karakter taşıma işlemleri zaman alabilir, anlayışınız için teşekkürler.

İyi Forumlar.

7

Sunday, April 5th 2015, 1:40pm

Böyle bir geri bildirim aldım, ne yapıcam şimdi