You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, March 3rd 2015, 4:37am

Oyuna donsemmi

Merhaba ittifak tarafında oynuyordum revengede sonra impe gecmistim ama bazi sebeplerden dolayı ( net kafede siteyi acik birakinca gitti oradaki hesap krassuss du fln neyse) sonra oyuna ara verdim hala impdeki hesabi almaya calisiyorum ama verilmicek sanirim bende bu sebepten ötürü 5-5 yasli ozanima terimi donsem diye düşündüm ve 1-2 aydir oyundan bi haber olduğum için beni eskiden taniyanlara ve tüm her kese soruyorum 5-5 yasli bard la itemde fon size yetişebilir miyim

Bide beni tcpandora veya krassuss olarak tanıyanlar isim değişenler ittifak tarafında Tcpandora eklesinler lütfen iyi günler...

Dip not oyunda olan arkadaşlar tanıyanlar bana yardim edermsnz :-)

MAGE

2

Tuesday, March 3rd 2015, 4:34pm

ÇiLeK

Intermediate

Occupation: Gamer

• Send private message

Merhaba,

Dönüp dönmeyeceğine bence kendin karar vermen daha sağlıklı olur. Oyundan şikayetçi olan, hoşnut olmayanlar olduğu gibi oyundan memnun olanlarda var. Dolayısıyla herkes seni kendi tarafına çekmeye çalışacaktır.
5 Mart'ta 6.0 güncellemesi geliyor ve birkaç gün veya birkaç hafta oyunda vakit geçirerek kendin değerlendirebilirsin.

3

Tuesday, March 3rd 2015, 5:39pm

benm sıkıntım item değil d4 ve 5-5 taşlı bir ozan iş yaparmı raidlerde v.s

MAGE

4

Tuesday, March 3rd 2015, 6:56pm

hdofficial

Trainee

• Send private message

bence dön çünki itemler baştan yapılacak çokta geri kalmazsın OZAN çoğu partide yer bulur çünkü x2 fervoru var

5

Wednesday, March 4th 2015, 2:42pm

Sorunun cevabı : D4 5 taş raidlerde iş yapmaz. önce D5 taşlarıda en az 7 seviyesine yükseltirsen iş yapmaya başlar.

6

Wednesday, March 4th 2015, 3:50pm

Erkan abi doğru diyonda onlar sirayla yapilr

MAGE

7

Wednesday, March 4th 2015, 6:01pm

hdofficial

Trainee

• Send private message

ne olursan ol yine dön :D gel hele gel gel

8

Thursday, March 12th 2015, 1:32pm

Oyuna şuan geri dönmek mantıklımı ?

Evet arkadaşlar oyunu 55 patch in de bırakmıştım. Şimdi oyuna dönsem çok geri kalırmıyım ? Piyasa nasıl taş düzey vb.

9

Friday, March 13th 2015, 10:35am

ÇiLeK

Intermediate

Occupation: Gamer

• Send private message

Evet arkadaşlar oyunu 55 patch in de bırakmıştım. Şimdi oyuna dönsem çok geri kalırmıyım ? Piyasa nasıl taş düzey vb.

Şu an geri dönsen itemlerini herkesle birlikte yeşilden itibaren başlayarak yapabilirsin. Taş ve düzey konusuna gelince, oyundaki taş ortalaması biraz yükseldi. Artık pek çok 13 taşlı oyuncu var mesela.

10

Sunday, August 16th 2015, 10:47pm

Sizce oyuna başlamalı mıyım?

Merhabalar, arkadaşlar oyunu daha önce hiç oynamadım oyunun şu anda durumu nasıl hiç bilmeyen biri sizce şu an başlamalı mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

11

Sunday, August 16th 2015, 10:58pm

Şuanlık hiç bir sıkıntı yok oyunda. Oyuncu sayisi olsun patch kalitesi olsun gayet iyi durumda. Oyunda 2 tane sunucu bulunmakta biri ücretli ve digeri ücretsiz. Eğer mmorpg oyunlarından hoşlanıyorsan kesinlikle allods senin için her türlü imkanı sağlıyor diyebilirim. Kasılırken farklı görev tarzları sayesinde sıkılmazsın. Son seviyeden sonrada oyun aktifliğini kaybetmeyecektir. PvE ve PvP açısındanda çoğu kişinin ihtiyaçlarını karşılayabilen bir oyun. Oyuna allods ekibi her hafta bakım yapar. Oyun hep güncel tutulur. Aklına takılan farklı sorular varsada cevap olarak ekleyebilirsin.

12

Sunday, August 16th 2015, 11:13pm

Ücretli, ücretsiz ayrımının sebebi nedir acaba? ne gibi farklılıklar oluyor
Ücretsiz sunucuda mağaza ve parayla alınabilen eşyalar mevcut. Ücretli sunucuda oyuncular arasında fark yaratabilecek bütün hersey kaldırılmış durumda(mağaza , sihirli taşlar vb)

13

Monday, August 17th 2015, 1:41am

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

İmzamdan ücretli sunucu ile ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz .
(Oyuncu durumu rehberi eskidir, yakında güncellenecektir)
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

14

Monday, August 17th 2015, 8:23am

Bu oyunu hiç oynamadıysan başlamadan önce şunu bilmelisin. Oyunda bireysel olarak yapabileceklerin sınırlı. Tek başına asla güçlü olamazsın. Oyunun yapısı gereği gelişebilmen için eli ayağı düzgün etkinlik yapabilen bir birlikte bulunman ve kendini geliştirmen gerekiyor.
Nasıl diye soracak olursan en basitinden zor bir astral adayı bitirebilmen için iyi bir 6 kişilik ekibe ihtiyacın var. Tek başına asla zor bir adayı tamamlayamazsın.
Ücretsiz serveri tercih edip oyuna yatırım yapmaz isen düşük seviye taşlarla oyunda birlik bulamaz ve yalnız kalırsın. Bu da kısa sürede oyundan soğumana sebep olur.
Ücretli serveri tercih edersen orada oynayan arkadaşlar sana yardımcı olacaklardır.

İyi oyunlar

15

Monday, August 17th 2015, 10:11am

Her oyunun tabiki eksi yönleri var illaki son seviyeden sonra kendini geliştirebilirsin. Eğer oyunda en iyi olma gibi bi amacın yoksa en iyi birliklere girmene gerek kalmaz. Birliksizde adaya giden çok kişi var. Bence bır sıkıntı çekiceğini düşünmüyorum. F2p sunucusunda domi sıralamasına giren 65 cıvarı birlik varken belki bunların en fazla 15 tanesinin gerekçeleri vardır. Oyüzden birlik bulmadada bir sorun yaşamazsın. Tabi tekrar söylüyorum çok büyük hedeflerin olmazsa.

16

Monday, August 17th 2015, 11:26am

Occupation: Tanking

• Send private message

F2p allods serveri için küçük miktarda paralarla keyifli oyun anılarına sahip olamazsın.P2p allods serverinde ise herkes eşit ve hiçbir para ile alınan eşya mevcut değil.Oyuncu bakımından f2p den azız p2p serverinde ama bu gidişatın da allodsun steame çok yakında düşmesinden sonra değişiceğine inanıyorum :thumbup:

17

Monday, August 17th 2015, 11:45am

Oyuncu bakımından f2p den azız p2p serverinde ama bu gidişatın da allodsun steame çok yakında düşmesinden sonra değişiceğine inanıyorum :thumbup:
Oyunun steam'e ekleneceği kesin deil sadece steam oyunun ne kadar destekçisi var oyun beğeniliyormu sizce steamde bulunmalımı tarzı bir anket yapti ve oyun ankette barajı aşıp pozitif bir sonuç aldi fakat steam evet bu oyunu destekliyeceğiz gibi bir açıklama yapmadı.

18

Monday, August 17th 2015, 12:00pm

Steam'den alıntı:

Quoted

En sevdiğim oyuna yeşil ışık yakıldı. Steam'de yayımlanması ne kadar sürer?
Steam Greenlight'a eklenen oyunlar pek çok tamamlanma sürecinden geçer. Bir oyuna yeşil ışık yakıldığında Valve geliştiriciyle irtibata geçerek oyunu tamamlama ve Steam'de yayımlanması için bir tarih belirler.

Bu durumda Valve ile My.Com arasındaki süreç ne aşamada bilemiyoruz.

19

Monday, August 17th 2015, 7:57pm

Oyuna başlamış bulunmaktayım casus açtım, ok ve skill kullanımı gerçekten insana keyif veriyor. Yorum yapan herkese tekrardan teşekkür ederim :)

20

Monday, August 17th 2015, 8:39pm

Oyuna başlamış bulunmaktayım casus açtım, ok ve skill kullanımı gerçekten insana keyif veriyor. Yorum yapan herkese tekrardan teşekkür ederim :)
Umarım kalıcı olursun , iyi oyunlar :)